„Mano vardas Ferrin Roy, aš gimiau su apgamu, pigmentiniu odos pažeidimu dešiniajame  skruoste. Ir tai vadinu grožio ženklu. Bet kitiems atrodo, kad tai didelis ir akivaizdus veido defektas, todėl nori nenori imi galvoti, kad visi tik ir spokso į tave“, – rašoma “Instagram” svetainėje.

 

Mama nuo vaikystės skatino dukters pasitikėjimą savimi

Anot Ferrin, pirmą kartą suprato esanti „kitokia“ ne todėl, kad ją erzindavo bendraamžiai, o dėl suaugusiųjų reakcijos. „Man buvo tik 9 metai. Dainavau bažnyčios chore. Tuo tarpu kai kurios parapijietės moterys rankomis gestikuliavo, kad pašalinčiau dėmę nuo veido. Kiekvieną kartą, susidūrus žvilgsniams, ji  ir vėl rankos gestu nurodydavo, ką turiu padaryti. Pasibaigus repeticijai, parapijietė atsistojo ir garsiai pareiškė: „Aš norėjau, kad panelė pašalintų tai, kas buvo ant veido, bet po to supratau, kad ji  to negali padaryti“.

Laimei, mama nuo vaikystės skatino Ferrin pasitikėjimą savimi. Moteris paaiškino dukteriai, kad apgamas yra jos asmenybės dalis. Ir visada užstodavo Ferrin, jei išgirsdavo įžeidžiančias pastabas apie ją. Nors dabar Ferrin ir neprisimena tų laikų, kai buvo erzinama, bet mama iki šiol negali pamiršti labiausiai įžeidžiančių ir įskaudinančių žodžių, pasakytų dukteriai.

„Kuo suaugesnė tapau, tuo įdėmiau tyrinėjau savo veidą. Nors nemalonūs komentarai  ir kitų kreivi žvilgsniai neišėjo man iš galvos, bet, kaip manote, kas mane išgelbėjo? Veidrodis! Iki šiol prisimenu, kaip mama dažnai klausdavo: „Ferrin, su kuo tu kalbi?!“

Tada uždarydavau duris į vonios kambarį, žvelgdavau į save ir kalbėdavau su savo atspindžiu. Gyriau save ir garsiai skaitė įkvepiančius posakius. Taip iš anksto ruošiausi nenuspėjamiems ir neigiamiems komentarams bei kitų pašaipiems žvilgsniams. Buvau tik aš matoma veidrodyje, todėl mano nuomonė buvo vienintelė ir labai svarbi“, – sakė Ferrin viename savo interviu.

Anot jos,  taip pamažu išmoko matyti neįprastos išvaizdos, gražią ir pasitikinčią savimi mergaitę.

 

Vyrą labai sužavėjo neįprastas moters grožis

Užuot besislapsčiusi nuo aplinkinio pasaulio, Ferrin aktyviai dalyvavo mokyklos renginiuose, buvau išrinkta net klubo prezidente, iždininke ir mokinių tarybos sekretore. Jauna moteris tvirtina, niekada neleidusi, jog šis didžiulis apgamas ant skruosto trukdytų pilnavertiškai gyventi.

Nors dėl to ir netrūko sunkumų, bet visada stengėsi iš tokių situacijų išeiti aukštai pakelta galva. Nepaisant kliūčių, ji ir toliau sėkmingai judėjo į priekį. „Kitų žmonių nuomonė ar komentarai manęs seniai nebejaudina. Aš gyvenu savo gyvenimą, nepriklausomai nuo to, kas  ir kaip į mane žiūri ir ką jie galvoja apie mane“, – sako Ferrin Roy.

Moteris neslepia, kad jai labai pasisekė  – sutiko būsimą vyrą ir tiesiog nuostabų žmogų, kuris  pareiškė, kad tai (apgamas) yra labai nuostabu ir ji yra labai graži!

Pora susituokė 2016 metais rugpjūčio 14 dieną. „Esu laiminga santuokoje, auginame dvi dukreles. Mano vyras sakė, kad iki tol jam neteko matyti žmogaus, turinčio tokį apgamą ant veido. Ir jį  labai sužavėjo mano grožis. Mano vyras dažnai pakšteli man į apgamą, o tai primena man, kad jis myli mane tokią, kokia esu“, – sakė Ferrin.

Moters įsitikinimu, pašalinti ar atsikratyti to, kas tau duota gamtos, tas pats, kaip mėginti per jėgą pakeisti savo likimą. „Aišku, apgamą galimą pašalinti padedant operacijai, bet ar kas nors dėl to pasikeis mano viduje? Todėl tvirtai nusprendžiau nieko nekeisti ir priimti save tokią, kokia esu. Todėl žingsniuoju gyvenimo keliu drąsiai ir aukštai pakelta galva! Kiekvienas žmogus yra gražus toks, koks jis yra“, – teigė moteris.

Šaltinis: lovewhatmatters.com

„Instagram“ nuotraukos

5 KOMENTARAI

 1. Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote
  the book in it or something. I think that you can do with some pics to drive the message home a little bit, but instead of that,
  this is wonderful blog. A fantastic read. I’ll definitely be
  back.

 2. Oh my goodness! Impressive article dude! Thank you so much,
  However I am having difficulties with your RSS. I don’t understand why I cannot join it.

  Is there anybody having the same RSS issues? Anyone
  who knows the answer will you kindly respond?
  Thanks!!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą