Abu jaunavedžiai laimingi ir dabar laukia, kol tinkamas asmuo ar žmonės juos "įvaikins". "Facebook" nuotrauka

Šie abu meilūs šuneliai buvo atskirai perduoti San Antonijaus humaniškajai draugijai, kai jų savininkai nebegalėjo jais rūpintis. Kai abu šunys vienu metu buvo išsiųsti  atlikti kai kurias dantų procedūras, jų keliai susikirto. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio! – rašo inspiremore.com.

 

Siekdama atkreipti dėmesį į šias dvi gražuoles,  prieglaudos darbuotojai nusprendė sujungti juos į vieną porą. Jie surengė nedidelę vestuvių ceremoniją, kurios nuotaka ir jaunikis buvo 9 metų Peanut ir 3 metų Cashew, o jų nuotraukos tiesiog žavios!

Savo pranešime prieglaudos viešųjų ryšių asistentė Lucia Almanza abu šunis apibūdina kaip „neatskiriamus“.

Akivaizdu, kad prieglaudos darbuotojams buvo labai smagu organizuoti šias vestuves! Jie sukūrė nedidelę vestuvių koplytėlę, aprengė šunis vestuviniu šydu ir smokingu ir netgi padovanojo laimingai porai šunims pritaikytą vestuvinį tortą.

„Siekdama išreikšti savo meilę gyvūnams, prieglaudos darbuotojai surengė nedidelę, intymią vestuvių ceremoniją, apsuptą darbuotojų, savanorių ir artimiausių draugų“, – rašė Lucia. – Į renginį buvo įtrauktas gražus pasivaikščiojimas koridoriumi, burbulai, muzika ir, žinoma, tortas.

Abu jaunavedžiai laimingi ir dabar laukia, kol tinkamas asmuo ar žmonės juos “įvaikins”. Prieglauda tikisi, kad jie galės būti įvaikinti kartu, tačiau pripažįsta, kad jų romanas gali būti labiau „trumpas vasaros polėkis“, o ne ilgalaikė sąjunga“.

Pasidalinkite šia istorija, kad paskleistumėte žinią!

 

„Facebook“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą