Jei moteris nelaiminga, vadinasi, jos nuolat prasta nuotaika. Jos paniuręs, nieko nepasakantis žvilgsnis ir ji pasirengusi visame kame aplink matyti tik blogą. Archyvo nuotrauka

Daugelis žmonių yra tikri, kad laimingos santuokos neišyra arba išyra labai retai.

Tačiau nelaimingi  partneriai turi visas galimybes baigti santykius skyrybomis.

Bet jei laiku suprasite, kad jūsų antroji pusė yra nelaiminga santuokoje su jumis, galite mėginti ištaisyti situaciją.

Pateikiame penkis ženklus, kurie padės suprasti, kaip moteris jaučiasi vedybiniuose santykiuose.

 

  1. Emocinis atstūmimas

Jei santuokoje gyvenanti moteris jaučiasi laiminga, tada ji  noriai dalijasi su vyru visomis savo emocijomis ir išgyvenimais. Paprastai ji nekantrauja pasidalinti  su vyru savo planais, svajonėmis, jausmais. Bet jei ji jaučiasi  nekaip su juo, tada visa tai dalijasi su kuo nors kitu, pavyzdžiui, drauge ar kolege. Tai yra akivaizdus jūsų santykių problemų ženklas.

  1. Erzina ir dirgina vien jo buvimas šalia

Net ir visiškai laiminga ištekėjusi moteris kartais gali susierzinti. Beje, taip pat ir vyras. Tai yra visiškai normalu, nes be to šeimos gyvenimo nėra.

Bet jei jūsų žmona nuolat pyksta, dėl kiekvieno menkiausio dalyko, jei kuris nors iš jūsų veiksmų ją erzina ir ji negali suvaldyti savo dirginimo ir pykčio, tai yra svarbus signalas, kad ji yra giliai nelaimingas žmogus.

  1. Bukas, tuščias ir nieko nepasakantis žvilgsnis

Jei moteris yra laiminga santykiuose, tada jos žvilgsnis būna gyvas, akys spindi, jos veidą dažnai puošia šypsena. Bet jei moteris nelaiminga, vadinasi, jos nuolat prasta nuotaika. Jos paniuręs, nieko nepasakantis žvilgsnis ir ji pasirengusi visame kame aplink matyti tik blogą.

Ji įsivaizduoja jūsų bendrą ateitį pesimistiškai ir be šviesaus rytojaus. Savo gyvenimą ji laiko sugadintu, kad ir kaip jums tai nepatiktų.

  1. Stengiasi užpildyti spengiančią tylą garsais

Laimingai moteriai nereikia atitraukti dėmesio nuo dienos metu galvoje besisukančių minčių. Juk šiose mintyse nėra nieko neigiamo.

Nelaiminga moteris nesąmoningai stengiasi išvengti tylos. Nes tyloje ji lieka viena su savo niūriomis mintimis, išgyvenimais, jausmais. Ji gali be galo galvoti apie tą patį, kurti įsivaizduojamą pokalbį su vyru ir paaiškinti jam savo nelaimės priežastis. Bet norėdama atitraukti šias mintis, kurios tik dar labiau sustiprina jos nelaimingumą, moteris stengiasi užpildyti tylą garsia muzika, ilgai kalbasi telefonu ir panašiai.

  1. Išlaidauja

Nelaimingos moterys linkusios per daug netaupyti pinigų. Priešingai, jos pradeda net švaistyti juos.

Jei pati moteris nedirba, tada ji vis dažniau sako vyrui, kad jai reikia pinigų maistui, namams, kad išlaidos didėja, kylant kainoms.

Tai taip pat tiesa, tačiau tiesa ir ta, kad moteris vyro uždirbtus pinigus išleidžia dešinėn ir kairėn, laikydama tai tam tikra kompensacija už nelaimingą santuoką.

Jei vyras myli savo moterį ir pastebi joje tokius ar panašius ženklus, pats laikas jam užduoti sau klausimą: „Kas vyksta mūsų santykiuose? Kaip aš galiu tai pakeisti?“.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą