Amerikiečių pianistė Lola Astanova virtuoziškai groja dviem fortepijonais

Amerikiečių pianistė Lola Astanova savo puslapyje „Instagram“ ir „YouTube“ kanale paskelbė įspūdingą vaizdo įrašą, kuriame groja iš karto dviem fortepijonais. Mergina atliko Scotto Joplino kompoziciją „Maple leaf rag“. „Kaip sakoma, du yra geriau už vieną“, – parašė ji savo „Instagram“ paskyroje. Groti dviem fortepijonais vienu metu, be abejo, yra nepaprasta. Bet ką jūs galite pasakyti apie melodijos atlikimą ant veržliarakčiais?! O pasaulinio garso futbolininkas Cristiano Ronaldo nuėjo dar toliau – atliko tradicinę kalėdinių atostogų dainą „Jingle Bells“, tam panaudodamas paprasčiausius dalykus: akinius, rutulį, laiptelius ir net automobilio signalizaciją.

 

Vartotojus pakerėjo pianistės meistriškumas

Vaizdo įraše atlikėja sėdi ant taburetės tarp pianinų ir pagrindinę dalį groja dešine ranka, o akompanuoja – kaire.

Vartotojus pakerėjo pianistės meistriškumas. „Nuostabu! Kiekvieną kartą kažkas nepaprastai nuostabaus iš talentingos muzikantės ir nepaprastai žavios Lolos“, – žavisi vartotojai.

„Aš net neįsivaizduoju, kokį darbą jūs turėjote atlikti, norint išmokti taip groti“, – parašė kitas vartotojas. „Aukštas pilotažas. Jūs puiki! Toks puikus vaizdo įrašas, kupinas energijos ir laimės. Labai ačiū!“, – parašė dar vienas.

Jei dar ne visi žino, tai pats laikas sužinoti, kad dabar kalėdinės melodijos grojamos ir veržliarakčiais. Ir tai daroma gerai jei ne puikiai!

Prieš kiek laiko amerikietis mechanikas Brandonas Andersonas nusprendė sukurti nuotaikingą kalėdinę nuotaiką su veržliarakčiais. Jis sudėjo ant betoninių grindų įvairaus dydžio veržliarakčius iš eilės ir pagrojo su jais populiarią „Jingle Bells“ kalėdinę dainą. Brandonas įrašė  šio „spektaklio“ vaizdo įrašą savo garaže Oak Grove mieste ir paskelbė jį „YouTube“ kanale.

 

Atsitiktinai atkreipė dėmesį į instrumento skleidžiamą garsą

Nepaisant to, kad mechaniko kanalas turi tik 170 abonentų, per šešias dienas šį vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei 400 tūkst. vartotojų. Jie pažymėjo „muzikos spektaklio“ unikalumą ir tai, kad kiekvienas veržliaraktis sukuria savo ypatingą skambesį.

Anot Brandono, jis nesitikėjo, kad vaizdo įrašas taps toks populiarus. Vyras prisipažino, kad jis netyčia atkreipė dėmesį į instrumento skleidžiamą garsą, kai jis nukrito ant betoninių grindų garaže. Tai jį ir įkvėpė groti muziką veržliarakčiais. Anot jo, šedevrui sukurti jis skyrė tik 15 minučių ir persiuntė vaizdo įrašą tik keliems draugams.

Kuo tik negrojo šios populiarios melodijos. 2015-aisiais vienas garsiausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo tapo pagrindiniu herojumi „Monster“ ausinių prekės ženklo kalėdinėje reklamos kampanijoje. Vaizdo įraše žinomas sportininkas atliko tradicinę kalėdinių atostogų dainą „Jingle Bells“, tam panaudodamas paprasčiausius dalykus: akinius, rutulį, laiptelius ir net automobilio signalizaciją.

 

“YouTube” vaizdo įrašai

 

 

5 KOMENTARAI

  1. Wonderful website you have here but I was curious if you knew of any discussion boards that cover the same topics talked about here?
    I’d really like to be a part of online community where I can get responses from other
    experienced people that share the same interest. If you
    have any suggestions, please let me know. Cheers!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą