Camronas Andrewsas su savo mylimu šuneliu Ralphu

Didžiosios Britanijos Stockporto mieste spalio 9 dieną iš septynmečio Camrono Andrewso pavogė mylimą draugą – Bostono terjerą, vardu Ralphas. Šuo buvo pagrobtas tiesiai iš tėvo mikroautobuso, kol jis iškrovė prekes. Grįžęs vyras nerado šuniuko, tačiau pamatė greitai nuvažiuojančią baltą mašiną. Bet vyras nespėjo jos sulaikyti.

Šuns šeimininkai nedelsdami pranešė apie vagystę policijai ir pažadėjo 1 000 svarų (1 158,37 Eurai) piniginį atlygį už informaciją apie jo buvimo vietą.

Septynmetis berniukas labai išgyveno praradęs savo ištikimąjį draugą. Norėdamas paspartinti paiešką, Camronas nupiešė Ralphą vaizduojantį plakatą ir paprašė kuo greičiau jį grąžinti. Tėvai plakatą patalpino savo „Facebook“ paskyroje, bet tokio veiksmingumo nesitikėjo!

Tada vaikai pradėjo piešti panašius plakatus su Ralphu ir paprašė pagalbos jį surasti. Net kačių mylėtojai prisijungė prie akcijos.

Pagrobėjai negalėjo atlaikyti tokio vaikų nuoširdaus noro ir meilės gyvūnėliui ir nutarė grąžinti jį. Spalio 14 dieną vienas iš praeivių paskambino Camrono šeimai ir pasakė, kad šalia jų namo  pastebėjo šunį, panašų į Ralphą.

Ir tikrųjų tai ir buvo Ralphas! Berniukas iš džiaugsmo vos neiššoko pro langą, norėdamas apkabinti alkaną ir išsekusį draugą.

Šeima įsitikinusi, kad būtent berniuko piešiniai ir vartotojų komentarai padėjo šunį sugrąžinti.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

1 KOMENTARAS

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą