Loganas Guleffas – amerikiečių kulinarijos vunderkindas, virtuvės šefas, televizijos laidų vedėjas ir kulinarijos knygų autorius. Be to, jauniausias kulinarijos meno konkurso „MasterChef Junior“ laimėtojas, nugalėjęs net 20 000 tūkstančių dalyvių. Jau būdamas 9 metų Loganas laimėjo  „Patį kūrybingiausią sumuštinių su arachiniu sviestu konkursą“, transliuojamą  NBC kanalu, laidoje  „The Today Show“.

 

Buvo įtrauktas į „30 įtakingiausių paauglių“ sąrašą pagal „Time Magazine“

Prieš kelerius metus Loganas laimėjo Tenesio valstijoje surengtą konkursą „Sveikos mitybos rungtynės“, kurį rėmė tuometinė pirmoji šalies ponia Michelle Obama.  Berniukas kartu su mama buvo pakviestas į Baltuosius rūmus pietums, kur per susitikimą asmeniškai ranką jam paspaudė tuometinis prezidentas Barackas Obama ir jo žmona.

Be to, Loganas buvo įtrauktas į kulinarijos žvaigždės Ramino Ganeshramo kulinarijos knygą  „FutureChefs: Recipes by Tomorrow’s Cooks Across the Nation and the World“ („FutureChefs: Rytdienos virėjų visame pasaulyje receptai“).

2013 metais Loganas buvo jauniausias teisėjas, kurį patvirtino „Barbecue“ komitetas, Memfyje (Tenesio valstija) surengtame pasaulio čempionate.

2016 metais Loganas buvo įtrauktas į „30 įtakingiausių paauglių“ sąrašą pagal „Time Magazine“ versiją ir į sąrašą pagal „Fortune“ žurnalą.

2017 metais Loganas aplankė Indiją kaip  jaunasis virtuvės šefas ir Olimpinių žaidynių talismanas.  Jis parašė pirmąją nuotykių knygą apie maistą „Virtuvės šefo Logano pastabos ir pusiau keptos istorijos“.

Aistra – eksperimentuoti su įvairiais skoniais

Logano mama taip pat neliko abejinga sūnaus talentui. Ji įkūrė tinklaraštį apie valgių gaminimą: „Užsisakyk su Loganu!“, kai jam tebuvo vos 8 metai.  Be to, berniukas šiame tinklaraštyje pradėjo publikuoti ir savo rašinius, kur pasidalino patirtimi, apsilankęs vietos restoranuose. Augant Logano tinklaraščio populiarumui, paaugliui atsirado galimybė pradėti lankytis ir net buvo kviečiamas į  žinomų restoranų virtuves, susitikti su virėjais. Taip pat ir su populiariuoju Benu Smithu Cunamyje bei susipažinti su jo produktų ruošimo stiliumi. Logano aistra eksperimentuoti su įvairiais skoniais, padėjo jam tapti jaunuoju virtuvės šefu.

Konkurse „Jif Most Creative“ 9 metų Loganas pristatė savo pirmąjį receptą „Chomp Burger“ su brokoliais. Jis buvo vienas finalininkų, laimėjusių 2500 JAV dolerių ir kelionę į Niujorką, kur  irgi pateko į konkurso finalą ir laimėjo pagrindinį – 25 000 JAV dolerių vertės prizą – stipendiją mokytis koledže.

Po to Loganas dalyvavo ne viename vietos televizijos šou. Tarp jų ir „Good morning, Memphis“, „Extra credit“  ir dar viename šou televizijos kanale  WREG-TV.

Tiesa, būta ir pralaimėjimų. Po vienos tokios nesėkmės berniuko motina pasiūlė dalyvauti kitame konkurse „Nepaprastai sveiki pietūs“, kuris įvyko 2012 metais, su savo receptu „Šonerio tunas“. Loganas laimėjo tarp kitų 54 konkurse pateiktų receptų.

Bet Loganas pasiekė naują šlovės olimpą po to, kai 2014 metais, gruodžio 16 dieną, antrame „MasterChef Junior“ sezone, jo užkandžiai, kepti ant grotelių, laimėjo pagrindinį prizą ir 100 000 JAV dolerių premiją. Loganas buvo vienas finalininkų ir 7-oje kasmetinėje  kategorijoje „Food“ („Valgis“).

Iki šiol prisimena, kaip pirmą kartą paruošė kavą mamai

Loganas Guleffas nestokoja išradingumo, užtat nemėgsta kepti. Nes, anot jo, ten mažai galimybių improvizuoti. Nuolat eksperimentuodamas, maisto virtuozas stengiasi išgauti netikėtą aromatą ir skonį iš paprastų ingredientų. Paauglys sako esantis perfekcionistas, bet jo nebaugina konkurso sąlygos paruošti maistą spaudžiant griežtai ribojamam laikui.

Jaunasis virtuvės šefas išpildė daugybę savo svajonių būdamas jau 15 metų. Dabar vaikinas didesnį dėmesį skiria ir įvairiems labdaros projektams. Logano dalyvavimo įvairiuose labdaros renginiuose skaičius viršija jo gimimo dienų skaičių. Vaikinas prisidėjo ir prie labdaros organizacijos „Make a Wish Foundation“, „St. Jude“ vaikų tyrimų ligoninės, Virdžinijos humaniškosios draugijos, „Giant Bounty“ Naujajame Džersyje veiklos.

2015 metais Loganas buvo „Get Kids Cooking“ kampanijos Kanadoje atstovas.

Loganas Guleffas gimė 2002 metais, liepos 20 d. Memfio centre, Tenesio valstijoje. Vaikinas iki šiol prisimena, kaip jis pirmą kartą paruošė kavą mamai. Prisipažino, kad kelis kartus buvo išsiliejęs kavą… O kai jam buvo keturi metai, pradėjo gaminti makaronus su mama.

Loganas neslėpė, kad nuo vaikystės stebėjo visus žinomo virtuvės šefo Gordono Ramsay pasirodymus televizijos šou. Stebėdamas pirmąjį „MasterChef Junior“ sezoną, berniukas pasakė  tėvui, kad, jo nuomone, Gordonas turėtų laimėti prizą. Taip ir nutiko.

Prasidėjus kitam sezonui, Logano tėvas padavė paraišką ir užregistravo savo sūnų kaip kandidatą. Šou filmavimo metu Loganas praleido šešias savaites Los Andžele su savo mama. Taip pat buvo puiki proga susitikti ir su garbinamu numylėtiniu Gordonu Ramsay.

Be maisto ruošimo,Loganas mėgsta keliauti pėsčiomis su skautų grupe, žaidžia „Minecraft“ ir patinka laipioti sienomis.

„Didžiulė garbė būti pripažintam žurnale „Fortune“, – sakė Loganas. – Bet aš esu atsparus pripažinimams. Mano tikslas – kad žmonės jaustųsi laimingi, valgydami mano pagamintą maistą. Noriu, kad  žmonės šypsotųsi, kai jie ragauja tai, ką aš gaminu. Tai yra mano aistra“.

Kulinarijos vunderkindas niekada nesivaržo išmėginti naujus patiekalus ir eksperimentuoti su skirtingais skoniais. Jis pradėjo gaminti būdamas vos 2 metų , o jau 9 metų – sulaukė visuotino dėmesio už savo kulinarinius sugebėjimus.  Logano Guleffo paskyroje socialiniuose tinkluose galima perskaityti jo šmaikščius nuotykius su maistu.

parengta pagal thefamouspeople.com

Nuotr. Instagram

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą