Alkoholio įtaka lytiniam aktui ir  apskritai jo poveikis  seksualiniam gyvenimui – apipintas daugybe mitų. Taip ko gero nutinka dėl to, kad alkoholio įtaka lytiniam gyvenimui neretai siejama tik su žmogaus alkoholizmu, priklausomybe.  Taigi, kas gali nutikti išgėrus alkoholio „ant drąsos“ prieš lytinius santykius? Aišku, šis klausimas pirmiausiai turėtų jaudinti vyriškos lyties atstovus, kurie galvoja, kad išgėrus 100 gramų brendžio ar viskio, bus stipresni ir labiau pasitikės savo jėgomis.

 

Daug kas priklauso ir nuo išgerto alkoholio kiekio

Dar 2011 metais JAV, Vašingtono universitetas mokslininkai atliko tyrimą per kurį išsiaiškino, kad išgėrus alkoholio, partneriai dažniau ryžtasi nesaugiam seksui. Tai yra apsvaigus, jie nebegalvoja apie pasekmes. Taip pat paaiškėjo, kad didesnis išgerto alkoholio kiekis, skatina vienodai abu partnerius greičiau nerti į malonumų jūrą. Tuo tarpu blaivia galva, net 70 proc. dailiosios lyties atstovių sakė, kad niekada nesiryžtų tokiam seksui. Mat apsvaigus nuo alkoholio, žmogui nebūdinga susimąstyti apie pasekmes.

Tyrėjai neatmeta ir to, kad daug kas priklauso ir nuo išgerto alkoholio kiekio. „Svaigieji gėrimai turi  savybę sustiprinti seksualinį geismą ir tada žmogaus smegenis užgožia bet koks atsargumas ir saugumas. Lieka vien noras kuo greičiau patenkinti savo instinktą“, – sakė vienas tyrėjų.

Tuo tarpu kita apklausa, kurią 2014 metais atliko kompanija „Ipsos-MORI“ , šeimos planavimo asociacijos užsakymu, parodė, kad 70 proc. tų, kurie vėliau gailėjosi dėl savo tokio neatsakingo poelgio – greitai leidosi į lytinius santykius, galvoja, kad alkoholio įtaka seksui – yra vienas iš pagrindinių  veiksnių.

Taip pat per apklausą buvo išsiaiškinta, kad vidutiniškai 1 iš 10 respondentų prisipažino, jog padauginę alkoholio,  ryte net neprisimena, ar apskritai buvo lytinis aktas. Ir dėl to kaltino alkoholį. Tuo tarpu 28 proc. apklaustųjų prisipažino, kad po „girto“ sekso negalėjo prisiminti savo partnerio ar partnerės veido bruožų. Ir taip pat kaltina dėl to per didelį išgertą alkoholio kiekį.

 

Gerokai apsvaigę nuo alkoholio vyrai dažnai pamiršta  ne tik savo partnerės vardą

Be to, mokslininkai atlikę tyrimą išsiaiškino, kad ir nedidelė  alkoholio  dozė gali sulėtinti ar pristabdyti ejakuliaciją bei prailginti lytinio akto trukmę. Ir net jei kai kuriems vyrams tai atrodo kaip pranašumas: moteris gali patirti stipresnius pojūčius,  iš tikrųjų dažniau nutinka visai kitokie ir nelaukti dalykai. Reikalas tas, kad vyro seksualiniai pojūčiai, veikiant alkoholiui, skiriasi nuo pojūčių blaivia galva. Apsvaigus gali tekti ilgai laukti ne tik savo orgazmo, bet ir dar blogiau – teks merginai ar moteriai prisipažinti, kad šiandien šventės nebus.

O jei pomėgis išgerti prieš intymią sueitį taps įpročiu, tada situacija dar labiau pablogės: alkoholis pamažu nebesuteiks norimo teigiamo tęstinumo efekto, o intymūs santykiai bus prastos kokybės. Ir ne tik kad alkoholis tada jums jau nebepadės, bet tuo pačiu pakenksite ir sau: susilpnės seksualinis geismas arba lytinis potraukis, ilgainiui atsiras lytinė disfunkcija. O dar vėliau – galite apskritai nebepatirti jokių seksualinių  malonumų. Ir kuo toliau, tuo blogiau.

Be to,  gerokai apsvaigę nuo alkoholio vyrai dažnai pamiršta  ne tik savo partnerės vardą, bet negalvoja ir apie saugų seksą. O jos gali būti labai liūdnos: pradedant tuo, kad venerinės ligos, perduodamos ir plinta lytiniu keliu, gali pastoti partnerė, o paskui nori atsikratyti nepageidaujamo nėštumo.

Tuo tarpu merginoms, būsimoms mamoms, pravartu būtų susimąstyti ir dar dėl kitų dalykų. Paklauskite savęs: ar verta gerti alkoholį vien dėl to, kad galėtumėte lengviau atsipalaiduoti ir nebūtumėte susikausčiusios?  Aišku, apsvaigus nuo alkoholio, seksualinis geismas nugali gėdą ir tada moteris atrodo sau dar seksualesnė. Ji jaučiasi pakylėta,  šmaikštauja, flirtuoja ir koketuoja su vyru, kiek širdis geidžia. Puiku, tiesa? Bet tuo metu mergina ar moteris pamiršta kitus labai svarbius dalykus. Partnerė negalvoja apie tai, kad išgėrusi alkoholio, ji tampa vyrui lengvai prieinama ir jam atrodo, kad dabar gali daryti su ja, ką nori.

 

Dauguma moterų apskritai nepatiria orgazmo, išgėrusios alkoholio

Mat tuo metu moters instinktai pradeda patys ieškoti pasitenkinimo šaltinio ir todėl  atsipalaidavusi ir seksuali,  partneriui tik į naudą. Be to, apsvaigus nuo alkoholio ir išrankumo kaip nebūta. Jei blaivia galva vyras gali ir nepatikti moteriai, atranda jame ar įžvelgia nemažai neigiamų savybių, tai išgėrus jis tampa vos ne tobulas. (Beje, tas pats ir su vyrais). Todėl ryte dažna moteris gali ir nesuprasti, kodėl, kaip ir dėl kokios priežasties ji ryžosi atsitiktiniam lytinam aktui.

Taip elgdamasi, moteris pirmiausiai gali pakenkti sau. Pradedant nuo to, kad saugus seksas tampa nesaugiu ir baigiasi tuo, kad esant tokios būsenos, vyras gali lengvai ja pasinaudoti. Pavyzdžiui, gali nufotografuoti nuogą gulinčią lovoje, o paskui šantažuoti, grasindamas išplatinti nuotraukas socialiniuose tinkluose, jei kitą kartą nesutiktų su juo intymiai pabendrauti.

Be to, išgėrus alkoholio, atbunka ir pojūčiai. Dauguma moterų apskritai nepatiria orgazmo, išgėrusios alkoholio. Vėlgi, išgėrus daugiau, moteris paprasčiausiai užmigs ir tada vyras galės daryti su ja ko tik širdis geidžia.  Net jei ryte to ir neprisiminsite, bet jausitės labai bjauriai.

Aišku, nieko blogo nenutiks, jei prieš intymius santykius išgersite raudono vyno taurę. Bet jei ir tai po to taps įpročiu, tai yra nebegalėsite be jo apseiti, vadinasi, jau esate priklausomi nuo alkoholio.

Jei vyrai galvoja, kad alkoholis padeda išspręsti visas problemas lovoje ir net nemėgina atsisakyti svaigalų, kad „neišsidurtų“, tai moterys, gurkšnodamos vyną ar šampaną, pripranta prie lengvumo pojūčio ir menamo seksualumo,  kurio joms taip trūksta kasdieniame gyvenime.

O tai pamažu  daro neigiamą poveikį tiek vyrų, tiek ir moterų reprodukcinėms funkcijoms, ypač vyrų.

išvada akivaizdi: alkoholis yra ne draugas, o priešas intymiuose santykiuose. Galų gale alkoholis gali sugriauti jūsų gyvenimą. Ar jums to reikia?

 

4 KOMENTARAI

 1. Link exchange is nothing else however it is simply
  placing the other person’s web site link on your page at suitable place and other person will also do similar in favor of you.

 2. Hello there! I could have sworn I’ve been to this website before but after browsing through some of the post I
  realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely happy I found
  it and I’ll be book-marking and checking back frequently!

 3. You really make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be actually something that I think I
  would never understand. It seems too complex and extremely broad for me.
  I’m looking forward for your next post, I will try
  to get the hang of it!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą