Daugumai žmonių skanus maistas yra ypatingas malonumas. Iš tikrųjų malonumas turėtų būti gyvenimo filosofija: mėgautis kiekviena diena, mylėti save ir artimuosius, susitikti su draugais, skaityti, pabūti vienam su savimi, o ne „gesinti“ stresą maistu. Archyvo nuotrauka

Britų Sario universiteto mokslininkai sukūrė paprastą, bet veiksmingą svorio metimo metodą. Mokslininkų teigimu,  metodas „90 minučių“, kaip buvo pavadinta programa,  suteikia galimybę lengvai numesti svorio. Tačiau, žinoma, jūs vis tiek turite  įdėti kai kurių pastangų, rašoma „Metro“.

Šis metodas skirtas tiems, kurie nusprendžia numesti papildomų kilogramų. Tai yra patariama pusryčiauti 90 minučių vėliau nei įprastai, o vakarieniauti 90 minučių anksčiau. Metodas nėra sudėtingas, tačiau, kaip pabrėžė programos autoriai, jis tikrai veikia.

Metodo veiksmingumas buvo įrodytas eksperimentu. Savanorių buvo paprašyta valgyti 2,5 valandos tam tikru laiku. Ir tada jie buvo suskirstyti į dvi grupes. Vienas iš jų perėjo prie „90 minučių“ metodo, o antrasis toliau laikėsi ankstesnio valgymo grafiko.

Leidinyje teigiama, kad tie, kurie pakeitė valgymo grafiką, pradėjo mesti svorį.

Anot mokslininkų, šis metodas padeda slopinti apetitą ir sumažinti užkandžiavimų skaičių.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą