Būdama 17 metų Carla pradėjo susitikinėti su vaikinu Rodney McCoy. Socialinių tinklų nuotrauka

Carla Jean Walker gimė ir gyveno nedideliame Fort Verto miestelyje, Teksase. Mergina užaugo pilnoje ir mylinčioje šeimoje. Būdama 17 metų Carla pradėjo susitikinėti su vaikinu Rodney McCoy. Tačiau 1974 metais vasario 17 dieną, netikėtai visiems, Carla dingo, rašo share.crimedoor.com

 

Vaikinui smogė su ginklu per galvą

1974 metais vasario 17 d. 17-metė Carla Jean Walker ir jos vaikinas Rodney McCoy nuėjo į Valentino dienos šventę savo mokykloje.  Vakarui pasibaigus, pora nuėjo į vietinį klubą pažaisti boulingą.

Kai pora sėdėjo  meiliai apsikabinę ir bučiavosi Rodney automobilyje, netikėtai nepažįstamas vyras atidarė keleivio pusės dureles ir ištempė Carlą iš automobilio. Rodney bandė sugriebti merginą, tačiau jam ištiesus ranką, nepažįstamasis smogė vaikinui į galvą ginklu.

Vyras net mėgino nušauti Rodney, kelis kartus nuspausdamas gaiduką, bet, laimei, ginklas užsikirto.  Ir tada jis dar kartą smogė Rodney pistoletu į galvą, po kurio vaikinas neteko sąmonės.

Kai Rodney atgavo sąmonę, jis buvo pasruvęs krauju, o merginos niekur nesimatė.

Jau tą pačią dieną buvo surengta plataus masto merginos paieška. Beveik tris dienas policija ir vietos gyventojai atliko nuodugnią paiešką, tačiau viskas buvo veltui.

Ir staiga, praėjus 4 dienoms po merginos dingimo, policija aptiko baisų radinį. Carlos kūnas buvo rastas  prie Benbroko ežero.  Teismo  medicinos ekspertai patvirtino, kad Carlos mirties priežastis – pasmaugimas. Be to buvo patvirtintas ir išžaginimo faktas.

Nusikaltimo vietoje policija aptiko naudotą sviedinį, o ant nužudytos merginos drabužių buvo rastas svetimas DNR.

Keletą mėnesių byla nepajudėjo į priekį ir kurį laiką strigo. 70-ajame dešimtmetyje DNR technologija nebuvo pakankamai pažengusi, kad  galima būtų išsiaiškinti bet kurio asmens DNR mėginį. Ir tiesiog nebuvo jokių kitų užuominų, kuriems padedant būtų galima kaip nors dirbti tiriant bylą.

Tačiau po kelių savaičių policija gavo balistinės ekspertizės išvadą dėl panaudoto šovinio. Be to,  tyrimo metu rado ginklą, kuris galėjo būti susijęs su nusikaltimu. Paaiškėjo, kad  tas 22 kalibro pistoletas  priklausė vyrui, vardu Glenas Samuelas McCurley.

Glenas buvo pakviestas į apklausą policijoje. Apklausos metu policininkai paklausė vyro, kaip nusikaltimo vietoje galėjo atsidurti jo ginklo šovinio dėklas? Ir tada Glenas papasakojo istoriją, kad jo ginklas buvo pavogtas. Kai jis žvejojo ​​su žmona prie ežero, kaip tik tuo metu, kai įvyko žmogžudystė.

 

Trūkstant tiesioginių įrodymų, vyrą teko paleisti

Tačiau paklaustas, kodėl Glenas nepranešė apie vagystę, pareiškė, kad taip nutiko dėl to, jog jis  buvęs kalinys.  Todėl nenorėjo bereikalingų įtarimų. Trūkstant tiesioginių įrodymų, siejančių McCurley su žmogžudyste, vyrą teko paleisti.

Taigi, išnaudojus paskutinį „kabliuką“, nebebuvo už ko užsikabinti ir byla teko padėti į archyvą, kuri kelis dešimtmečius gulėjo nenagrinėta aplanke.

Tačiau 2019 metais tyrėjai vėl susidomėjo Carlos Walker byla, nusprendę atlikti pakartotinį tyrimą su DNR mėginiu naudojant šiuolaikines technologijas.

Padedant kriminalistams ekspertams, tyrėjams pavyko sudaryti visą žudiko DNR profilį. O ištyrus genetinę genealogiją, teisėsaugos institucijoms pavyko susiaurinti įtariamųjų sąrašą iki trijų brolių McCurley.

Ir kai policijai nebeliko jokių abejonių, kad žudikas yra Glenas McCurley, tereikėjo gauti jo DNR, kad patvirtintų jo dalyvavimą žmogžudystėje.

2020 metų liepos 7 d. tyrėjai išėmė daiktus iš šiukšliadėžės, esančios netoli 77 metų Gleno McCurley namų. Vienas iš šiukšliadėžės ištrauktų daiktų priklausė Glenui ir buvo išsiųstas DNR tyrimui. 2020 metais rugsėjo 10 d. atliktas tyrimas patvirtino, kad vyro DNR sutapo su DNR, rasta ant Carlos drabužių.

2021 metais Glenas McCurley prisipažino kaltas dėl Carlos Walker nužudymo ir buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos be galimybės lygtinai būti paleistam.

“YouTube” stopkadrai, socialinių tinklų nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą