„O jei norite padidinti turtus, pritraukti garbę, sėkmę karjeroje – mūvėkite žiedą tik ant bevardžio piršto!“, - tvirtina chiromantai. Archyvo nuotrauka

Žiedas yra vienas gražiausių papuošalų. Chirologai ir psichologai teigia, kad tarp žmogaus charakterio ir žiedo yra ryšys. Šiuo atveju svarbesnis net ne pats žiedas, o pirštas.

Įdomu tai, kad žiedas netgi gali paveikti  jūsų likimą. Kitaip tariant, gali pritraukti sėkmės, padėti išsiugdyti paslėptus talentus ir netgi sustiprinti intuiciją. Taip pat, kaip žmogus sąveikauja su visuomene. Juk kiekvienas pirštas turi savo vardą ir prasmę!

 

Nykštis – Marsas + Venera

Nešiojant žiedą ant nykščio – šis pasirinkimas byloja apie aistringą, karštą, emocingą prigimtį. Tai ir pasitikintys savimi žmonės ir ginčytis su jais beveik beprasmiška. Jie gali būti valdingi ir  arogantiški. Tuo pačiu metu jie yra savikritiški ir tvirto charakterio žmonės. Nešiojant žiedą ant nykščio, šiems žmonėms padeda atsikratyti emocinių protrūkių, didina pasitikėjimą savimi ir netgi ugdo valią.

Smilius (rodomasis) – Jupiteris + Jupiteris

Tai žmonės, kurie veržiasi į valdžią. Jie yra ambicingi, ryžtingi, tikslingi. Padeda harmonizuoti save ar išsiugdyti svarbias lyderio savybes. Bet  yra  ir vienas svarbus niuansas: jei žiedą nešioja ant dešinės  rankos smiliaus, tai kalba apie žmogaus išmintį, jo apdairumą ir sugebėjimą vadovauti.  O jei ant kairės rankos –  nurodo polinkį į pasididžiavimą, emocinį nestabilumą ir pažeidžiamumą.

Tuo tarpu jei jis nešioja  žiedus ant abiejų rankų, žmogus nesąmoningai kalba apie savo ambicijas, nenorą laikytis moralės principų. Galima didybės manija.

Vidurinis (didysis) pirštas – Saturno planeta

Jei jums labai nesiseka, tada žiedas ant šio piršto tiesiogine prasme yra tai, kas jums padės pritraukti sėkmę. Bent taip sako chiromantai. Tai padeda apeiti kliūtis karjeroje, asmeniniame gyvenime, įveikti gyvenimo sunkumus. Ne tik suteikia jėgų,  bet ir daro įtakos gerovei bei klestėjimui.

O jei jums labai  patinka papuošti būtent šį pirštą – tai kalba apie jūsų siekimą šviesos, grožio ir dvasinio tobulėjimo. Tai ir galimybė paprastai pritraukti  aplinkinių žmonių dėmesį ar susidomėjimą. Toks žiedas suteikia vidinės stiprybės.

Bevardis pirštas – Saulės planeta

Saulė suteikia turtų, sėkmės ir klestėjimo, taip pat užpildo kūrybiškumu ir įkvėpimu.

Žmonės, nešiojantys žiedus ant to piršto yra ne tik labai kūrybingi, mėgsta meną ir prabangą, bet ir savarankiški bei pasitikintys savimi.

„O jei norite padidinti turtus, pritraukti garbę, sėkmę karjeroje – mūvėkite žiedą tik ant bevardžio piršto!“, – tvirtina chiromantai. Ir geriau rinktis vidutinio dydžio žiedus.

Mažasis pirštas – Merkurijaus planeta

Būtent ši planeta yra pranešėjų, aktorių, diplomatų, psichologų, teisininkų, gydytojų globėja. Merkurijus padeda užmegzti kontaktus ir palaikyti sėkmingus  santykius.

Iškalbingumas, stiliaus rafinuotumas, talentas, natūrali charizma ir nerealus patrauklumas  – šios savybės būdinos žmonėms, nešiojantiems žiedus ant mažojo piršto.

Be to, tai padeda kovoti su azartinių žaidimų troškimu, melu ir visokiomis machinacijomis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą