Dėl aukštos moralės ir sąžiningumo, gimusiems 08.08 atviras kelias į socialines institucijas. Jūs galite kruopščiai pasverti privalumus ir trūkumus, objektyviai įvertinti situaciją ir priimti teisingą sprendimą

Pirmiausiai tai puiki proga sužinoti apie save daugiau per savo gimimo dieną.

Jūs esate „grynas“ aštuonetas. Sėkmė, lyderystė, šlovė, paaukštinimas lydės jus visą gyvenimą. Jūs esate aukštos moralės žmogus. Ir jūs taip pat žinote, kad gyvenimas yra permainingas: šiandien švytuoklė sukasi viena kryptimi, o rytoj – kita. Bet jūs esate pasirengę tokiems pokyčiams.

 

Gali kilti tam tikrų finansinių sunkumų

Taigi, jūs turite puikias lyderio savybes ir esate labai progresyvus. Esate kūrybingas (ypač muzikoje ir literatūroje) ir turite galimybę sėkmingai dirbti bet kuriame versle. Jums svarbiausia mylėti savo darbą. Galite rasti išeitį iš bet kokios aklavietės. Be to, jūs esate geras atlikėjas ir visada siekiate meistriškumo. Tai yra raktas į jūsų sėkmę.

Nors apskritai skaičių „aštuoni“ negalima vadinti sėkmės skaičiumi (atminkite: aukštų rezultatų galite pasiekti tik savo pastangomis), tačiau vis dėlto nepamirškite, kad aštuonetams šiek tiek pasisekė. Nors daug kas  ir priklauso tik nuo jūsų pačių, nuo to, kaip naudojatės suteiktomis galimybėmis. Gali kilti tam tikrų finansinių sunkumų. Norėdami jų išvengti, kontroliuokite savo ambicijas. Nepasiduokite kaupimo troškuliui. Išmokite fiksuoti savo sėkmės akimirkas ir prisiminkite: viskas yra jūsų galioje.

Jums patinka daryti teigiamą įspūdį kitiems, todėl kartais kyla pagunda gyventi tik gražiai. Žinoma, jūs norite turėti savo didelį namą, didžiulę spintą su brangiais ir kokybiškais daiktais, norite būti žinomi kaip žmogus, turintis gerą humoro jausmą ir nepaprastą vaizduotę. Galbūt norėtumėte surinkti turtingą biblioteką, tačiau jos knygos turi būti originalios ir skoningai sudėliotos. Bet greičiausiai jų neskaitysite. Tas pats pasakytina apie jūsų muzikos kolekciją. Tiesiog jūs natūraliai trokštate turėti viską, ką galite sau leisti.

Jūsų smegenys nuolat generuoja idėjas. Jus daug kas domina. Jus traukia įvairūs aspektai – nuo politikos iki žmonių santykių. Nors yra gyvenimo sričių, kurios jums uždarytos. Tačiau jų nedaug. Galite imtis okultizmo ar gilintis į religiją. Norint visiškai realizuoti savo karjerą, jums reikia erdvės veikti. Taip galite atskleisti visus savo talentus. Jūs galite būti puikus teisininkas. Jūs taip pat galite sėkmingai dirbti prekių ir paslaugų rinkoje kaip įmonės direktorius. Jūsų talentai įvairūs: galite pasižymėti bankininkystės, komercijos, apskaitos ir net teatro (režisūros) srityse.

Rugpjūčio 8 dieną gimė daug puikių muzikantų ir sportininkų.

Jūs turite puikią klausą ir galite atpažinti žmones vien iš balso. Kai kuriuos sprendimus grindžiate savo intuicija. Ir dar vienas dalykas: gimę rugpjūčio 8 -ąją visada pasiruošę prisiimti atsakomybę už save.

 

Jums patinka lepinti kitus ir rodyti dosnumą

Štai keletas savybių, kurias aštuonetai demonstruoja savo darbe.

Jūs nuolat siekiate išbandyti savo jėgas, įveikiate sunkumus, norite tobulėti. Todėl galite drąsiai išbandyti savo jėgas rinkodaros, vyriausybės ar socialinės veiklos srityse. Apskritai toks atsidavimas ir darboholizmas yra nepakeičiami bet kurioje srityje.

Dėl aukštos moralės ir sąžiningumo jums atviras kelias į socialines institucijas. Jūs galite kruopščiai pasverti privalumus ir trūkumus, objektyviai įvertinti situaciją ir priimti teisingą sprendimą. Dėl šių savybių galite pasižymėti darbe, susijusiame su personalo valdymu ir projekto pelningumu. Be to, jūsų profesija gali būti susijusi su teisės aktais ar apskaita.

Jūs turite galimybę kartkartėmis tęsti projektą, atiduoti jam visas savo jėgas, nepaisant prastos sveikatos ir nuovargio. Tuo stebinate kitus. Kitas išskirtinis jūsų bruožas yra galimybė pamiršti savo asmenines problemas ir skausmą darbo metu. Paprastai pasirenkate veiklą, kuriai reikia nežmoniškų galimybių ir milžiniškų jėgų – moralinių, intelektualinių ir fizinių. Beje, tarp aštuonetų yra daug talentingų sportininkų.

Jums patinka lepinti kitus ir rodyti dosnumą. Aštuonetai niekada netaupys tualetinio popieriaus ar muilo, nes puikiai žino, kad komandai darbo vietoje turi būti patogu, o tam reikia sukurti tokias sąlygas kaip namuose. Už tai esate gerbiami.

Polinkis į filosofinius samprotavimus sukelia aplinkinių susidomėjimą jūsų asmenybe. Beje, jūsų dedukcinis mąstymas praverčia bet kurioje veikloje. Taip pat ir versle.

Visi aukščiau išvardinti būdingi charakterio bruožai atveria jums platų veiklos lauką. Skaičius „8“ yra verslo skaičius, todėl jums gali pasisekti pasirinktas kelias.

Jums tereikia rasti pritaikymą savo organizaciniams talentams ir išskirtiniams protiniams sugebėjimams. Nepasitikėkite sėkme, pasikliaukite tik savo pastangomis.

 

Jūs taip pat  galite sėkmingai tapti nekilnojamojo turto savininku

Štai keletas sričių, kuriose galite visiškai tobulėti ir sėkmingai dirbti.

Literatūros pasaulis. Turėdami žinių troškulį ir pomėgį skaityti knygas, jums gali pasisekti literatūros srityje. Pavyzdžiui, skaičiaus „trys“ turėtojai yra geri žurnalistai, „devyni“ rašo viską apie viską, o aštuonetai turi ypatingą literatūrinį skonį. Jūs  galite būti puikūs dėstytojai, tekstų teoretikai ar net leidyklos vadovas. Iš kuklesnių variantų – spausdinimas, darbas laikraščiuose ir žurnaluose, bibliotekoje. Na, jei susižavėsite knygų rašymo procesu, tikriausiai jums gerai seksis kaip moksliniam rašytojui. Dramatiški ir romantiški darbai – ne jums.

Nekilnojamasis turtas. Tai tikra pagunda aštuonetams ir labai pelninga karjeros galimybė. Jums tinkamos sritys apima turto valdymą, statybą ir architektūros paveldo išsaugojimą – istorinius pastatus. Jūs taip pat  galite sėkmingai tapti nuostabiu nekilnojamojo turto savininku, investavę pinigus į tobulų namų statybą.

Įstatymas ir tvarka. Ši sritis jus ypač turėtų dominti. Juk aštuoni yra teisingiausias skaičius. Be to, jūs visada gerai suprantate bet kokią situaciją, atsižvelgę į abiejų šalių pozicijas.

Taigi, jūsų laukia dideli pasiekimai.

Medicina. Taip pat geras pasirinkimas savirealizacijai.  Ypač medicinos tyrimų ar teismo medicinos sferoje. Jūsų ištvermė ir unikalus sugebėjimas ilgiau stovėti ant kojų nei kiti padės ištverti ilgas naktines pamainas ligoninėje. Ir net medicinoje pasireikš jūsų natūralus polinkis valdyti ir vadovauti. Pasieksite aukštas pareigas. Be to, greitosios medicinos pagalbos darbas jums idealiai tinka.

Bankininkystė ir finansai. Galbūt kam nors tokia veikla atrodys nuobodi, bet ne jums. Galų gale, tai yra tokia erdvė, kurioje galima atskleisti daugybę savo talentų. Čia atsidavimas bet kokiam verslui bus tiesiog nepakeičiamas. Jūs visada žinote, ko jūsų komandai trūksta. Kartais gali atrodyti, kad kiti dėl jūsų pastangų uždirba daug daugiau nei jūs. Tačiau tai nėra visiškai tiesa, nes jūs taip pat mėgstate savo darbą, todėl jaučiatės pakankamai apdovanotas.

Sąrašas yra begalinis. Čia pateikiamos tik populiariausios ir jums priimtinos profesijos, galinčios jus sudominti (arba jau domina).

 

parengta pagal Titania Hardie knygą „The Number of Life. The Code of Destiny“ („Gyvenimo skaičius. Likimo kodas“.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą