Dažnai tai, kas trukdo mums pasisekti gyvenime, yra kai kurie mūsų asmenybės ir gyvenimo būdo bruožai, todėl mes paruošėme jums testą, kuris šia prasme gali  jums labai praversti.

Pasirinkite vieną iš simbolių, norint sužinoti, kodėl jums nesiseka ir kaip galima tai pakeisti.

Jei pasirinkote:

 

Simbolis Nr. 1

Jūsų nesėkmių priežastis yra senų, neužbaigtų santykių šleifas. Jie nebekelia jums ar jūsų partneriui jokių teigiamų emocijų. Nenoras palikti seną, ilgalaikių neužbaigtų santykių našta neleidžia judėti į priekį.

Tai gali būti susiję su asmeniniais, šeimos, draugystės, darbo santykiais, verslu. Nebijokite likti vieni. Nesikabinkite prie to, ko jau nebereikia, nesilaikykite įsitvėrus prie seno. Priešingu atveju, nauja niekada neatsiras jūsų gyvenime.

Simbolis Nr. 2

Greičiausiai jūsų nesėkmių priežastis yra nepasitikėjimas ir sunkumai bendraujant su kitais. Galbūt gyvenimas išmokė būti atsargiais. Jūs nenorite ar nebežinote, kaip galima pasitikėti žmonėmis, nes uždarėte savo širdį ir sielą nuo aplinkinių.

Atkreipkite dėmesį į tai, kaip žmonės jumis pasitiki. „Veidrodiniai“ santykiai jums tinka. Todėl nereikia kurti naujo, patikimo ir artimo jums socialinio rato.

Simbolis Nr. 3

Atrodo, kad jūsų nesėkmių priežastis yra jūsų netikėjimas savimi, nepasitikėjimas savo jėgomis ir sugebėjimais. Neapgalvoti veiksmai, nepateisinama rizika, neapgalvoti sprendimai kabo virš jūsų kaip Damoklo kardas ir slegia jūsų pečius tarsi didelė našta. Ir jūsų negalite atsikratyti savo prašovimų pro šalį ir patirtų nesėkmių pasąmonės lygmeniu.

Visa tai lėmė tai, kad nustojote pasitikėti savimi, savo sprendimais, praradote tikėjimą savo jėgomis. Todėl labai naudinga  būtų tapti labiau savarankiškais,  priimant sprendimus ir nekreipti dėmesio į  jums nepriimtinus patarimus ir nuomones iš šalies.

Žinia, bet kokius gyvenimo pokyčius reikia pradėti nuo savęs… Ramybės ir meilės jums!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą