Sakoma, kad kai kurie mokytojai iš tikrųjų galvoja apie savo mokinius kaip apie savo šeimos narius. Kelsey Moeller yra vaikų darželio mokytoja ir dirba Hugho Goodwino pradinėje mokykloje, El Dorado mieste, Arkanzase. Ji yra nepaprastai atsidavusi mokytoja, kuri nuolat kartoja: „Mano vaikai yra mano gyvenimas“. Todėl ruošdamasi savo vestuvėms, norėjo, kad  į jas būtų įtraukti ir mažieji mokinukai.

„Aš  su malonumu ateinu į mokyklą, nes labai noriu kuo greičiau juos pamatyti. Aš visą laiką galvoju apie juos, – sakė Kelsey. – Taip pat aš daug galvoju apie tai, ką galėčiau dar geresnio padaryti dėl jų ir kaip padaryti, kad mokytis būtų įdomu. Aš stengiuosi būti ta mokytoja, kurią jie visada prisimintų“.

Kelsey vestuvių fotografė Angi Gibbons sugalvojo  ir pasiūlė nuotakai puikią idėją – nufotografuoti būsimą nuotaką vestuvine suknele klasėje, kad jos mokinukai būtų pirmieji, pamatę savo mokytoją su vestuvine suknele! Ir tai pavyko puikiai padaryti!

„Jų reakcija buvo pati geriausia, – sakė fotografė. – Mergaitės buvo labai susijaudinusios, o kai kurie berniukai žiūrėjo į mane net baugiai! Jų mamos vėliau man parašė, kad grįžusios namo kalbėjo apie mokytoją kaip apie būsimą nuotaką ir buvo labai sužavėtos“.

Kelsey mama Jerri Beth Smith dabar yra pensininkė, bet ji anksčiau taip pat mokė vaikus toje pačioje mokykloje! Moteris ne tik padėjo surengti  fotosesiją, bet kartu su vaikais išsiuntė nuotraukas  namo, kad jų tėvai galėtų ramiai jas peržiūrėti. Ji taip pat sukūrė šventinę aplinką ir klasėje. „Buvo daug rožių žiedlapių, o vaikai savo rankomis nupiešė suknelę kaip staigmeną ir dovaną savo mokytojai“, –  parašė fotografė savo feisbuko paskyroje.

Dar įdomiau – vaikai, sukūrę Kelsey suknelę, „išsiuvinėjo“ ją savo vardais!

Kelsey vestuvės įvyko gegužės 30 dieną, bet pirmosios nuotraukos su savo mažaisiais auklėtiniais visada užims ypatingą vietą jos širdyje.

„Kai kuriomis dienomis mokyti būna sunku. Nors ir visiems būna blogų dienų, bet turi gerai mokyti vaikus ir pradėti kiekvieną dieną žvaliai nusiteikus“, – teigė Kelsey.

Anot mokytojos,  vaikai ateina į mokyklą ne tik jos pamatyti, bet ir mokytis. „Labai džiaugiuosi matydama juos, todėl  ir tų sunkių dienų kaip nebūta! Linkiu, kad visi vaikai būtų mylimi kaip šie darželinukai, nes tai yra didžiulė laimė“, – sakė Kelsey.

 

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą