1975 metais kovo 25 d., Velykų išvakarėse, 10 ir 12 metų seserys Sheila ir Katherine Lyon nuėjo į arčiausiai jų namų esantį prekybos centrą apžiūrėti prekybos centre išpuoštų šventinių vitrinų. Nzherald.co.nz nuotrauka

Praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje Kensingtono miestas Merilando valstijoje buvo paprastas ramus Amerikos miestelis. Tačiau 1975 metai įvykęs nutikimas atnešė miestui nešlovę visoje Amerikoje, rašo edition.cnn.com.

 

Planavo užsukti į piceriją

1975 metais kovo 25 d., Velykų išvakarėse, 10 ir 12 metų seserys Sheila ir Katherine Lyon nuėjo į arčiausiai jų namų esantį prekybos centrą apžiūrėti prekybos centre išpuoštų šventinių vitrinų.

Po to mergaitės planavo užsukti į piceriją ir ten gerai papietauti. Tačiau seserų mama liepė grįžti iki 16 val.  Jau buvo apie 19 val., bet mergaitės į namus negrįžo.

Nelaukusi dukrų mama nusprendė kreiptis į policiją ir pranešti, kad nuėjusios į prekybos centrą mergaitės negrįžo namo. Tą patį vakarą buvo surengtos dingusių seserų paieškos.

Kitą dieną kaimynų berniukai pasakė, kad prie picerijos matė seseris besikalbančias su nepažįstamu vyru.  Vyresnysis brolis taip pat sakė, kad matė jas picerijoje apie 14 val. Paskutinį kartą seserys buvo pastebėtos gatvėje, kuri eina nuo prekybos centro iki jų namo, apie 15 val.

Kaimynų berniukas, pamatęs Sheilą ir Katherine su nepažįstamu vyru, sugebėjo jį apibūdinti. Jis pasakojo, kad vyriškis buvo apie 180 centimetrų ūgio ir nuo 50 iki 60 metų. Vyras su savimi nešiojosi ir magnetofoną, rašo dailymail.co.uk.

Netrukus buvo parengtas vyro fotorobotas ir paskelbtas laikraščiuose. Ir jau kitą dieną keli žmonės pasakė, kad tą vyrą matė prekybos centre.

Tačiau vos po kelių dienų į policijos skyrių atvyko tokio pat amžiaus kaip Sheila ir Katherine mergaitė. Ji tyrėjams pasakojo, kad seseris matė su visai kitu vyru, tam vyrui buvo apie 20 metų ir ant kairiojo skruosto buvo pastebimas randas.

 

Pasakė, kad viską sugalvojo

Tada pagal mergaitės aprašymą buvo sudarytas kitas fotorobotas ir paskelbtas laikraštyje. Deja, šio žmogaus niekas neatpažino, o tada byla atsidūrė aklavietėje.

Tačiau po 38 metų policija netikėtai nusprendė atnaujinti bylą ir paskirti naujus detektyvus. Tyrinėdami seną bylos medžiagą, detektyvai susidomėjo tokiu asmeniu kaip Lloydas Lee Welchas.

Detektyvai užkliuvo už Lloydo pareiškimo dėl mergaičių dingimo. Žodžiu, praėjus savaitei po seserų dingimo, Lee Welchas sakė matęs, kaip jas pagrobė vyras su magnetofonu. Tačiau po nesėkmingo poligrafo testo Lee Welchas pasakė, kad viską sugalvojo.

Susidomėję Lloydo Lee Welcho asmeniu, detektyvai nusprendė su juo susitikti ir užduoti jam keletą klausimų. Ir tada jie sužinojo, kad Lee Welchas buvo kalėjime, kur 33 metus praleido už mažos mergaitės išžaginimą.

Po ilgo pokalbio su Welchu įgudusiems detektyvams pavyko vyrą prisipažinti, kuris pasakė, kad būtent jis pagrobė mergaites, keletą dienų laikė  jas savo namo rūsyje, prievartavo, o vėliau ir nužudė.

O 2017 metų rugsėjį 60-metis Lloydas Lee Welchas buvo pripažintas kaltu ir nuteistas kalėti 48 metus.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą