Lengvai prieinama mergina visais įmanomais būdais demonstruoja nuogas kūno dalis, nepaisant vietos ir aplinkybių. Socialinių tinklų nuotrauka

Yra nemažai ženklų, kuriuos žinodamas vyras gali atpažinti, kad ta ar kita mergina yra lengvai pasiekiama, rašo psychologytoday.com.

 

1.Išvaizda

Išvaizda ne visada padeda nustatyti, kas prieš vyrą: mados auka ar lengvai pasiekiama mergina. Galbūt mergina iššaukiančią aprangą pasirinko dėl to, kad ji tiesiog madinga. Nepaisant to, padori mergina neleis sau pasirodyti biure su trumpa suknele, gilia iškirpte ar su šortais. Lengvai prieinamos merginos savo ruožtu bet kokiu atveju stengiasi demonstruoti nuogas kūno dalis, taip patraukdamos priešingos lyties dėmesį. O apie didelio partnerių skaičiaus buvimą gali rodyti šiek tiek „sudėvėta“ išvaizda.

2.Atvirai demonstruoja apnuogintas kūno dalis

Nepadori mergina visais įmanomais būdais demonstruoja nuogas kūno dalis, nepaisant vietos ir aplinkybių.

  1. Veido išraiška

Merginos veido išraiškos gali daug pasakyti apie jos charakterį. Net jei mergina visa savo išvaizda demonstruoja nekaltumą ir kuklumą, įžūlus žvilgsnis ir vulgari šypsena išduoda, kad ji yra lengvai pasiekiama.

4.Elgesys

Lengvai prieinamos merginos elgiasi iššaukiančiai ir pernelyg pasitikinčios savimi. Jos gali pabučiuoti ir apkabinti nepažįstamą žmogų, leisti jam liesti savo kūną. Visa tai daroma siekiant pritraukti dėmesį. Nepamirškite, kad ekstravertiško asmenybės tipo merginos, kurios yra „kompanijos siela“, gali elgtis triukšmingai ir iššaukiančiai. Bet tai nereiškia, kad jos yra lengvai prieinamos. Todėl pirmiausia stebėkite ir bendraukite.

Tačiau lengvai prieinama mergina flirtuoja su visais  iš eilės vyrais.

5.Atviri pokalbiai

Lengvai prieinamos merginos nedvejodamos kalba apie seksą ir lengvai priima nepadorius pasiūlymus. Paprastai jos teigiamai reaguoja į vulgarius pokštus, o jaudinantys žodžiai jų nevaržo ir  nedaro gėdos. Tokios merginos visada  tai  supranta tiesiogiai ir atsiliepia.

6.Kalba ir kultūra

Abejotinos reputacijos merginos visada nepaiso visuomenėje priimtų moralės normų. Jų socialiniuose tinkluose galima pamatyti puikių žmonių citatų, tačiau gyvenime jos tuo nepasižymi.  Paprastai tokios merginos aktyviai vartoja necenzūrinius žodžius. Jei sutikote merginą meno parodoje ar madų šou, neturėtumėte iš karto priskirti jos labai kultūringam žmogui. Galbūt ji tiesiog ieško naujo rėmėjo. Abejotinos reputacijos mergina visa savo išvaizda bando parodyti, kad nepaiso visuotinai pripažintų moralės normų.

7.Blogi įpročiai

Lengvai pasiekiamos merginos dažnai rūko, daug geria ir net vartoja narkotikus. Ir jos mielai pateisina savo įžūlų elgesį papildoma taure vyno.  Žinoma, daugelis žmonių vartoja alkoholį, o mergina su cigarete jau nieko nestebina, tačiau piktnaudžiavimas alkoholiu yra rimtas signalas.

8.Abejotinos pažintys

Abejotiną reputaciją turinčios merginos visada turi daug draugų, o dauguma jų – vaikinai ir vyrai. Tarp jų gerų pažįstamų – ne vienas didžėjus, barmenas ir naktinių klubų apsaugos darbuotojai, o tai apibūdina ją kaip dažną tokių įstaigų viešnią.

  1. Meilė pinigams

Lengvai prieinamos merginos yra įpratusios gyventi vyrų sąskaita. Dėl materialinės gerovės ir ryšių jos pasiruošusios viskam. Be to, lengvai pasiekiamos merginos lengvai išvilioja pinigus iš pažįstamų vyrų.

10.Požiūris į vyrus

Tokios merginos daro viską, kad patrauktų priešingos lyties dėmesį, tačiau jos nemėgsta ir negerbia vyrų. Tokioms merginoms vyras yra tas, kuris išpildys visus norus  ir parems jas materialiai. Paprastai lengvai pasiekiamos merginos turi keletą partnerių ir  dažniausiai tuokiasi tik iš išskaičiavimo. Vyras lengvai pasiekiamai merginai – „pinigų krepšys“ arba „leidimas į geresnį gyvenimą“

11.Sveikatos problemos

Didelis seksualinių partnerių skaičius neišvengiamai sukelia intymaus pobūdžio sveikatos problemas. Tačiau apie tai bus galima sužinoti tik po nesaugių santykių. Liga, gauta iš lengvai prieinamos merginos, greitai pasijus. Palaikant santykius su tokia mergina, intymaus pobūdžio sveikatos problemos neišvengiamos

12.Socialinės žiniasklaidos profilis

Profilis socialiniame tinkle gali ir suklaidinti, tačiau jei merginos daugiau nei 80 proc. draugų yra vyrai, tai jau yra rimtas signalas. Taip pat atkreipkite dėmesį į grupes, kuriose ji yra. Pavyzdžiui, būrelis pažįstamų, tarp kurių daug užsieniečių, aiškiai rodo, kad mergina ieško nuotykių. Nuotraukos iš brangių kurortų turėtų sufleruoti, kaip mergina užsidirba tam reikalui iš atitinkamo verslo. O erotinės nuotraukos, patalpintos socialiniuose tinkluose, kalba pačios už save. Socialinės žiniasklaidos profilis gali būti ir apgaulingas, todėl verta pažvelgti atidžiau.

 

Vyriški būdai patikrinti, ar mergina yra lengvai prieinama

Dažnai vyrai lengvai prieinamas merginas atpažįsta ne stebėjimo ir bendravimo būdu, o testais, kartais žiauriais.

Norėdamas išbandyti merginą, vyras siūlo pereiti prie intymių santykių. Merginai švelniai atsisakius arba kategoriškai atmetus pasiūlymą, vyras supratingai priima atsisakymą, atsisveikina ir dingsta  savaitei ar mėnesiui. O tolesnis elgesys priklauso nuo merginos reakcijos.

Jei mergina pradėjo skambinti, teisintis, gailėtis dėl to, kas atsitiko, ir būti aktyvi, tai rodo jos prieinamumą. Jei ji planavo užmegzti rimtus, ilgalaikius santykius su vyru, tada ji nerodys jokios iniciatyvos.

Jei mergina neskambina ir nesiteisina, bet tuo pat metu domisi vyru, vargu ar jam užteks kantrybės ilgai laukti ir jis greitai atsiras.

Antrasis variantas visada naudingas merginai, nes jei vyras numalšino savo užsidegimą, įveikė savo išdidumą ir pasiūlė užmegzti sąžiningus santykius, tai yra patikimas žmogus, kuriam reikia ne tik sekso.

Greita vyro seksualinė sėkmė dažniausiai reiškia merginos pralaimėjimą ir rimtų santykių bei šeimos su šiuo vyru planų žlugimą.

Dažniausias patikrinimo būdas  – tai visiškas vyro šantažas. Yra keletas šio elgesio taktikų:

Vyras įtikina merginą, kad nemato prasmės su ja kurti rimtų santykių, jei nežino, ar ji jam seksualiai tinka, ar ne.

Vyras merginai sako, kad nesugeba suvaldyti savo instinktų, o jei mylimoji jo atsisakys, tuomet sekso teks ieškoti šone.

Vyras dovanoja merginai, užsimindamas ar tiesiai pasakydamas, kad tikisi jos dėkingumo.

Vyras sako merginai, kad  jei ji nenori sekso, bet kadangi gamta daro savo ir jam reikia sekso, geriau jiems išsiskirti.

Tačiau seksualinis šantažas  gali ir nebūti vyrui būdingas bruožas. Dažniausiai tai yra paprasčiausias būdas patikrinti merginą, ar ji yra lengvai prieinama, ir išsiaiškinti, ar bus seksas. O jei „taip“, tada kada tiksliai. Sėkmingas šio išbandymo išlaikymas suteikia galimybę merginai tikėtis sulaukti pagarbos iš savo draugo kuriant tolimesnius meilės ir šeimos santykius su juo.

Vyrai, pasirengę užmegzti rimtus santykius, visada stengiasi nustatyti, ar šalia jo yra padori mergina, ar jos reputacija abejotina. Kartais vyrams to neužtenka, todėl moters tipą bando nustatyti padedant „testams“. Žinoma, tai  gana veiksmingas būdas, tačiau ne kiekviena mergina galės atleisti vyrui, jei supras, kad jis ją išbandė.

 

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą