Partnerių nuotrauka

Kiekviena moteris nori būti geidžiama ir įdomi. Bet ne visos turi tam reikalingų savybių. Tačiau yra moterų, kurios iš pradžių neturi problemų su vyrais.  Tai vadinamosios alfa moterys.

Jos išsiskiria iš kitų įgimtomis psichologinėmis savybėmis, kurias vyrams daug lengviau suprasti ir su kuria daug lengviau ir patogiau bendrauti. Žaidimas savo aikštėje pagal aiškias taisykles yra būtent tai, ką mėgsta vyrai.

 

Taigi, kodėl alfa moteris taip patinka vyrams ir kuo jos išsiskiria iš kitų moterų?

  1. Ji nemėgsta užuominų ir vynioti į vatą

Pasyvus ar agresyvus elgesys, užuominos, jaudinantis žaidimas „Atspėk, ką aš apie tave galvoju?“ – tai ne apie alfa moterį. Jai tai neįdomu, todėl ji negaišta tam savo ir kitų žmonių brangaus laiko. Yra problema – viskas aptariama čia ir dabar. Yra idėja –  vėlgi viskas aptariama iš karto. Kilo apmaudas – tas pats.  Žodžiu, viskas turi būti aišku ir akivaizdu.  Tai bet kurio vyro, kuris bent kartą gyvenime turėjo santykių su tokia moterimi, svajonė.

  1. Ji žengia pirmuosius žingsnius

Ji ima ir daro.  Kitaip tariant, ji pati pareiškia susidomėjimą, pati išsako idėjas. Ji netgi pasako tiesiai šviesiai, kokią dovaną norėtų gauti, nepalikdama vyrui jokių klaustukų. Šis jos tiesmukiškumas būna įspūdingas. Žinant, kad daugelis vyrų dėl suprantamų priežasčių bijo žengti pirmuosius žingsnius, kad nebūtų  neteisingai suprasti ar net atstumti, alfa moteris jiems tampa tikru išganymu.

  1. Ji neužsiangažuoja ties amžiumi

Nes ji supranta, kad bėgant metams ji tampa tik labiau  patrauklesnė, nes grožis yra vidinis, o ne išorinis. Todėl ji visiškai nesijaudina dėl raukšlių ir mažiau elastingos odos ir traukia vyrus būdama gerokai vyresnė nei 40 metų.

  1. Ji nesiskundžia

Nes tai nenaudinga. Ji pati puikiai žino, kodėl viskas susiklostė taip ir ką reikia daryti,  norint išspręsti problemą. Jai nereikia tos emocinės paguodos, kai moterys parodo savo silpnumą. Todėl alfa moteris nesiskundžia, o pasako, kokios konkrečios pagalbos jai reikia.

  1. Ji tiksliai žino, ko nori

Iš jos niekada neišgirsite: „Nežinau, ką apsirengti, todėl einu į parduotuvę ieškoti naujų drabužių“. Ji visada yra nepaprastai nuovoki ir suprantama. Santykiuose ji visada aiškiai žino, ko jai reikia ir iškart tai išsako. Ir ji nenaudoja daugelio jaunų moterų taip pamėgto reiškinio kaip „draugo zona“.

  1. Ji aiškiai išreiškia savo norus

Jokių užuominų, jokio melagingo drovumo. Ir taip visame kame – su dovanomis, su norais ir net lovoje.  Su alfa moterimis visada būna lengva. Tiek, kad jos pačios nori būti paprastos, tiesmukiškos ir atviros. Tačiau  joms santykiuose abipusis sąžiningumas ir pagarba yra nepaprastai svarbūs dalykai.

Žinoma, ne visi vyrai  sugeba įvertinti tokį elgesį. Daugelis  jų alfa moterį suvokia ne kaip potencialų susidomėjimo objektą, bet kaip „savo vaikiną“.  Tai yra draugė, bendražygė, „vertėja“ iš „moteriškos kalbos“ į vyriškąją, bet ne seksualinis objektas. Taip nutinka dėl to, kad ji dažnai turi per daug „alfa“ ir per mažai „moters“.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą