Kiekvienas žmogus turi ypatingą potencialą, kuris neretai atsiskleidžia dar  vaikystėje. Astrologai taip pat žino, kokių talentų gali turėti tas ar kitas vaikas, priklausomai nuo jo Zodiako ženklo.

Sakoma, kad kiekvienas žmogus negimė atsitiktinai, todėl nesijaudinkite, jei jūsų vaikas  dar neparodė jokių talentų. Kartais, norint juos atskleisti, reikia ką nors patirti, rasti motyvacijos ar sutikti svarbų žmogų.

 

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Maži šio ženklo atstovai yra nenustygstantys vietoje ir nuolat pasirengę kovoti net su vėjo malūnais. Bet jų talentai dažniausiai pasireiškia sporto sferoje. Todėl astrologai pataria šio ženklo vaikus ugdyti fiziškai. Tokiu atveju jiems neliks daug energijos išdaigoms ir tuo pačiu nušausite du paukščius vienu šūviu.

 

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Šiuo laikotarpiu gimę vaikai nori būti geriausi, todėl jų uolumas gali būti nukreiptas teisinga linkme. Tikslių nurodymų nėra – tai gali būti arba sportas, arba bet kuri kita sritis. Svarbu, kad vaikui tai patiktų, antraip nepavyks išsiugdyti talento.

 

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Vaikai, gimę po šiuo ženklu, turi neįtikėtiną reinkarnacijos talentą. Jie žino, kaip apsimesti ir atlikti tam tikrus vaidmenis. Astrologai pataria pagalvoti apie jų atidavimą teatro grupei. Fotografija ir filmavimas taip pat padės ugdyti jų talentus.

 

Vėžys (birželio 22  – liepos 22 )

Vėžiai turi komandinio darbo gebėjimų bei  talentą atskleisti bendravimo potencialą. Tai reiškia, kad geriausias būdas atskleisti vaiko sugebėjimus yra įtraukti jį į šeimos reikalus ar komandinį sportą. Pagrindinis mažojo Vėžio sugebėjimas yra sugebėjimas rasti bendrą kalbą su bet kuo.

 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtai nuo mažumės yra lyderiai. Štai kodėl nuo vaikystės jie turėtų būti mokomi, kaip tinkamai užmegzti bendravimą su kitais. Bendravimas su suaugusiais, su vyresniais vaikais padės atskleisti jų talentus. Tuo pačiu jie greitai įgyja patirties ir išminties.

 

Mergelė (rugpjūčio 24- rugsėjo 23)

Mergelės yra patys universaliausi vaikai. Todėl niekas negali iš anksto tiksliai nustatyti jo talentų. Tai galima padaryti tik bandant ir suklydus. Tai reiškia, kad šio ženklo berniukai ir mergaitės išbando skirtingus dalykus ir nereikia jų kritikuoti dėl nesėkmės.

 

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklėms neturėtų būti uždrausta bendrauti su skirtingais vaikais. Nepaisant to, kad jie gali patirti ir patyčių iš tų vaikų, kurie jiems nepatinka. Todėl stengiantis Svarstykles izoliuoti nuo bendravimo, tėvai atimtų iš jų svarbiausią  gebėjimą – susirasti draugų visur ir bet kokiomis aplinkybėmis.

 

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22 )

Skorpionai vaikystėje būna labai impulsyvūs. Jiems reikia veiklos, kuri padėtų susikaupti ir pamiršti viską pasaulyje. Tai gali būti įdomi kūrybinė veikla. Skorpionai turi daugiausiai talentų dainuoti, groti muzikos instrumentais ir piešti.

 

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

Šiems vaikams, kaip ir suaugusiam Šauliui, reikia laisvės. Geriau jų nelaikyti namuose ir nepririšti prie savęs, neriboti. Žinoma, kontrolė jiems kartais reikalinga, bet ne visiška ir viską draudžianti. Tėvai, pasirengę su jais draugauti, o ne prižiūrėtojai, padės Šauliui tapti sėkmingu gyvenime.

 

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Šie vaikai yra lėtapėdžiai, todėl tikrai neverta versti jų sportuoti. Jų talentas yra tokie mokslai kaip matematika, fizika ar chemija. Norėdami juos sudominti, turite nuo mažumės supažindinti juos su minėtų mokslų pagrindais. Tai labai protingi vaikai, todėl reikia juos visais įmanomais būdais skatinti siekti žinių.

 

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Po Vandenio ženklu gimę vaikai labai lengvai prisitaiko prie naujų sąlygų ir ištveria sunkumus. Tai yra pagrindinis jų talentas, kuris išlieka  ir suaugus. Kad jis vystytųsi, reikia juos mokyti nuo mažumės laikantis principo: „Tu man – aš tau“.

 

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Žuvys yra vieni iš talentingiausių vaikų. Jų gebėjimai yra universalūs ir atsiskleidžia augant. Svarbiausia jų per daug nekritikuoti ir visokeriopai padėti. Jie turi galingą intuiciją, todėl jei jie kažko nori, visada pasiekia savo. Svarbiausia – suteikti savo vaikui meilę ir supratimą.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą