Sportininkas nuskendo gelbėdamas merginą. Socialinių tinklų nuotrauka

Rugsėjo pabaigoje, Ispanijoje kūno rengybos treneris Danila Gagarinas gelbėjo skęstančią merginą, tačiau vietoj herojaus šlovės, internautai jam skyrė Darvino premiją.

 

Nebepavyko užlipti ant akmenų

Fitneso treneris Danila Gagarinas nuskendo rugsėjo 23 dieną netoli Ispanijos Torreviejos miesto, kur, kaip rašo vietos laikraštis „La Vanguardia“, jis atostogavo su žmona Darija. Sprendžiant iš sportininko socialinių tinklų, 2018 metais jis persikėlė  gyventi iš Maskvos srities į šią saulėtą šalį.

Tą nelemtą dieną, nepaisant audros, pora nusprendė pasigrožėti maža uolėta jūros įlanka, į kurią daužėsi didžiulės bangos. Bet sutuoktinių pakviesta draugė iš Suomijos, vardu Emma, nusprendė išsimaudyti. Mergina šoko į siautėjančias jūros bangas, tačiau jai nebepavyko užlipti ant akmenų. Artėjančios bangos merginą nublokšdavo vėl į jūrą. Emmai vėl pamėginus prieiti prie akmenų, ją užklojo banga,  mergina trenkėsi galva į akmenis ir prarado sąmonę.

Norėdamas padėti draugei, Danila šoko į vandenį. Dėl gero fizinio pasiruošimo vyras sugebėjo ją pagauti ir net, viena ranka laikydamas merginą, mėgino užkelti ją ant uolienos. Tačiau Danila nepajėgė ištrūkti iš siautėjančios jūros gniaužtų.

 

Daugelis paliko šiurpių pastabų apie jo mirtį

Siaučiančio vandens srovės tiesiogine prasme nuplovė jaunus žmones nuo uolos.

Žmonos nufilmuotas vaizdo įrašas turėjo likti ekstremalių pramogų atminimui, tačiau tai pasirodė paskutiniai kadrai, kuriuose Emma ir Danila buvo užfiksuoti gyvi. Kaip rašo laikraštis „La Vanguardia“, tiek jaunas vyras, tiek mergina nuskendo.

Kai ši tragiška istorija  pateko į žiniasklaidą ir socialinius tinklus, „Instagram“ vartotojai tiesiog apgulė Danilos paskyrą. Kai kurie komentatoriai po paskutiniu jauno vyro įrašu parašė palaikymo žodžius trenerio šeimai ir artimiesiems, bet daugelis paliko šiurpių pastabų apie jo mirtį. Pavyzdžiui, vieni domėjosi, ar sportininkas mokėjo gerai plaukti, o kiti „apdovanojo“ Darvino premija už  kvailą ir beprasmišką mirtį.

Šis vaizdo įrašas turėtų būti  gera pamoka tiems, kurie rizikuoja maudytis audringoje jūroje. Su gamtos stichija nepakovosite.

 

 

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą