Ką reiškia vien įstabaus balso mažoji dainininkė su akiniais, aistringai dainuojanti į mikrofoną, užsidėjusi ausines. "YouTube" stopkadras

Daugelis girdėjo dainą „We Are The World“, kurią prieš daug metų padainavo įžymiausi pasaulio dainininkai: Michaelas Jackonas, Stevie Wonderis, Tina Turner ir kiti, bet ji iki šiol virpina širdis.

Muzikos mokytoja Emmy Bodner tai pripažino ir savo mokiniams pasiūlė puikų projektą. Visus mokslo metus Klarksvilio pradinės mokyklos vaikai  repetavo šią legendinę dainą įvairiose grupėse. Baigus, klipai buvo sujungti ir gavosi puikus muzikinis vaizdo įrašas. Ką reiškia  vien įstabaus balso mažoji dainininkė su akiniais, aistringai dainuojanti į mikrofoną, užsidėjusi ausines.

Jūs tikrai matote, kiek laiko, pastangų ir meilės prireikė tam. Garsas yra profesionalios kokybės! Tačiau vaikai taip pat be galo talentingi, nes dainuoja nuostabiai!

Žiūrėkite žemiau esantį galingą muzikinį vaizdo įrašą ir nepamirškite pasidalinti šia istorija su draugais, kad pakeltumėte  savo ir jų nuotaiką.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas, stopkadras

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą