Skaičiais tai atrodo taip: Ronnie svėrė 675 svarus (305 kg) ir numetė iki 217 (89 kg). Andrea numetė svorį nuo 250 (113 kg) iki 130 (59 kg). Bendras nuostolis buvo 578 svarai - beveik 262 kilogramai! "Facebook" nuotrauka

2013 metais birželio mėnesį 28 metų Ronnie Broweris svėrė 675 svarus (306 kg). Gydytojai sakė, kad jis gali mirti  nesulaukęs ir 30 metų, jei nepakeis savo gyvenimo būdo. Ronnie galėjo pavaikščioti tik 15–30 sekundžių. Jis buvo įkaltintas tarp keturių savo kambario sienų ir visiškai priklausomas nuo savo šeimos, kurie ne tik jam ruošė maistą, bet ir padėjo apsiauti batus.

 

Tai privedė mamą iki ašarų ir tai buvo jau dugnas

Dabar Ronnie neslepia, kad tada galėjo vienu metu suvalgyti 10 dvigubų sūrio mėsainių arba dvi dideles picas. Vaikinas negalėjo įeiti pro duris, nepasisukęs šonu. Jis bandė įveikti skausmą ir depresiją nuolat persivalgydamas, vartodamas alkoholį ir narkotikų.

„Gavau niūrią gydytojo išvadą, kurioje buvo parašyta, kad, jei nesikeisiu iš esmės, mirsiu sulaukęs 30 metų. Tai privedė mamą iki ašarų, ir tai buvo mano dugnas. Tai ir paskatino mane bent bandyti pakeisti savo gyvenimo būdą. Nežinodamas, nuo ko pradėti, paprašiau pagalbos“, – sakė jis.

Vaikinas savo „Facebook‘o“ puslapyje parašė, kad nekenčia savo  tokio gyvenimo ir nori pasikeisti. Viena moterų, perskaičiusi šį nevilties kupiną šauksmą, davė Ronnie savo pusbrolio, asmeninio trenerio kontaktus. Netrukus treneris ir jo žmona ėmė mokyti Browerį, kaip sveikai gyventi diena iš dienos, savaitė po savaitės.

Ronnie laikėsi dietos, kurią sudarė specialistai,  ir mankštinosi tris valandas per dieną, šešias dienas per savaitę. Jis laikėsi šio režimo 23 mėnesius.

2015 metų balandžio 11 dieną Ronnie suėjo 30 metų. Gegužės 2 dieną jis pasiekė savo tikslinį svorį – 250 svarų (113 kg). Tai reiškia, kad jis numetė 425 svarus (193 kg) svorio.

„Svarbu suprasti, kad norint  iš esmės pakeisti savo kūną, reikia ne tik pasivaikščiojimų ar kitų kardio apkrovų, bet ir pasipriešinimo pratimų raumenims lavinti!“, – teigė vaikinas.

Visą tą laiką Ronnie treniravosi pagal linksmą jo mėgstamos dainininkės Taylor Swift muziką. Prieš tai neturėdamas tokios galimybės dėl didžiulio svorio, vaikinas 2015 metų birželio 3 dieną galėjo patekti į savo mėgstamos atlikėjos koncertą.

Jo draugas netgi nufilmavo ir į „Youtube“ įkėlė vaizdo įrašą, kuriame jis paprašė Taylor Swift, kad šis koncertas būtų ypatingas Ronnie, papasakojo jo istoriją ir nurodė, kur jis sėdės salėje. Nors vaizdo įrašas sulaukė 3,7 milijono peržiūrų, Taylor Swift jo niekada nematė.

Bet Ronnie dėl to nė kiek nenusiminė! Mat netrukus jo gyvenimas jau kardinaliai pasikeitė. Dabar jis galėjo gyventi pilnavertį gyvenimą, grįžti į darbą.

 

Vaikinas publikavo motyvuojančias citatas apie svorio metimą

2015 metų vasarą Ronnie buvo atlikta operacija,  per kurią buvo pašalintas odos perteklius.

Dar pradžioje treneriai patarė Ronnie susikurti „Facebook‘o“ puslapį ir jame skelbti padarytos pažangos ataskaitas ir liktų susitelkęs į savo  siekiamą tikslą!

Savo puslapyje, pavadintame  „600 svarų iki sėkmės“, vaikinas paskelbė savo sėkmes ir motyvuojančias citatas apie svorio metimą. Puslapis tapo populiarus, bet dabar pašalintas.

Tačiau jam padedant, Ronnie, tuomet neturėdamas savo lėšų, gavo dosnią pagalbą – nuo drabužių, sportbačių ir maisto papildų iki finansinės paramos. Visi jo poreikiai buvo patenkinti šios bendruomenės paramos  ir palaikymo dėka.

Tais pačiais 2015 metais treniruoklių centre Ronnie susitiko su savo būsima žmona. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. paaiškėjo, kad ir ji buvo susidūrusi su tomis pačiomis problemomis.

Andrea pradėjo mesti svorį 2014 metais, kai pamatė, kad nebegali užsidėti maudymosi kostiumėlį, kad galėtų nuvykti į paplūdimį. Tuo metu ji svėrė 250 svarų ir galiausiai numetė iki 120 svarų (113–54 kg).

Skaičiais tai atrodo taip: Ronnie svėrė 675 svarus (305 kg) ir numetė iki 217 (89 kg). Andrea numetė svorį nuo 250 (113 kg) iki 130 (59 kg). Bendras nuostolis buvo 578 svarai – beveik 262 kilogramai!

„Tai istorija, pagal kurią būtų galima sukurti filmą, – savo interviu sakė Ronnie treneris. – Tai santuoka, sudaryta danguje“.

Dabar pora laiminga ir augina vaiką. Jie turi bendrą verslą. Jie abu palaiko normalų svorį!

„Žmonės nuolat ateina pas mane, klausdami apie mano svorį. – rašo Ronnie Broweris. – Aš tik sakau jiems, kad yra vilties. Jei to  ne tik labai norėsite, bet ir darysite, būtinai pasieksite savo“.

 

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą