Jei neigiamos energijos srautas yra stipresnis už kūno energiją, susidaro kamštis, spūstis, kuri blokuoja laisvą energijos srautą. Archyvo nuotrauka

Pagal kinų mediciną, žmogaus kūnas yra labai sudėtinga sistema. Pats svarbiausias ir pagrindinis yra fizinis kūnas, per kurį viską perleidžiame ir signalizuoja apie skausmo problemas. Be to, jis padeda mums gyventi visavertį fiziologinį gyvenimą.

 

Žmogaus energetinė sistema nėra izoliuota

Fizinį kūną sudaro molekulės ir atomai, kuriuos žmonės jau ištyrė. Ir tai galima pamatyti naudojant tam tikrus įrankius. Eterinis kūnas yra subtilesnis. Jį sudaro dalelės, kurių žmogus dar nemato, net naudodamas labai rimtus instrumentus. Šio kūno dalelės yra labai mažos. Jie yra tarp didesnių fizinio kūno dalelių. Tai galite suprasti, jei įsivaizduojate, kad didelė patalpa buvo sandariai užpildyta futbolo kamuoliais (fizinis kūnas). Tarpai tarp kamuolių buvo užpildyti teniso kamuoliukais (eterinis kūnas). Tarpai tarp teniso kamuoliukų buvo užpildyti, pavyzdžiui, dar kuo nors mažesniais ir panašiai.

Tai reiškia, kad kūnai labai glaudžiai sąveikauja.

Žinia, fizinis kūnas yra kūnas, sukuriantis matomą žmogaus kūną. Jis veikia dėl energijos judėjimo išilgai 12 porų pagrindinių dienovidinių. Jei energija laisvai juda, žmogus yra sveikas.

Kada žmogus suserga ir būna nesveikas?

Faktas yra tas, kad žmogaus energetinė sistema nėra izoliuota, ji yra atvira. Sukūrus tam tikras sąlygas, į sistemą įsiskverbia kažkieno arba „iškrypusi“ energija (ligos energija). Paprastai ji juda energijos srauto link kaip sūkurys ir sustabdo įprastą energijos srautą.

Jei normalus energijos srautas yra pakankamai stiprus, kad susidorotų su artėjančiu srautu, tada kalbama apie stiprų imunitetą.

Jei neigiamos energijos srautas yra stipresnis už kūno energiją, susidaro kamštis, spūstis, kuri blokuoja laisvą energijos srautą. Ir kadangi kiekvienas dienovidinis atitinka tam tikrą organą, kenčia uždarą dienovidinį atitinkantis organas. Tokiais atvejais kinų medicinoje atliekamos adatų akupunktūros.

 

Kinų medicinoje išskiriamos trijų tipų ligos:

  1. „Šventos“ – tai dvasios pažangos būsenos ligos. Šios ligos yra pavaldžios tik pačiam žmogui. Ligą galima išgydyti, priklausomai nuo žmogaus noro ir galimybės dirbti su savimi.
  2. „Karminės“ – ligos, susijusios su mūsų praeities klaidomis
  3. „Užvilkintos“ (diagnozuotos) – pavadinimai kalba patys už save. Tai ligos, kurias žmogus laiku negydė, užvilkino ir dabar turi tokį rezultatą, kokį turi.

„Užvilkintos“ ligos pavyzdys yra netinkamas bendravimas su kitais žmonėmis. Pavyzdžiui, kito žmogaus energetinės sistemos įtaka (ypač jei jis jums nemaloni) gali sukelti galvos skausmą, blogą nuotaiką, nemigą.

Kaip kito žmogaus energija patenka į mūsų kūną?

Kitų neigiamos energijos skverbimosi priežastys skirstomos į dvi grupes: vidines ir išorines.

  1. Vidinės skverbimosi priežastys

Rytų medicinoje yra sąvoka – perteklius. Kad būtų aišku, prisiminkime posakį: „Aukso vidurys“.

Visų pirma, šias sąvokas galima priskirti emocijoms. Pavyzdžiui, tokios emocijos kaip džiaugsmas gali būti trijų tipų: teigiamas suvokimas – džiaugsmingas jaudulys; neigiamas suvokimas – liūdesys;

neutralus suvokimas – tylus džiaugsmas.

Teigiamas ir neigiamas suvokimas gali būti  perteklinė ir visa tai leidžia  neigiamai energijai įsiskverbti į kūną.

Jūs turite sugebėti valdyti savo emocijas, tai yra, stengtis būti  „aukso vidurio“ būsenoje.

  1. Išorinės skverbimosi priežastys

Šios priežastys gali būti suskirstytos į dar tris veiksnių grupes. Didžiausią sudaro šeši išoriniai veiksniai – vėjas, karštis, šaltis, sausumas, drėgmė, ugnis. Vėlgi, mes kalbame apie jų perteklių. Jei kūnas stipriai (per daug) atvėso, ligos išvengti nepavyks.

Antroji veiksnių grupė yra mityba. Ši grupė tik patvirtina terminą: „Užleistos ligos“.

Trečioji grupė yra infekcijos.

Keliais sakiniais neįmanoma nustatyti išorinių priežasčių. Todėl šiuo metu turite suprasti, kad jei gyvensite laikydamiesi „auksinio vidurio“ taisyklės, galite ne tik išlaikyti sveikatą, bet ir ją atkurti. Svarbiausia, gyvenkite aktyvų ir sveiką gyvenimą.

 

parengta pagal encircleacupuncture.com

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą