Neatsakingos mamos ne tik elgiasi neprotingai, bet dar svarbiau – neapsaugo savo vaikų. O įvykus baisiai nelaimei tokios moterys kaltina bet ką, bet negali pripažinti savo kaltės. "YouTube" stopkadras

Per kelią pereikite tik pėsčiųjų perėjoje, laikydami vaiką už rankos. Įsitikinkite, kad eismas yra saugus. Nekelkite pavojų savo vaikams.

 

Visada laikykite tvirtai vaiką už rankos

Jei kas, žinoma, kaltė tenka vairuotojui. Bet ar jis kaltas, kad mama nebuvo įsitikinusi saugumu? Ne!  Tačiau vairuotojas pirmiausiai jaus psichologiškai kaltę. Deja, bet jis nėra vienas…

Niekas negali būti tikras dėl visų aplinkinių, ypač kelyje. Nė viena mama negali ramiai pereiti važiuojamosios dalies su vaiku, manydama, kad vairuotojai juos mato ir prireikus sustos.

Kvailių yra visur. O prie vairo  sėda ne tik atsakingi vairuotojai, bet ir tie, kuriems į viską nusispjauti. Todėl mama privalo tris kartus pagalvoti prieš stumdama vežimėlį ant važiuojamosios dalies ar paleisdama vaiko ranką! Tada iki tragedijos tik vienas žingsnis!

Mamos, nebūkite neatsakingos! Visada laikykite tvirtai vaiką už rankos, kai pereinate kelią. Svarbiausia, kad gatvę pereitumėte tik tam skirtose vietose ar pažymėtose pėsčiųjų perėjose.

Kas yra neatsakinga motinystė? Visų pirma, tai yra tada, kai mama nesirūpina savo vaiko saugumu.

 

Bet kurią akimirką  gali sužaloti  vaikus

Deja, tai dažnai nutinka keliuose. Deja, bet yra pakankamai  daug mamų, kurios net nemato reikalo paaiškinti vaikui, kaip teisingai galima pereiti kelią. Kad reikia pasirūpinti, jog kelias būtų tuščias, o šalia nebūtų automobilių, galinčių bet kurią akimirką sužaloti  vaikus. Tačiau mamos elgiasi neleistinai, jei ne nusikalstamai –  paleidžia vaikus likimo valiai. Kodėl šios moterys tokios neatsakingos?

Tarkime, jos yra užtikrintos, neabejoja, kad  spės pagriebti vaiką, jei jis sugalvotų bėgti į pravažiuojamąją dalį. Tačiau nėra garantijų, kad vaikas sureaguos taip pat greitai, kaip ir suaugęs.

Neatsakingos mamos  ne tik elgiasi neprotingai, bet dar svarbiau – neapsaugo savo vaikų. O įvykus baisiai nelaimei tokios moterys kaltina bet ką, bet negali pripažinti savo kaltės.

Tikimės, kad to, ką pamatysite šio vaizdo įrašo kadruose, jūsų gyvenime niekada neatsitiks. Saugokite savo vaikus.

Įspėjame, kad gali būti necenzūrinė leksika.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą