24 metų Nicola King iškovojo čempionės titulą labiausiai įtikinamų kūno transformacijų kategorijoje „Pure Elite“ čempionate

„Tada jaučiausi mirusi“, – dabar sako 24 metų britė Nicola King, sėkmingai atsikračiusi anoreksijos. Mergina ėmė aktyviai sportuoti ir pasiekė puikių rezultatų – tapo kultūrizmo čempione. Šešerius metus ji bandė susidoroti su valgymo sutrikimais, kol atsidūrė intensyviosios terapijos skyriuje, –  rašoma „Mirror“.

***

Nicola sako, pradėjusi skaičiuoti kalorijas būdama 16 metų ir taip įsitraukė, kad nė nepastebėjo, kaip tapo anoreksikė. Mergaitei vis atrodė, kad ji valgo per daug ir per daug.

“Visada norėjau būti plonesnė ar bent jau atrodyti kitaip. Aš lyginau save su kitomis merginomis ir buvau nuolat nepatenkinta tuo, ką mačiau veidrodyje. Liga užklupo nepastebimai. Iš pradžių atsisakiau šokolado, tada man atrodė, kad ir kitas maistas yra per daug kaloringas”, – pasakojo mergina leidiniui.

Tam tikru momentu net šešias savaites ji visiškai atsisakė maisto. Jai atrodė, kad net paprastas vanduo ją storina ir ji stengėsi išgerti iki minimumo.

Anot jos, kartais  taip norėdavosi valgyt, jog net tapdavo bloga, pradėdavo pykinti. Tada  atsidarydavo šaldytuvą, norėdama pasiimti maisto, bet jos galvoje tarsi nemaotma jėga sustabdydavo ir Nicola likdavo nevalgiusi.

Prieš keletą metų Nicola atrodė kaip skeletas. Kai ji buvo intensyviai prižiūrima, gydytojai liepė merginos tėvams atsisveikinti su dukra.

“Liga buvo tokia stipri, kad jie bandė mane maitinti per vamzdelį. Jaučiausi mirusi“, – sakė Nikola King.

Užsiėmimai sporto salėje išgelbėjo anoreksija sergančią merginą nuo mirties.

„Mintis, kad man reikia aktyviai sportuoti ir daug laiko praleisti sporto salėje, padėjo man susikaupti ir privertė atsikelti ryte“, – prisipažįsta Nicola.

Rezultato ilgai laukti neteko. Mergina iškovojo čempionės titulą labiausiai įtikinamų kūno transformacijų kategorijoje „Pure Elite“ čempionate.

175 cm. ūgio Nicola dabar sveria 57 kg, valgo sveiką maistą ir sporto salėje kelia 40 kg svorius.

“Ėjimas į sporto salę mane paskatino gyventi. Tai yra mano terapija ir būdas atsiriboti nuo savo problemų. Tai yra  ir savotiškas išlaisvinantis jausmas, kai verčia kūną maksimaliai dirbti. Bet tai man tik į naudą: daro mane vis stipresnę ir sveikesnę“, – sako Nicola.

Socialinių tinklų nuotraukos

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą