Heather Dempsey  kiekvieną dieną primena savo vyrui, kad ji yra labai dėkinga jam.

„Kai dirbu ar ką nors darau, staiga ji prišoka prie manęs, pakšteli į skruostą ir pasako, kaip ji mane myli ir kokia ji laiminga“, –  leidiniui „Today“ sakė Christopheris Dempsey‘is, Heather vyras.

 

Po kelių mėnesių jos būklė pablogėjo

Šie mylintys vienas kitą du žmonės susituokė 2016 metais spalio 15 dieną. Praėjus daugiau nei pusantrų metų nuo jų neįprastos pažinties.

Jų pažinties istorija prasidėjo 2015 metais sausio mėnesį. 38 metų Frankfurto teisėsaugos pareigūnas Chrisas per vakarienę iš kolegos išgirdo, kad jo pusseserė Heather gali mirti, jei artimiausiu metu neras kepenų donoro.  Mat dar 2014 metais kovo mėnesį merginai buvo diagnozuota ketvirtosios stadijos kepenų liga. Po kelių mėnesių jos būklė pablogėjo, o gydytojai teigė, kad Heather gyventi liko tik du mėnesiai.

„Tada pagalvojau sau: jei aš ar vienas iš mano artimųjų atsidurtume panašioje situacijoje, taip pat labai norėčiau, kad kas nors mums padėtų“, – sako Christopheris.

Negalvodamas ilgai, Chrisas atliko kraujo tyrimus ir praėjo kraujo donorystės testą. Paaiškėjo, kad jo kepenys tinka pacientui. Jis buvo patenkintas ir asmeniškai paskambino merginai, norėdamas papasakoti gerų naujienų.

„Po savaitės susitikome pavakarieniauti. Heather buvo tokia graži. Iš išvaizdos niekada nebūčiau pagalvojęs, kad ją kankina ši baisi liga, – prisimena Chrisas. – Bet jos požiūris į šią situaciją buvo toks optimistiškas, kad panorėjau artimiau su ja susipažinti“.

 

Viešai padėkojo gydytojui

Be sprendimo dėl kepenų transplantacijos, Chrisas norėjo padėti ir pinigais. Likus kelioms savaitėms iki operacijos, vyras pasirūpino  ir Heather medicininėmis išlaidomis.

2015 metais kovo mėnesį gydytojai atliko kepenų transplantaciją Čikagos Ilinojaus universiteto ligoninėje. Operacijos buvo atliekamos skirtingose patalpose.

Po operacijos Heather ir Chris tapo dar labiau artimi, o liepos pradžioje vyras suprato, kad visą likusį gyvenimą nori nugyventi su ta mergina.

Maždaug po metų nuo artimų santykių ir romantiškos kelionės pradžios, jis pasiūlė Heather ranką ir širdį.

Taigi, praėjus beveik dvejiems metams po pirmojo telefono skambučio, pora prisiekė meile ir ištikimybe 300 svečių akivaizdoje, įskaitant chirurgą, kuris  ir atliko organų persodinimo operaciją. Po to Christopheris pasakė kalbą ir viešai padėkojo gydytojui.

„Niekada negalvojau, kad taip nutiks man. Tada pamaniau, kad tiesiog bandau kam nors padėti. Bet paaiškėjo, kad tai buvo geriausias sprendimas, kokį tik esu priėmęs“, – baigė jaunikis.

Socialinių tinklų nuotraukos

 

 

3 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą