Billy‘is Mongeris nesiruošia sustoti, nes dabar jo svajonė yra „Formulė -1“ lenktynės

Lenktynininkas, 19 metų Billy‘s Mongeris laimėjo trečiąją vietą  britų „Formulė – 3“, surengtose Belgijoje, „Spa Francors“ varžybose. Todėl švęsdamas pergalę, leido sau išgerti šampano iš savo protezo, stovėdamas tiesiog ant pakylos. Billy‘s per skaudžią avariją prarado abi kojas ir beveik metus buvo paniręs į komą. Tačiau  vaikinas atsigavo, atsistojo ant … protezų, grįžo į lenktynių trasą ir nesiruošia sustoti.

 

Vaikinas nesiruošė taip lengvai pasiduoti

Britų lenktynininkui Billy‘iui Mongeriui tik 19 metų, bet, galima sakyti, visą savo gyvenimą dalyvavo lenktynėse. Mat dar būdamas mažas vaikas, jis dalyvavo kartingo varžybose, rengiamose Jungtinėje karalystėje ir netgi Normandijos salose. O 2016 metų pradžioje 16-metis Billy‘is pasirašė sutartį su „JHR Developments“ komanda, atstovaujančia  Britanijos „Formulei – 4“.

2016 metų sezoną Mongeris praleido gana sėkmingai: tris kartus užlipo ant  apdovanojimų pakylos, o bendroje įskaitoje užėmė 12 vietą. Taigi Billy‘is ir jo komanda į naująjį čempionatą žvelgė optimistiškai.

Tačiau planams nebuvo lemta išsipildyti. 2017 metais balandžio 16 dieną,  Doningtono parko trasoje Mongeris patyrė avariją.

Gydytojai panardino Billy‘į į dirbtinę komą, ruošdami jį sudėtingai operacijai. Kaip bebūtų gaila, bet jų kad didžiulės pastangos nepadėjo: 17-mečiui vaikinui buvo amputuotos abi kojos. Vaikino reabilitacijai, viešojo finansavimo  portalo „JustGiving“ surengta kampanija jau pirmąją dieną surinko daugiau nei 500 000 svarų sterlingų, Be to, Billy‘į Mongerį, tiek finansiškai, tiek morališkai, parėmė „Formulės-1“ superžvaigždės: Jensonas Buttonas, Lewisas Hamiltonas, Maxas Verstappenas ir kiti.

Todėl vaikinas nesiruošė taip lengvai pasiduoti. 2018 metais vasario mėnesį jis pirmą kartą po avarijos sėdo prie automobilio vairo.

Tų pačių metų kovo 31 dieną Mongeris debiutavo Didžiosios Britanijos „Formulėje 3“ ir jau po pirmųjų savo lenktynių dėl „Carlin team“ taurės apdovanojimo, jis lipo ant pakylos, užėmęs trečiąją vietą.

 

Nusiėmė kojos protezą ir įpylė į jį šampano

Per kitas lenktynes, liepos 22 dieną, Billy‘is sugebėjo pakartoti šį laimėjimą trasoje Belgijos SPA. Ir tada jis nusprendė originaliai pažymėti laimėjimą. Tai yra jis nusiėmė kojos protezą, į jį įpylė šampano ir gėrė tiesiog stovėdamas ant apdovanotojų pakylos. Gėrimu jis pasidalino su nugalėtoju ir komandos draugu Jamie Caroline.

Po to Billy‘is parašė savo paskyroje „Twitter“, kad vienas geriausių „Formulės-1“ pilotų Danielis Riccardo jį įkvėpė tokiam neįprastam šventimui. Jam patinka švęsti pergales įsipylus šampano į savo batą.

Billy‘is Mongeris nesiruošia sustoti, nes dabar jo svajonė yra „Formulė -1“ lenktynės. Ir jam jau pavyko jos apsilankyti: šių metų birželio 26 dieną „Sauber“ komanda pakvietė vaikiną atlikti testus. Billy‘is nusiteikęs optimistiškai ir tiki savo pergale, nes jis puikiai prisimena istoriją, kaip Brazilijos „Chapecoense“ futbolininkas ne tik įbėgo į aikštę su vienos kojos protezu, bet ir pelnė įvartį. Ir kaip po to jis ėmė imituoti savo neegzistuojančios kojos traumą. Iš tikrųjų futbolininkas neteko kojos, sudužus lėktuvui, kai jis skrido su beveik visa savo komanda.

Anot Billy‘io, šis pavyzdys yra labiausiai įkvepiantis, sektinas ir verčia šypsotis, net jei akyse kaupiasi ašaros.

„Twitter“ nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą