Cody Hall su savo pirmąja meile Lewisu Holtu

Prieš pora dešimtmečių Anglijos mieste Korbyje gimė mergaitė Cody Hall su didžiuliu bjauriu apgamu ant veido. Britanijos gydytojai atsisakė operuoti mergaitę, o Cody šeima neturėjo pakankamai lėšų operacijai užsienyje. 10 mėnesių kūdikio nuotrauka pirmą kartą buvo išspausdinta laikraštyje „Northamptonshire  Telegraph“ 1993 metais gegužės mėnesį. Kai Cody motina kreipėsi į visuomenę pagalbos.

 

Išspausdinus likimo nuskriaustos mergytės nuotrauką laikraštyje, jau kitą dieną pradėjo plaukti aukos ir tėvai greitai surinko reikiamą sumą. Už šiuos pinigus Cody atliko operaciją amerikiečių gydytojų komanda Roosevelto ligoninėje Niujorke.

14 metų mergaitei buvo atlikta 18 plastinių operacijų, per kurias pašalino apgamus ir pakoregavo veido formą.

Bet kiek per tuos metus Cody patyrė pasityčiojimą iš bendraamžių?!

„Kai pradėjau lankyti vidurinę mokyklą, aplinkiniai uždavinėjo man daug klausimų, o praeiviai į mane spoksojo. Toks dėmesys mane labai liūdino ir namie skundžiausi, kad  nenoriu daugiau eiti į mokyklą. Tačiau jau po metų mane priėmė tokią, kokia esu. Dabar žmonės kartais prieina prie manęs gatvėje ir sako: „Geras darbas! Arba kad jie džiaugiasi manimi“, – pasakojo Cody.

Baigusi vidurinę mokyklą, mergina įstojo į medicinos universitetą. Baigusi mokslus, Cody įgijo    chirurgės diplomą. Dabar ji dirba Ketteringo ligoninėje, chirurgijos skyriuje ir operuoja žmones.

Būdama 25 metų Cody ištekėjo už savo pirmosios paauglystės meilės Lewiso Holto. Jaunavedžiai susituokė lapkričio 10 dieną. Pamačiusi jaunikį prie altoriaus, nuotakai ėmė byrėti laimės ašaros.

„Aš tik noriu parodyti gimtojo Korbio miesto ir kaimyninių miestų bei kaimų piliečiams, kad kaip ir pasakose, istorijos baigiasi laimingai“, – sakė Cody.

 

parengta pagal wsbuzz.com

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą