Cambry Nelson yra paralyžiuota ir  daug metų naudojosi tik neįgaliojo vežimėliu. Nepaisant to, moteris  neprarado gyvenimo džiaugsmo ir stengėsi daug laiko praleisti lauke ir tarp žmonių. Tiesa, nuolat sėdint neįgaliojo vežimėlyje, tai baigėsi atsiradusiais maudžiančiais skausmais petyje.

 

Nusprendė šį savo pomėgį paversti verslu

Norėdamas padėti savo žmonai Cambry gyventi visavertį gyvenimą, jos vyras Zackas sukonstravo visureigį vežimėlį.

Vyras visureigį sukonstravo iš dviejų elektrinių dviračių, sudėtų kartu su sėdyne viduryje. Storos padangos suteikė galimybę neįgaliai moteriai lengvai manevruoti nelygiu, net duobėtu keliuku. Be to, kadangi visureigis yra varomas elektra, jos rankos beveik nejautė jokio skausmo.

Po to, kai Zackas  pagamino vieną didelį ir tvirtą, storais ratais varomą vežimėlį iš dviejų elektrinių dviračių, sužinojo, kad sukūrė tikrai nuostabų dalyką. Jis ne tik gerai veikė, bet ir kainavo žymiai pigiau  nei bet kuris kitas panašus vežimėlis rinkoje. Todėl vyras nusprendė šį savo pomėgį paversti verslu. Tam reikalui vyras naudoja visureigių automobilių padangas, o tai reiškia, kad vežimėlis  gali lengvai įveikti kliūtis net geriau nei dviratis, esant tokioms pat sąlygoms. Jis taip pat suprojektavo vežimėlį taip, kad tilptų pro daugumą durų. Taip pat, kad jam sugedus, būtų galima patogiai užkelti ant sunkvežimio ar džipo galinės dalies.

 

Tai dar didesnis įrodymas, jog kliūtis visada galima įveikti

Kalbant apie elektros energiją, šiuo vežimėliu galima nuvažiuoti apie 12 mylių (kiek daugiau nei 19 km.) per valandą. Be to, turint pakankamai akumuliatoriaus energijos ir priklausomai nuo jo rūšies, galima nuvažiuoti nuo 10 iki 35 mylių (16-56 km.) nesustojus. Jame taip pat yra įrengta kroviniui skirta vieta. Pavyzdžiui, kuprinei pasidėti ir kitiems daiktams, kurių gali prireikti kelionės metu.

Be to, užsisakius šį vežimėlį, galite pasirinkti savo mėgstamą spalvą!  Kadangi vežimėlis  pagamintas iš dviračių dalių, jo nereikia vežti į specialią remonto dirbtuvę, prireikus jį sureguliuoti. Ir nors šis vežimėlis nepigus, kainuoja tiek, kiek nenaujas, bet pakankamai geras automobilis – apie  4 tūkst. JAV dolerius, bet jo kūrėjas neabejoja, kad turės paklausą.

Savo „Instagram‘o“  paskyroje Cambry parašė: „Yra dalykų, kurių niekada nedariau anksčiau. Dalykai, apie kuriuos nustojau galvoti, nes vienu metu maniau, kad negalėsiu to padaryti. Bet mano vyras Zackas privertė visiškai pakeisti požiūrį, kai sukonstravo šį vežimėlį. Pradėjus juo važinėti, vyras pasakė: „Tai tik dar didesnis įrodymas, jog kliūtis visada galima įveikti. Kartais reikia tik ambicingų, bet perspektyvių planų, kūrybingo proto ir daug atkaklumo“.

 

„Facebook“, „Instagram“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą