Makayla ketina vėl vaikščioti, o tuo tarpu ji ir toliau šypsosi! Neabejojame, kad ši drąsi jauna sportininkė įveiks bet kokias kliūtis ir vėl atsistos ant kojų! "Instagram" nuotrauka

17 metų Makaylai Noble vidurinės mokyklos baigimo metai dabar atrodo visai kitaip nei prieš kelis mėnesius.

 

Vienas apsivertimas buvo nesėkmingas

Teksaso 17-metė mergina, gyvenanti Teksase, tris kartus  rungtyniavo visos Amerikos   aukščiausiame sporto lygyje. Ji nekantriai laukė, kada galės tęsti savo sportinę karjerą koledže, tačiau 2021 metų rugsėjo 20 dieną jos pasaulis pasikeitė akimirksniu.

Makayla  treniravosi draugo namuose artėjančioms varžyboms, kai vienas jos apsivertimas buvo nesėkmingas ir ji nusileido tiesiai ant kaklo ir veido. Ji buvo visiškai sąmoninga, kai gulėjo žolėje, bet suprato, kad nejaučia savo rankų ir kojų.

„Iš karto supratau, kad esu paralyžiuota“, – sakė Makayla. Paauglė buvo skubiai nuvežta į ligoninę, kur chirurgai bandė  atitaisyti sužalotą C6 slankstelį.

Kai Makayla pabudo, ji suprato, kad išsipildė kiekvieno sportininko didžiausia baimė: ji buvo paralyžiuota. Gydytojai perspėjo ją nebeturėti vilčių, nes dauguma žmonių, patyrusių tokią traumą, niekada daugiau nevaikšto, tačiau mergina nė už ką nenorėjo tuo tikėti!

Nepaisant negailestingos prognozės, Makayla nenustojo šypsotis. Ji teigė, kad jos atletiškumas padėjo jai  ir  praeinant reabilitacijos kursą, kur ji buvo pasiryžusi įrodyti, kad gydytojai klydo ir ji vėl  galės vaikščioti savomis kojomis. Ji taip pat  norėjo kitiems daugiau paaiškinti, ką reiškia gyventi su sunkia nugaros smegenų trauma, todėl socialinėje žiniasklaidoje  publikavo informaciją – savo sveikimo kelią.

 

Visą laiką stebėjo, kaip duktė veržiasi į naujas aukštumas

Savo „YouTube“ kanale Makayla dalijasi vaizdo įrašais, kur ji parodo savo  kovas ir pergales, įveikiant sunkumus, ir tikisi paliesti kitų, išgyvenančių sunkų gyvenimo laikotarpį, širdis.

„Mes visi su kažkuo kovojame, – paaiškino ji. – Net jei galiu padėti vienam ar milijonui žmonių, noriu tai padaryti“.

Visas Prospero miestas Teksase palaikė Makaylą ir jos šeimą, kai jie mokėsi gyventi su jos būkle. Tikėdamasis pagerbti paauglės atkaklumą ir optimistišką požiūrį, miestelis gruodžio 17-ąją oficialiai pavadino „Makayla Noble Day“. Per praėjusių metų ceremoniją jai pavyko susitikti su pirmaisiais gelbėtojais, padėjusiais jai nelaimės dieną, kad galėtų jiems padėkoti. Ir jie negalėjo patikėti, kokia optimistinė, drąsi, ryžtinga ir užsispyrusi yra ši mergina po visko, ką išgyveno.

Jos tėvai Jen ir Gregas Noble‘ai nesistebi pamatę, kaip sumaniai Makayla susitvarkė su savo nauja realybe. Visą gyvenimą jie stebėjo, kaip duktė veržiasi į naujas aukštumas, o ši situacija yra tik dar viena kliūtis, kurią jai reikia įveikti.

„Tikiu dukterimi ir žinau, kad jei kas nuo jos priklauso, ji įdės daug sunkaus darbo ir padarys viską, ką gali padaryti, kad vėl vaikščiotų“, – sakė Jen.

Makayla ketina vėl vaikščioti, o tuo tarpu ji ir toliau šypsosi! Neabejojame, kad ši drąsi jauna sportininkė įveiks  bet kokias kliūtis ir vėl atsistos ant kojų!

„Instagram“ nuotraukos, „YouTube“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą