Ji nori, kad tu ją vienodai mylėtum ir kai judu būnate vieni, ir su draugais. Archyvo nuotrauka

Ji nori, kad tu nesąmoningai ją paliestum, kai žiūrite filmą. Bet ji nenori, kad filmas būtų pretekstas daryti ką nors kita. Ji trokšta, kad tu ją liestum intuityviai, tarsi iš įpročio. Prisilietimai turėtų tapti svarbiausia jūsų santykių dalimi ir priemonė tikslui pasiekti.

 

Nustebink ją originalia ir netikėta žinute

Ji nori, kad ją nustebintum, bet ne pompastiškai, kaip garsiame filme. Jai nereikia, kad vaikinas išdėliotų taką iš šimtų širdelės ar vardo formos žvakių. B to, ji nėra gitaros serenadų gerbėja. Jai reikia kažko romantiško ir intymaus tik jums dviem.

Šeštadienio rytą, kai ji pailsėjo nuo įtemptos  darbo ar mokslo savaitės, nustebink ją originalia ir netikėta, bet labai malonia SMS žinute.  Po to, kai susitiksite, išrink jai labiausiai patinkantį filmą, net jei ji jau matė dešimtis kartų, ir  tuo pačiu atkursi jos taip mėgstamą atmosferą. Leisk jai suprasti, kad pastebi smulkmenas.

Ji nori, kad pasakytum jai, kad myli ją keistomis, atsitiktinėmis akimirkomis, kai ji to visiškai nesitiki. Ji nori, kad tavo žodžiai ją paliestų kaip bučinys tamsoje, taptų kažkuo, ką galima pajusti fiziškai. Ji nori, kad jūsų meilė būtų savaime suprantama, o ne paremta „iškilmingomis frazėmis“.  Žinoma, galite turėti ir ypatingų progų, bet yra kažkas įtaigesnio, pavyzdžiui, išgirsti švelnų „aš tave myliu“, kai ji išeina iš vonios kambario su chalatu ir veido kauke.

 

Romantika – tai yra būti dėmesingam ir rasti laiko savo mylimajai

Ji nori, kad tu ją vienodai mylėtum ir kai judu būnate vieni, ir su draugais. Ji nori, kad pabučiuotum dažniau jai į skruostą, juokautum su ja, būtum šalia jos.

Ji nenori būti mergina, kurią apkalba jai negirdint. Mat ji girdi, kaip kiti vaikinai kalba apie savo merginas, kai jų nėra šalia, tarsi jų santykiai būtų prievolė ir našta. Ir ji nori žinoti, kad tu niekada to nepasakysi apie ją.

Ji nori gauti iš tavęs žinutę su tekstu „Aš jau tuo pasirūpinau“, kai prisiminė, kad kažko nepadarė. Nieko nėra gražiau už žinojimą, kad kažkas pagalvojo apie problemas už ją ir jomis pasirūpino. Nes tai tikra romantika. Romantika – tai yra būti dėmesingam ir rasti laiko savo mylimajai.

Ji nenori būti ta, apie kurią tu galvoji, kai nenori miegoti vienas. Ji nenori būti ta, pas kurią ateina  žiūrėti filmą, kad galėtum praleisti kelias valandas jos glėbyje. Ji nori būti ta, su kuria norėtum planuoti ateitį, ta, kuriai dovanoji daug gražių akimirkų ir smulkmenų. Ji nenori pinigų ar daiktų, kuriuos gali  nupirkti, ji nori  tavo laiko ir dėmesio. Ji viso to nori, bet niekada nepasakys.

1 KOMENTARAS

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą