Kiekvienam iš mūsų tam tikru momentu pasiseka kurioje nors gyvenimo srityje ir pavyksta gana neskausmingai  išbristi iš sunkių situacijų. Pasitaiko ir  nelabai gerų dalykų dėl tam tikrų  priežasčių. Fortūna su kiekvienu Zodiako ženklu elgiasi skirtingai. Juk charakteris pagal Zodiako ženklą irgi kiekvienam skirtingas, jau nekalbant apie tokius dalykus kaip sėkmė. Taigi, kurį iš mūsų visų labiausiai pamalonina sėkmės fortūna?

 

Avinas

Iš esmės Avinui daug kur sekasi. Šiems žmonėms pasiseka ir meilėje, ir pinigų srityje. Šiose abiejose  sferose tokia sėkmė suprantama, nes Avinai yra gana ryžtingi, impulsyvūs ir nebijo pralaimėti. Kadangi jiems patinka pats žaidimo procesas, o  ne rezultatas, kuris neretai jiems būna  antraeilis dalykas. Tačiau nesistenkite lygiuotis į juos – vis tiek nepasiseks taip, kaip jiems.

 

Jautis

Kai kuriems Jaučiams neįtikėtinai pasiseka meilėje. Tiek vyrai, tiek moterys, gimę po šiuo ženklu, daug žino, kaip  atkreipti  jiems patinkančio žmogaus dėmesį ir jį suvilioti. Tai veda juos į finansines pergales. Jei Jaučiai elgiasi pakankamai  diplomatiškai ir apgalvotai, tada bet kurias pažintis  jie gali panaudoti savo naudai visada ir visur.

 

Dvyniai

Sėkmės fortūna Dvyniams, deja, padeda ne itin dažnai. Iš esmės sėkmė jų laukia ten, kur išeities tiesiog nėra. Kažkokiu neįtikėtinu būdu viskas pasisuka taip, kad iš vandens šio ženklo atstovai išlipa sausi. Pavyzdžiui, kai finansai atsiduria ties kritine riba, tarsi iš niekur nieko jie  gauna papildomą tūkstantį. Dvyniai yra kaip tik tie, kurie dažnai vadinami „freeloaders“.

 

Vėžys

Vėžiams pasiseka piniginiuose reikaluose, kai reikia investuoti turimas lėšas. Šio ženklo atstovai yra ne tik vieni sėkmingiausių investuotojų, bet ir verslininkų, kurie visada žino, kaip padidinti savo kapitalą ir nepakliūti į skolų duobę. Jie žino, kaip užmegzti tinkamus kontaktus. Savo gyvenimo kelyje Vėžiai  visada susiranda draugų, kurie niekada nuo jų nenusisuka.

 

Liūtas

Liūtai turi daug ydų ir silpnybių, todėl jiems Fortūnos reikia dažniau nei kitiems ženklams. Sėkmė juos lepina žmonėmis, kurie Liūtams atiduoda visą savo meilę. Liūtai turi daug draugų ir visada – mylimą žmogų, bet ne todėl, kad jie tokie šaunūs, o todėl, kad  taip sudėlioja planetos ir žvaigždės.

 

Mergelė

Sėkmė Mergelėms nusišypso tada, kai jos to nesitiki, tačiau daug rečiau nei kitiems Zodiako ženklams. Tada atsiveria jų įgūdžiai ir talentai, todėl gali sėkmingai užbaigti bet kokį reikalą. Mergelės moka taupyti pinigus, perka tik tai, ko reikia ir labiausiai reikalingus bei tinkamiausius daiktus. Todėl jie yra geri planuotojai ir strategai.

 

Svarstyklės

Svarstyklės sėkmės požiūriu yra beveik kaip Mergelės ženklo atstovai. Be to, jos turi vieną didelį pranašumą. Gimusiems po Svarstyklių ženklu, suteikia nerealaus žavesio ir charizmos. O tai gelbsti juos nuo nesėkmių, pralaimėjimų, padeda įsimylėti ir tiesiog atneša sėkmę.

 

Skorpionas

Skorpionai iš prigimties yra stiprūs ir, galima sakyti, apdovanoti sėkme. Tai pasireiškia tuo, kaip sumaniai jie išvengia problemų, atsidūrus sudėtingose ​​situacijose. Jei bomba pataikytų į biuro pastatą,  tai išliktų tik Skorpionai. Jei ateitų pasaulio pabaiga, tada Skorpionai turės atkurti Žemės populiaciją.

 

Šaulys

Šauliams nepaprastai pasiseka, ir tai nepriklauso nuo to, ką jie daro. Jiems užtenka kažko labai stipriai norėti. Po to praeina šiek tiek laiko, ir jie pamato pirmuosius savo troškimų vaisius. Jiems galima pavydėti, nes jų sėkmė prilygsta Avino ženklo žmonių sėkmei ir kai kuriais atžvilgiais netgi pranoksta juos.

 

Ožiaragis

Paklauskite Ožiaragio, ar jam sekasi gyvenime, ir jis jums tikriausiai pasakys, kad ne. Šio ženklo žmonių manymu, jie viską pasiekia patys sunkiai dirbdami. Nors iš tikrųjų  dažniau būna  atvirkščiai. Pavyzdžiui, likimas jiems nuolat suteikia šansą laimėti atrankoje į gerą poziciją darbe. Meilėje Ožiaragiams taip pat sekasi, tačiau jie dažnai to nepastebi arba nerizikuoja.

 

Vandenis

Dar vienas likimo pamalonintas Zodiako ženklo atstovas. Vandeniai nebijo rizikuoti, už tai likimas juos apdovanoja pergalėmis. Daugelyje filmų matote herojus, kurie yra išmintingi ir žino labai svarbią informaciją, kurią parduoda. Taigi, Vandeniai yra tokie patys. Jie visada yra vienu žingsniu priekyje, nes žino daugiau nei kiti. Tikriausiai tai  ir yra jų didžiausia sėkmės fortūna.

 

Žuvys

Žuvims gana dažnai pasiseka, tačiau Visata beveik visada ką nors iš jų paima mainais. Jei Žuvys nesusimąsto, kas joms gali nepasisekti, tada jos dažnai susiduria su sunkumais. Sunku pavadinti Žuvys nelaimingomis, bet taip pat sunku pavadinti  ir Fortūnos numylėtiniais.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą