18 metų Benjaminas Kapelushnikas - sėkmingas verslininkas

Benjaminas  Kapelushnikas, kurį draugai vadina tiesiog „Kickzu“, save pristato kaip „retą sportinių batelių pardavėją“. Dauguma jo amžiaus paauglių turėtų pavydėti, peržiūrėję jo paskyrą „Instagram‘e“ , kur Benjaminas savo gimtajame Majamyje susitinka su daugybe žinomų reperių ir sportininkų, atvažiuojančių prabangiais sportiniais automobiliais.

 

Pajuto turintis verslininko gyslelę

Iš tikrųjų  dabar dvidešimtmetis verslininkas yra savotiškas įžymybių tarpininkas, superkantis iš jų retų modelių ir žinomų prekių ženklų gaminamus sportinius batelius ir parduodantis juos savo internetinėje parduotuvėje. Be to, ne tik suranda įžymybėms norimo modelio sportinius batelius, bet ir pageidaujamus sporto trenerius. Benjamino Kapelushniko įkurta internetinė parduotuvė „SneakerDon“  per metus gauna daugiau kaip 1 milijoną JAV dolerių pelną. Be to, prie sportinės avalynės pardavimų  prisijungė ir specializuota juvelyrinių dirbinių linija.

Dar būdamas 18 metų „Kickzas“  savo originalaus verslo patirtimi dalijosi ir su žinoma Amerikoje finansų ir verslo naujienų svetainės „Business Insider“ lankytojais, kuriems atskleidė, kaip jis parduoda garsenybių neįtikėtinai retų modelių sportinius batelius.

„Aš nusipirkau jau daugelio įžymybių sportinius batelius ir taip pat  sėkmingai juos parduodu savo interneto svetainėje plačiajai visuomenei“, – sako Benjaminas.

Anot jo, jau būdamas 13 metų pradėjo domėtis verslu ir sportinių batelių pardavimais. „Pirmuosius sportinius batelius pradėjau pardavinėti būdamas 15 metų. Tiesą sakant, aš pradėjau pirkti ir pardavinėti avalynę, todėl, kad mama pirmiausiai man nupirko sportinius batelius „LeBron 9 Galaxys“, kurie tada buvo „ant bangos“.  Aš tiesiog pajutau, kad turiu verslininko gyslelę ir pradėjau pirkti bei pardavinėti batus“, – sako jaunasis verslininkas.

Anot jo, pirmieji batai, kuriuos jis nusipirko, buvo „Galaxy Foams“  ir „Milo 7s“. „Tada mano tėtis pasakė: „Tu ką, visai esi pamišęs ar išsikraustei iš proto?“. O kai paskui juos pardaviau už 1000 JAV dolerių, jis pasakė: „Ne taip ir kvailai pasielgei, kaip man atrodė iš pradžių“.

Benjaminas sako, kad pirmoji garsenybė, nupirkusi iš jo batus, buvo žinomas didžėjus Khaledas.   Tada jis supažindino vaikiną ir su kitomis garsenybėmis. Pavyzdžiui, žinomu atlikėju P. Diddy‘iu ir  Franciscu Montana, profesionaliu JAV tenisininku.

„Iš pradžių mes linksmai leidome laiką vakarėliuose, o tik po to jie nusipirko iš manęs „Snapchat“ modelio batus. Pamatę juos, užsimanė ir kiti. Taip ir pasipylė pardavimai“, – sako vaikinas.  Anot jo, pažintys su įžymybėmis padėjo jam plėsti verslą.

 

Vis dėlto labiau patinka ne sportas, o hip-hopas

„Daugelis mano klientų dirba muzikos industrijoje, bet manau, kad taip nutiko dėl to, jog man dar vaikystėje patiko klausyti hip-hopo muziką. Susipažinus su didžėjumi  Khaledu, jis po to supažindino mane  ir su kitais menininkais. Pavyzdžiui, Migos, Drake, Future, Lil Wayne. Taip pat ir sportininkais, nors man vis dėlto labiau patinka ne sportas, o hip-hopas“, – teigė jaunasis verslininkas.

  • Benjaminai, ar smagu buvo linksmintis su reperiu Drake?
  • Žinoma. Be to, man labai patinka jo atliekama muzika. Drake labai jausmingai atlieka savo dainas. Jis labai kietas… Jis beprotiškai kietas.
  • Vis dėlto kurie atlikėjai yra patys didžiausi tavo klientai?
  • Greičiausiai, kad P.Diddy. Jis labai daug jau nupirko iš manęs.
  • Раsakyk savo nuomonę dėl „Under Armour“ avalynės.
  • Galvoju, kad „Under Armour“ avalynė yra nuostabi. Bent dvi poras jų įsigijau sau asmeniškai. Pora nusipirko ir Stephenas Curry – krepšininkas, rungtyniaujantis Oklando „Warriors“ komandoje.  Nors daug kas sako, kad jie labai brangiai kainuoja, bet 500 JAV doleriai už juos, manau, kad nėra didelė kaina. Bet tie sportiniai bateliai, kaip dopingas. Ir jie vieni iš labiausiai mėgstami sportininkų.

 – Ar ketini toliau plėsti savo verslą ir kaip?

– Prieš kiek laiko pasirašėme kontraktą su kompanija „Big Baller Brand“, kuri projektuoja, gamina ir parduoda sportinius drabužius ir batus. Bet galvoju pradėti kurti ir savo modelio sportinius batelius. Galima sakyti, kūrybos procesas jau prasidėjo.

Parengta pagal grailed.com

Socialinių tinklų nuotraukos

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą