Melissos ir Andrewo Engstromų vestuvės. "YouTube" stop kadras

Keitimasis vestuvių įžadais paprastai yra rimtas reikalas. Todėl visi nerimauja, kad kas nors gali netyčia paslysti ir suklupti. Bet kartais prie altoriaus nutinka ir kai kas labai nelaukto bei neįprasto, kaip kad nutiko per Melissos ir Andrewo Engstromų vestuves.

Jaunikis padarė mažytę klaidą, kuri akimirksniu iškilmingą ceremoniją pavertė į užkrečiamai juokingą situaciją. „Aš to bijojau visą gyvenimą“, – vėliau pasakė Andrewas.

Klaida įvyko Andrewui kartojant savo įžadus, kuriuos užfiksavo vaizdo įrašas. „Aš imu Melissą kaip savo vaflinę, teisėtai sutuoktinę žmoną“, – iš jaudulio netyčia supainiojęs vieną žodį, sako jis kongregacijai. Žinoma, visi pratrūksta juoktis, bet nei vienas nė iš tolo neprilygsta nuotakos juokui. Tiksliau tai, kas prasideda nuo mažo kikenimo, greitai virsta kvatojimu, sklindančiu per visą salę. Kai Melissos juokas  kaip reikiant sustiprėjo, jaunikis kukliai nuleidęs akis vestuvių ceremonijos vedėjui pasakė: „Tiesiog skirkite jai minutę“.

Pasakykite „vyras ir žmona“, – po pauzės pridūrė Andrewas, regis, nurodydamas linksmą vestuvių sceną iš filmo „Princesės nuotakos “. Ir nors tuoktuvių vedėjas nepasako „mawwiage“, kaip kunigas filme, bet viskas įvyksta kur kas juokingiau!

Beje, ši nuostabi pora jau daugiau kaip dešimtmetį yra laimingai susituokusi ir sako abu turintys puikų humoro jausmą!

„Esame įsitikinę, kad poros, kurios juokiasi kartu ir lieka kartu. Tikimės, kad ir visais kitais ateinančiais metais ši linksma pora ir toliau džiaugsis kiekviena savo gyvenimo diena (kartu su daugybe vaflių)!“, – parašė vienas komentatorius.

Peržiūrėkite linksmą Andrewo klaidą žemiau esančiame vaizdo įraše ir nepamirškite pasidalinti su kitais.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas ir stop kadras

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą