Garsus modelis Kaia Gerber atitinka visus keliamus mados industrijos reikalavimus

Daug merginų svajoja apie modelio karjerą ir ko gero  kiekviena mano, kad būtent ji turėtų tapti geriausiu modeliu. Tačiau yra tam tikrų taisyklių, leidžiančių iškart pasakyti, ar merginos išvaizda tinka pasirinktai profesijai, ar ne.

 

Visų pirma reikia kritiškai įvertinti savo išvaizdą. Neverta daryti  jokių nuolaidų. Juo labiau, lyginti save su gerai žinomais modeliais – tai laikoma didele klaida. Reikia laikytis nustatytų parametrų, o ne santykinių palyginimų.

Išvaizdos vertinimas turėtų prasidėti nuo bendrų reikalavimų. Visi geriausi modeliai turi mažą krūtinę, tiesius pečius, plokščią pilvą be riebalų ir siaurus klubus. Kaip matote, šiuo atveju krūtinės dydis nėra lemiamas.

Bet jei merginos gana didelės klubų apimtys arba jos kulkšnys yra storos, tuomet gali iškart pamiršti modelių verslą. Šiame etape  jau 90 proc. galimų modelių yra atsijojami. Deja, bet mados reikalavimai yra gana griežti.

Kitas žingsnis – veido įvertinimas. Paprastai „akių atranką“ praeina dauguma merginų. Verta žinoti, kad modelių akys niekada nėra vertinamos, nes jos iš anksto yra gražios visiems.

Tačiau reikia atkreipti ypatingą dėmesį į veido simetriją ir proporcijas. Kuo veidas simetriškesnis, tuo jis gražesnis. Žinia, visiems būdinga minimali veido asimetrija, net ir dabartiniams geriausiems modeliams. Kitas dalykas yra tai, kad jie nėra tokie ryškūs, kaip daugumos planetos gyventojų.

Pažvelgusios ​​į save veidrodyje, tikriausiai pastebėsite, kad jūsų nosis šiek tiek pakrypusi į šoną. Gali būti, kad ji pati yra kreiva arba nėra veido centre. Jei tokios deformacijos pastebimos, tada galite net nesvajoti apie modelio karjerą.

Vienas svarbiausių modelio veido reikalavimų yra visiškas randų, nelygumų, įbrėžimų ir kitų odos defektų nebuvimas. Tai būtina norint greitai ir tvariai padengti makiažą.

Ir, suprantama, ilgos kojos.

 

parengta pagal model.com

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą