Paaiškėjo, kad sėkmės herojė yra Ukrainos gyventoja Darija, kuriai 20 metų, ir kuriai, anketos duomenimis, pavyko pasiekti tiek, kiek žmonių nesugeba iki gyvenimo pabaigos. Socialinių tinklų nuotrauka

Mergina užpildė savo anketą, kurią patalpino „Tinder‘yje“ ir sukėlė gyvą reakciją „Twitter‘yje“ tarp rusakalbių vartotojų. Mat mergina pasigyrė  dirbanti verslo analitike, kalbanti 11 kalbų, o laisvalaikiu mėgaujasi alumi. Kai kuriems socialinio tinklo vartotojams jos talentai  įvarė nepilnavertiškumo kompleksą, tačiau kiti vienbalsiai siunčia merginą pas psichoterapeutą.

 

Merginos anketa vartotojams sukėlė  ne tik daug minčių, bet ir klausimų

„Tinder“ merginos, vardu Darija, anketos ekrano kopija pasidalino „Twitter“ vartotojas A_Kapustin, sukėlęs diskusijas tarp  skaitytojų. Žmonės buvo nustebinti daugybės merginos pasiekimais, kuriuos ji išvardijo, leisdamasi į meilės paieškas pažinčių programėlėje.

Paaiškėjo, kad sėkmės herojė yra Ukrainos gyventoja Darija, kuriai  20 metų,  ir kuriai, anketos duomenimis, pavyko pasiekti tiek, kiek žmonių nesugeba iki gyvenimo pabaigos. Mergina yra  ne tik verslo analitikė, bet  ir dirba asmenine trenere, kad pradėtų kurti savo prekės ženklą.

„Kalbu 11 kalbų, gyvenu trijose šalyse, studijuoju dviejuose universitetuose“, – parašė ji.

Be to, ambicingoji „Tinder“ vartotoja turi didelių planų  ir savo asmeniniame gyvenime.

„Aš noriu šešių vaikų. Artėja žiema, o aš negaliu pakęsti šalčio, kažkas turi mane sušildyti“, – rašo jaunoji poliglotė.

Sunku patikėti, tačiau būdama taip užsiėmusi, Darija  dar turi laisvo laiko, kurį skiria įvairiai veiklai: žaidžia tenisą,  lanko fechtavimo užsiėmimus, kartingus, nuolat tobulėja, todėl išmano daugelį sričių, dievina adrenaliną, biliardą, dainavimą, šiuolaikinį meną.

Merginos anketa vartotojams sukėlė  ne tik daug minčių, bet ir klausimų.

„Ar  išmanai apie kambarinius augalus?“, – paklausė vienas komentatorių.

 

Primena manijos fazę, kenčiantiems nuo bipolinio sutrikimo

Įrašas apie sėkmingą merginą, regis, daugeliui skaitytojų sukėlė nepilnavertiškumo kompleksą. Juk dauguma žmonių po aštuonių valandų darbo dienos, praleistos  biure, beveik neranda jėgų gaminti vakarienę ir vartyti socialinių tinklų sklaidos kanalą.

Komentatoriai greitai pavadino Dariją „mano mamos geriausios draugės dukra“ – įsivaizduojama mergina, kuri pranoksta visus ir visame kame.

Daugelis socialinio tinklo vartotojų  vis dėlto nepatenkinti merginos įrašais ir pasiūlė jai sumažinti savo pasiekimų skaičių.

„Ji gali pakelti suaugusį arklį virš galvos. Gali sulaikyti kvėpavimą 10 minučių. Nejaučia skausmo ir mato smulkiausias detales 3 kilometrus“, – ironizuoja vienas komentatorius.

Tačiau buvo ir tokių, kurie už tokios išsamios istorijos apie pernelyg aktyvų gyvenimą įžvelgė nerimą keliančių ženklų. Žmonės mano, kad turint tokį sąrašą  pasiekimų, reikia sėdėti ne tinderyje, o eilėje dėl susitikimo su psichoterapeutu.

„Atrodo kaip psichoterapeuto pacientės anketa“, –  parašė vienas.

Komentatoriai tokius įtarimus paaiškino tuo, kad noras daryti viską ir iš karto primena manijos fazę, kenčiantiems nuo bipolinio sutrikimo. Per tą laiką pacientai jaučia nepaprastą energijos antplūdį, kurį vėliau pakeičia depresija.

Dar kažkas palygino Darijos istoriją su būsena, kai žmogus atsiduria ties emocinio perdegimo riba.

„Liko penkios minutės iki perdegimo“, – parašė komentatorius.

Socialinių tinklų tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą