Dabar Aleksas treniruojasi šešias dienas per savaitę, jis pats tapo asmeniniu treneriu ir padeda kitiems žmonėms sulieknėti. "YouTube" stopkadras

JAV gyventojas, nuvykęs pas gydytoją, išgirdo labai trumpą nurodymą:  arba jis numes svorį, arba neišgyvens iki 30 metų. Šie žodžiai vyrą paveikė labiau nei visos motyvuojančios svorio metimo priemonės pasaulyje.

 

Tiesiog sėdėjo ir valgė nesijaudindamas

Vyras vardu Aleksas vaikystėje su tėvais persikėlė iš Ukrainos į JAV. Jam nebuvo lengva naujoje vietoje, rašo „Men’s Health“. Tai lėmė tai, kad jis praktiškai izoliavosi nuo visuomenės ir nuolat persivalgydavo, negalvodamas, kaip toks gyvenimo būdas paveiks kūną.

„Aš nelankiau mokyklos, žaidžiau vaizdo žaidimus 16 valandų per dieną. Tada paimdavau telefoną, užsisakydavau kokio tik širdis geidžia maisto į namus ir valgydavau. Aš tiesiog sėdėjau ir valgiau nesijaudindamas, ką maistas daro man“, – pasakojo vyras.

Be savivertės problemų, Aleksui buvo sunku vykdyti kasdienę veiklą dėl sparčiai didėjančio antsvorio. Anot vyro, jis vos užlipdavo laiptais, o kelias nuo prekybos centro iki namų su sunkiais krepšiais virto tikru iššūkiu.

Kai jo svoris pasiekė 165 kilogramus, gydytojai perspėjo: arba jis meta svorį, arba rizikuoja nesulaukti ir 30 metų. Po šių žodžių Aleksui kažkas spustelėjo galvoje ir vyras suprato, kad atėjo laikas keistis. Tai buvo tiesiogine to žodžio prasme „padaryti arba mirti“.

 

Žiūri į savo atspindį ir jaučiasi laimingas

Aleksas laikėsi dietos, atsisakė greito maisto ir pradėjo sportuoti. Tai lėmė, kad iki 2021 metų liepos mėnesio jis numetė 45 kilogramus. Be to, buvęs putlokas vyras pamilo sporto salę, todėl dabar gali pasigirti dideliais raumenimis, o ne pilvu.

„Anksčiau vengdavau veidrodžių ir gėdijausi fotografuotis. Dabar žiūriu į savo atspindį ir jaučiuosi laimingas“, – sako Aleksas.

Dabar Aleksas treniruojasi šešias dienas per savaitę, jis pats tapo asmeniniu treneriu ir padeda kitiems žmonėms sulieknėti. Jis įsitikinęs, kad jo patirtis šiuo klausimu gali būti naudinga daugeliui.

„Manau, man svarbu padėti žmonėms transformuoti savo kūną ir protą. Aš taip pat būčiau norėjęs,  kad kas nors man padėtų, kai tik pradėjau treniruotis“, – sako neatpažįstamai pasikeitęs atletiško sudėjimo vyras.

Daugiau apie Alekso istoriją galite sužinoti žemiau esančiame vaizdo įraše.

„YouTube“  vaizdo įrašas, stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą