2022 metais užėmęs antrąją vietą „Britain’s Got Talent“, Tomas Ballas staiga tapo šauniausiu mokytoju visoje savo vidurinėje Vakarų Sasekso mieste, Anglijoje. "YouTube" stopkadras

2022 metais užėmęs antrąją vietą „Britain’s Got Talent“, Tomas Ballas staiga tapo šauniausiu mokytoju visoje savo vidurinėje Vakarų Sasekso mieste, Anglijoje.

 

24 metų pedagogas džiaugiasi galėdamas gauti antrą šansą tapti tarptautine žvaigžde „America’s Got Talent: All-Stars“ konkurse. Šį kartą jis atliko ir buvo pasiruošęs nustebinti teisėjus sujaudinančiu Simono ir Garfunkelio kūrinio „The Sound of Silence” perteikimu.

Žvelgiant iš šalies, Tomas gali atrodyti tik kaip kuklus mokyklos mokytojas, bet jo mylimos dainos pristatymas buvo meistriškas. Jis puikiai pataikė kiekvieną natą, o publikai ir teisėjams labai patiko ir jo atliekama daina! Kai baigė, Simonas Cowellas labai pagyrė Tomą, įskaitant ir labai taiklų palyginimą. „Tu esi kaip Susan Boyle anūkas, nes tai, ką darai, nėra tai, ko mes tikimės, – paaiškino Simonas. – Man tai yra geriausias spektaklis, kurį esu matęs iš visų serialų“.

Komisijos nariai Howie Mandel, Heidi Klum, Terry Crews ir Simonas Cowellas įteikė atlikėjui  Tomui Ballui „Golden Buzzer“ ir jis pateko į antrą atrankos turą.

Laidos vedėjas Terry Crewsas sutiko ir nuskubėjo prie teisėjo stalo, kad visi keturi galėtų kartu paspausti stebuklingą „Auksinį skambutį“ ir Tomas pakiltų į kitą varžybų lygį.

Šis vaikinas turi rimtų varžovų, tačiau nesiruošia pasiduoti! Peržiūrėkite Tomo pasirodymą žemiau ir nepamirškite pasidalinti su draugais.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą