Jei vyras myli savo moterį, jis mielai sugalvos ką nors romantiško ar išpildys konkretų prašymą. Archyvo nuotrauka

Moterys paprastai būna drovesnės nei vyrai. O kartais nutinka taip, kad nori ko nors paprašyti, bet moteris  nedrįsta ir gana. Gal bijo jo neigiamų reakcijų, atstūmimo. Bijo atrodyti keistai ar kvailai, nenori primesti ir panašiai. Tačiau kai kuriuos dalykus vyrai daro ramiai, kartais net su malonumu.

 

Pakalbėkime apie tai.

  1. Pasirengęs išklausyti

Daugelis moterų yra pripratusios prie šio stereotipo, kad vyras nenori klausytis moters: jos  išgyvenimų, darbo problemų ar incidento, nutikusio parduotuvėje. Moteris bijo pasirodyti kvaila ir įkyri. Tačiau esmė ta, kad jei vyras tikrai myli, tada jis mielai išklausys. Aišku, valandų valandas neklausys, turi ką veikti ir be to. Bet ir tai gerai. Žodžiu, jei yra noras išsikalbėti, galite  drąsiai eiti pas vyrą. Pasidalinkite  savo mintimis ir nuogąstavimais ir jei vyras matys, kad tai jums tikrai svarbu, tuomet jis mielai jus išklausys. Mylinčiam vyrui visada malonu palaikyti ir  pakelti savo mylimosios nuotaiką.

  1. Sugalvos ką nors romantiško

Visuotinai pripažįstama, kad moterys yra romantiškesnės nei vyrai. Ir atrodo, kad prašyti romantikos yra keista. Kad tikras vyras, paprastai, nenori to daryti. Todėl moteriai gali būti gėda ką nors panašaus prašyti. Iš tikrųjų yra daugybė  būdų paversti kasdienybę romantiškais dalykais. Tai ir pasivaikščiojimai kartu, kelionės, vakarienė žvakių šviesoje. Vėlgi, bet jūs turite suprasti, kad vyras  taip elgiasi, kai jaučia moteriai kokius nors jausmus, mylėdamas.

Jei jis myli savo moterį, jis mielai sugalvos ką nors romantiško ar išpildys konkretų prašymą. Jis supranta, kad tai padės santykiams, praskaidrins kasdienybę, nudžiugins. Ir tai visada gerai.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą