Anot Kiah Twisselman, svarbiausia nė sekundei neabejoti rezultatu. Pasitikėjimas savimi ir pasirinkto kelio teisingumu yra pusė darbo. "Facebook" nuotrauka

Kalifornijos ūkininkų dukra Kiah Twisselman nuo vaikystės buvo stora. Mergina prisimena, kad pati sau visiškai nepatiko. Bet ilgainiui ji suprato, kad jei vienintelis dalykas, kuris žmogui teikia malonumą šiame gyvenime, yra maistas, tai pats laikas pagalvoti: ar teisingai gyveni?

 

Mergina nežinojo, kaip sustabdyti svorio augimą

Nuo 10 metų Kiah suprato, kad jos kūnas per toli nuo idealo. Tada ji pradėjo išbandyti įvairias dietas ir netgi įtikino tėvus kartu pereiti prie sveikos mitybos. Nutukimas buvo įprastas Twisselmanų šeimos bruožas – daugelis giminaičių svėrė per šimtą kilogramų, sirgo diabetu ir širdies ligomis.

Kiah žinojo, kad anksčiau ar vėliau jos sveikata neišsilaikys ir ji taip pat atsidurs ligoninės lovoje. Tačiau motyvacijos neužteko.  Net ir išmėginus daugybę naujų dietų, nedavė jokio rezultato.

Iki 27 metų Kiah svėrė 130 kg. Mergina nežinojo, kaip sustabdyti šį svorio augimo procesą. Valia kietai miegojo, pačios rankos tiesėsi prie telefono, o po valandos  į  merginos namus atkeliaudavo siuntinys su 40 centimetrų  skersmens pica, vyniotiniais, mėsainiais ir bulvytėmis.

Merginos gyvenimas kardinaliai pasikeitė perskaičius Rachel Hollis knygą „Pabusk, mažute! Stebuklinga švytuoklė suveikė.  Kiah surinko savo valią į kumštį ir nusprendė prisiimti atsakomybę už savo sveikatą ir gyvybę.

Kiah nusprendė pradėti nuo to  knygos autorė paskelbto iššūkio. Jo esmė tokia: 90 dienų per metus kiekvieną dieną laikykitės 5 paprastų taisyklių: nustatykite žadintuvą valanda anksčiau ir išnaudokite šį laiką savo kūno ir dvasios tobulinimui. Bet kokiu oru ir bet kokia nuotaika skirkite 30 minučių per dieną fiziniam lavinimui; išgerkite  2,5 litro vandens; išbraukti iš valgiaraščio vieną produktą, kuris turi žalingą poveikį sveikatai.

 

Be motyvacijos niekas nepajudės iš vietos

Po 3 mėnesių iššūkis baigėsi, tačiau Kiah prie ankstesnių įpročių nebegrįžo. Per metus mergina atsikratė 56 kg ir nesiruošia sustoti ties pasiektu rezultatu.

Štai  penki Kiah Twisselman  patarimai visiems, kurie, kaip ir ji, turi antsvorio problemą.

1.Atrask savo  galvoje „geležinę“ motyvaciją – be motyvacijos niekas nepajudės iš vietos ir  jūs nepradėsite keistis.

2.Ieškokite žmogaus, kuris jus įkvėptų ir palaikytų šiame sunkiame kelyje.

3.Atsisakykite griežtų ir vienpusiškų dietų: nuo pat pradžių reikia maitintis taip, kaip galima visą gyvenimą. Priešingu atveju rezultatų nesitikėkite.

  1. Sudarykite subalansuotą valgiaraštį, kurį 80 proc. sudarytų sveiki produktai ir 20 proc. toks maistas, kokio norite. Bet kokia griežta dieta yra kelias į nesėkmę.

5.Jei etiketėje matote užrašą „bio“, „eko“, „be cukraus, laktozės ir glitimo“, tai nereiškia, kad produktai būtinai yra sveiki ir jums bus naudingi. Jie dar turi būti tinkamai paruošti ir įtraukti į dienos kalorijų kiekį.

Anot Kiah Twisselman, svarbiausia nė sekundei neabejoti rezultatu. Pasitikėjimas savimi ir pasirinkto kelio teisingumu yra pusė darbo. Pasidalykite savo nuomone komentaruose.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą