Sandersas taip pat rekomenduoja kuo daugiau skaityti jums reikalinga ir patinkančia tema. Kita gyvenimo pamoka, kurią jis išmoko, tai atsakingas ir atsargus elgesys su pinigais. Socialinių tinklų nuotrauka

Australas Harry‘is Sandersas SEO technologijomis pirmą kartą susidomėjo būdamas paauglys ir savo įgūdžius panaudojo kurdamas verslą  irgi būdamas vos 16 metų, tačiau jo svajonės žlugo, kai vaikui pritrūko pinigų,praneša „7News“.

 

Dažnai lankydavosi nemokomose valgyklose

17 metų Harry‘is Sandersas jis liko be pastogės. Pirmas kelias naktis jis  net miegojo po tiltu, o paskui nakvojo benamių prieglaudose, vėliau – ant sofos pas draugus.

„Pirmoji be namų naktis buvo pati baisiausia. Neturėjau supratimo, kur eiti ir ką daryti“, – prisimena Sandersas.

Iš pradžių paauglys susidūrė su daug rūpesčių, nesuvokdamas, kad „benamiai turi savo teritorijas“. Tačiau jis teigė, kad visada rasdavo maisto ir dažnai lankydavosi nemokomose valgyklose.

„Įvairiuose restoranuose ir kavinėse taip pat klausdavau, ar nėra maisto likučių, kurių per dieną neparduodavo, ir dauguma jų mielai davė man ko nors užkąsti“, – sakė jis.

Nors Harry‘is pripažįsta, kad būdamas benamis jį galėjo visiškai nusiristi į bedugnę, tačiau  jis nesiruošė leisti, kad aplinkybės jam trukdytų siekti savo tikslų.

SEO įgūdžiais ir žiniomis apsiginklavęs vaikinas iš įvairių benamių prieglaudų taksofonų skambino buvusiems kolegoms ir klientams bandydamas iš naujo kurti verslą.

Ir po kelių mėnesių vaikinui pavyko pritraukti klientų, kurie įvertino jo neįtikėtinus įgūdžius.

Vis daugiau žmonių apie jį sužinojo ir Harry‘is jau galėjo džiaugtis gaudamas stabilias pajamas. Vaikinas po metų benamystės persikėlė į nakvynės namus.

Bet tik padedant milžiniškoms pastangoms,  Harry‘is perėjo iš gatvės gyvenimo į sėkmingą verslą įkūręs „Studiohawk“.

„Studiohawk“ yra agentūra, kuri specializuojasi paieškos sistemų optimizavime ir padeda svetainėms tapti labiau matomomis internete, plečiant savo verslą. Sėkmės neteko ilgai laukti. 2019 metais Londone  jis atidarė 1,5 milijono dolerių vertės  savo įmonės filialą.

Dabar Harry‘is padeda jauniems verslininkams įgyvendinti savo svajones, kad ir su kokiomis aplinkybėmis ar sunkumais jie susidurtų.

 

Svarbu pakankamai miegoti ir dėvėti tik tai, kas patogu

Dabar Harry‘is Sandersas dalijasi penkiomis sėkmės taisyklėmis, kurių išmoko iš savo gyvenimo patirties. Kad pasisektų gyvenime ir versle, Sandersas rekomenduoja pakankamai miegoti ir dėvėti tik tai, kas patogu. Jis sakė, kad niekada nedėvi kostiumo, nesvarbu, ar dirba biure, ar eina į svarbų dalykinį susitikimą.

Jaunasis milijonierius mano, kad, atsižvelgiant į jo amžių, „dėvėti brangų pagal užsakymą pasiūtą kostiumą daug ką erzina ir gali susidaryti klaidingas įspūdis“.

Kad ir kas nutiktų, Sandersas sugeba išsimiegoti bent aštuonias valandas, kad išlaikytų formą.

„Daugelis žmonių mano, kad norint pasiekti didelių laimėjimų, reikia mažai miegoti ir dirbti visą naktį. Bet jūs negalite atimti miego dėl savo verslo, – įsitikinęs Sandersas. – Negalite  sėkmingai vykdyti verslo, jei jūsų galva tarsi būtų rūke. Nustokite tikrinti elektroninį paštą iki 3 val. ryto ir padarykite pertrauką, kad parodytumėte savo geriausius rezultatus“.

Sandersas taip pat rekomenduoja kuo daugiau skaityti jums reikalinga ir patinkančia tema.

Kita gyvenimo pamoka, kurią jis išmoko,  tai atsakingas ir atsargus elgesys su pinigais. „Investuokite į save. Stebėkite savo išlaidas, suraskite, kur galite jas sumažinti, tada naudokite tuos papildomus pinigus, kad padėtumėte  sau ir savo verslui augti“, – aiškino jaunasis milijonierius.

Tačiau bene svarbiausias iš visų jo geriausių patarimų, kaip pasiekti sėkmę, yra rasti gyvenimo tikslą. Sandersas įsitikinęs, kad jei  žmogus sieks tik pinigų, jam nepasiseks.

Sandersas mano, kad benamystė išmokė jį atsparumo ir  jį užgrūdino. Dalis jo ryžto buvo tai, kad jis žinojo,  jog nieko nepasieks, jis neturės pinigų.

„Aš nebūčiau toks, jei ne tai. Išgyvenęs tokius sunkumus,  ėmiau daug labiau pasitikėti savimi  stresinėse situacijose, – sakė jis.  – Aš už savo sėkmę skolingas benamystei. Niekas kitas  nebūtų privertę manęs taip atkakliai siekti sėkmės“.

Socialinių tinklų nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą