Stop kadras

Tinklaraštininkė parodė, kaip atrodo jos kambario kaimynė, su kuria gyvena viename bute, pradėjusi mokytis universitete. Net merginos vaikinas negali atskirti jų vieną nuo kitos, tačiau komentatoriai jau rado tuos, kurie turėtų padėti atskleisti „klonų“ paslaptį.

Tinklaraštininkė, slapyvardžiu „amyharrietx“, pranešė žinią,  kuri skamba neįtikėtinai, bet iš tikrųjų manoma, kad tai tiesa. Anot tinklaraštininkės, neįprasta istorija prasidėjo studijuojant universitete: būtent tada mergina susipažino su studijų drauge „klone“, su kuria išsinuomojo bendrą butą.

Bet čia keistenybės tik prasidėjo: vėliau paaiškėjo, kad kaimynės yra ne tik panašios savo išvaizda, bet ir gimė  vos vienos dienos skirtumu.

Visą vaizdo įrašą, kuris surinko beveik penkis milijonus peržiūrų, galima peržiūrėti žemiau.

„Tai mes. Kodėl mes atrodome vienodai?“, – klausia įrašo herojė.

Peržiūrėję įrašą, sekėjai buvo šokiruoti ne mažiau nei herojės. Žiūrovai pastebėjo, kad tokios istorijos pasitaiko retai ir labiau primena dokumentinius filmus iš „Netflix“ platformos ar dramą apie gimdymo namuose paliktą kūdikį.

„Tai atrodo kaip „Netflix“ dokumentinis filmas“, – parašė viena komentatorė.

Sekėjai negalėjo rasti atsakymo į daugeliui rūpimą klausimą, todėl jie patarė kuo greičiau atlikti DNR tyrimą ir pristatyti „kloną“ tėvams. Vartotojai nusprendė: suaugusiųjų reakcija taps vienu iš įkalčių, kuri greičiausiai  ir atskleis tiesą.

„Jums reikia atlikti DNR tyrimą“, – parašė vartotoja.

„Turėtumėte pakviesti ją į savo namus ir sužinoti tėvų reakciją“, – parašė kita vartotoja.

 

„Tiktok“ stop kadras, „YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą