Lengvai prisilietus prie rankos ar tiesiog padėjus jam užsirišti kaklaraištį yra puikus būdas suteikti vyrui galimybę pasijusti reikalingam ir labai svarbiam. Archyvo nuotrauka

Kartais net ir sparčiai besivystantys santykiai tarp vyro ir moters staiga ima lėtėti, ir atrodo, kad viskas klostosi ne taip, kaip norėtume. Moteris pradeda nerimauti, būna įsitempusi, nes turėjo didelių planų šiems santykiams, ir staiga atsirado „stagnacija“. Kaip ištraukti santykius iš šios sąstingio ir priversti vyrą jausti dar didesnę simpatiją jums?

 

  1. Elkitės su juo meiliai

Tai nereiškia, kad kiekvieną patogią ir nepatogią progą turite padėti galvą jam ant peties arba žavingai į jį žiūrėti, tarsi jis būtų objektas numeris vienas. Pakanka meiliai ar išdidžiai kreiptis į jį, sugalvojus pasiūlymą. Pavyzdžiui, „mano nugalėtojau“. Taip pat galite paversti jo vardą mažybiniu. Žodžiu, suteikite galimybę savo partneriui suprasti, kad jis yra jums vienintelis ir nepakartojamas. Bet nepiktnaudžiaukite tuo, nes, kaip sakoma, prie visko gero labai greitai priprantama.

  1. Žiūrėkite į jo akis ilgiau, nei įprasta

Vyrai iš prigimties yra medžiotojai, jie puikiai jaučia moteris ir niekada nepraleis jų ypatingo požiūrio į savo asmenį. Nors šie triukai yra seni kaip pasaulis, jie veikia, nes remiasi instinktais.

Taigi, žiūrėkite į jo akis ilgiau nei įprastai, o po to staiga jas nuleiskite. Vyrui  tai reiškia ypatingą dėmesį jo atžvilgiu. Arba pažvelkite į jo akis tarsi į vandenyną ir pabandykite ištirpti žvilgsnyje – tai lengva padaryti, jei nesate abejinga šiam vyrui.

Kita vertus, nevalingas žvilgsnis į jo lūpas siunčia signalą vyro smegenims, pranešdamas, kad moteris juo domisi. Atviras ir išraiškingas žvilgsnis sužadina vyrų vaizduotę, verčia juos nuoširdžiai tikėti, kad jie yra vieninteliai ir nepamainomi.

  1. Leiskite jam kalbėti apie save

Na, tai gana natūralu. Jei norite įtikti žmogui – turite suteikti jam galimybę kalbėti apie save. Ir, žinoma, mokėti klausytis. Be to, pritariamai linktelėkite tinkamu metu arba parodykite susirūpinimą. Ir būtinai užduokite aktualius klausimus, kad jo monologas neatrodytų kaip pokalbis su savimi.

  1. Vos palieskite

Lengvai prisilietus prie rankos ar tiesiog padėjus jam užsirišti kaklaraištį yra puikus būdas suteikti vyrui galimybę pasijusti reikalingam ir labai svarbiam.  Šiek tiek glostant jo ranką ar perbraukus per skruostą, galite sukelti pliūpsnį teigiamų emocijų.

  1. Atidžiai klausykitės

Paprastai vyrai kalba mažai ir lakoniškai, todėl bet kokia iš jų gaunama informacija turėtų būti vertinama tinkamai. Pasidalijęs su moterimi naujienomis, kurios jaudina vyrą, jis tuo pačiu parodo ypatingą požiūrį į moterį ir tikisi iš jos tokio pat ypatingo požiūrio.

Tai reiškia, kad moteris neturėtų ignoruoti jo pasakojimų. Priešingai, turite atidžiai klausytis ir būtinai su juo aptarti svarbiausias jam detales.

  1. Palikite jį vieną

Ne visiems vyrams patinka nuolatinis moters čiauškėjimas šalia ar motiniškas rūpinimasis. Jei jis nori pabūti vienas ir tai atvirai pareiškia, neturėtumėte jam trukdyti. Jis su dėkingumu priims tokį supratimą ir tikrai jį įvertins.

  1. Venkite neigiamų emocijų

Jei labai sunku  būtų tai padaryti, geriau palikite vyro regėjimo lauką, kad ateityje nesusietumėte to su neigiamais dalykais. Kuo pozityvesnė yra šalia esanti moteris, tuo daugiau galimybių vyras ieškos būti šalia jos. O kam įdomios moters nesibaigiančios problemos ir amžinas nepasitenkinimas?

  1. Negailėkite gražių žodžių

Vyro komplimentas moteriai laikomas savaime suprantamu dalyku. Tačiau moters komplimentas vyrui yra dovana. Girti, žavėtis ir išdidžiai žiūrėti į savo vyrą yra tikras raktas į tvirtus santykius.

Todėl pakanka visai nedaug moteriško gudrumo  ir galite ilgam sustiprinti santykius. Svarbiausia nepamiršti puoselėti santykius ir nuolat domėtis partneriu. Tada jis bus laimingas, būdamas šalia tokios moters, ir ji bus ja ypatingas žmogus.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą