Yra nemažai vaikinų, kurie labai skausmingai reaguoja į bet kokią atstūmimo formą. Nors iš tikrųjų tame nėra nieko, kas žeistų orumą. Archyvo nuotrauka

Psichologų tvirtinimu, yra elgesio modelių, rodančių asmens nebrandumą santykiams. Todėl jis negali tikėtis užmegzti ir palaikyti nuolatinius santykius, rašo insider.com.

 

  1. Mergina niekada neturėjo santykių

Jei  iki šiol mergina nebuvo užmezgusi rimtų santykių, tai labai įtartina. Tai gali reikšti, kad su ta mergina yra kažkas negerai – bent jau taip mano dauguma. Galbūt nesugebate eiti į kompromisus,  į pirmą vietą iškeliate save, o gal tiesiog nesugebate užmegzti ilgalaikių santykių.

  1. Mergina neigiamai kalba apie kitus

Tai, kad jūs labai kritiškai vertinate kitus, nesvarbu, ar tai būtų jūsų draugės, ar vaikinai, tikrai nepadeda užmegzti santykių.  Tas, kuris lengvai teisia kitus, dažnai yra nesąžiningas, smulkmeniškas ir tuščias žmogus.  Ir sunku  būtų gyventi su tokiu žmogumi.

  1. Mėgsta būti dėmesio centre

Vaikinams nepatinka, kai mergina stengiasi nuolat būti dėmesio centre. Žinoma, nėra nieko blogo pasitikėti savimi, tačiau nereikia nuolatos atkreipti į save dėmesį. Jei esate iš tų merginų, kurios nuolat stengiasi būti aukščiau kitų ir tuo pačiu neleidžia parodyti savo individualumo kitiems, susilauksite neigiamo požiūrio į save. Nė vienas vaikinas nenorės būti su tokia „žvaigžde“, kaip jūs.

  1. Reikalauja sumokėti už ją

Kai kurios merginos galvoja kad vaikinas turėtų sumokėti už ją vien dėl to, kad ji būna su juo. Žinoma, vaikinams tai nepatinka. Jei versite jį išlaidauti  ir tenkinti visas jūsų užgaidas, tikrai  nebūsite gera jam partnerė. Nė vienas vyras nenori būti su moterimi, kuri gali įtempti jį į skolas.

  1. Mergina yra neatsakinga

Kai kurios merginos yra visai neorganizuotos ir nesiruošia atsakyti už savo žodžius. Tai yra mergina pažada ką nors padaryti, o paskui pamiršta arba atideda neribotam laikui. Be to, ji  nėra punktuali, linkusi vėluoti. Niekas nenori būti su tokia neatsakinga mergina.

  1. Mergina nuolat dairosi kito

Jei  vaikinas pakvietė merginą  susitikti, tarkim, kavinėje, o ji ten žvalgosi į kitus vaikinus, vadinasi,  daro blogą įspūdį. Nė vienas vaikinas nenori būti laikinas variantas, kurį iškeisite į kitą, kai tik jis pasirodys horizonte.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą