Korta „Magas“ kviečia Vandenius taip pat siekti harmonijos tarp proto ir pasąmonės, kad lemiamą akimirką nepasiduotų emocijoms ir nepadarytų klaidos per žingsnį nuo sėkmės

Padedant Taro kortų prognozėms, kiekvienas turi puikią galimybę iš anksto pakoreguoti planus ir gauti vertingų patarimų. Kruopščiai išanalizavus kortų dėliones, ne tik padės nustatyti ateinančios savaitės užduotis ir apsisaugoti nuo klaidų, bet tuo pačiu tai bus puiki proga Zodiako žvaigždynų atstovams atverti paslapties šydą ir pažvelgti į savo ateitį. Be to, norint geriau suprasti patarimus ir perspėjimus, svarbu palyginti analizę su realaus gyvenimo įvykiais.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Pagal „Imperatorienės“ kortą, Avino ženklo žmonės neturėtų pradėti savaitės ryžtingais veiksmais ir perdėtu aktyvumu. Kortos patarimas yra išmokti kantrybės ir nuosekliai daryti viską, kad nepaslystumėte likus žingsniui iki pergalės ir nepraleistumėte daug žadančių galimybių dėl skubėjimo.

Dėlionėje esanti „Hierofanto“  korta balandžio viduryje ragina Aviną labiau pasitikėti vyresnės kartos žmonių patarimais. Tai reiškia, kad tėvų ar senelių išmintingi patarimai gali padėti sustiprinti pasitikėjimą savimi ir išvengti klaidų.

Korta „Įsimylėjėliai“ nurodo, kad teks rinktis. Tai turėtų padėti Avinui įnešti teigiamų pokyčių į savo asmeninį gyvenimą. Pagal  šią kortą svarbu suprasti, kad anuliuoti to, kas padaryta, nebus įmanoma, o tai reiškia, kad  nepavyks, tarkim, nutraukti santuokos ar  tiesiog išsiskirti. Taip pat korta įspėja, kad neturėtumėte skubėti priimti sprendimo.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Korta „Mėnulis“ apibūdina situaciją, kai Jaučio žmonės gali tapti savo spėjimų ar nepatikrintų gandų įkaitais. Korta ragina būti atidžiais – ne tik labiau stebėti vykstančius įvykius, bet ir pasitikėti faktais.

„Saikingumo“ korta nurodo, kad Jaučiui svarbu išlikti optimistiškam ir neskubinti įvykių. Korta ragina ne tik neskubėti, kad nepraleistumėte iš aukščiau siunčiamų ženklų, kurie jums pasakys, jei pasirinktas kelias būtų neteisingas, bet ir labiau sutelkti savo dėmesį ir mintis.

„Įsimylėjėlių“ korta skatina Jaučius labiau pasitikėti savo širdimi ir savarankiškai pasirinkti tolimesnį savo asmeninio gyvenimo kelią, kuris skatintų gerovę. Sprendimas gali pasirodyti keistas, tačiau dabartinėje situacijoje jis bus geriausias.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Korta „Vežimas“ skatina Dvynius aktyviai pradėti savaitę, tačiau nepervertinti savo jėgų. Per didelis pasitikėjimas savimi gali sukelti klaidų ir problemų. Dvyniai turėtų žinoti, kad be reikiamų žinių ir įgūdžių pasiekti norimos sėkmės neįmanoma.

Pagal „Velnio“ kortą Dvyniams svarbu atsisakyti neperspektyvių planų, kurie gali privesti prie aklavietės ir turėti žalingą poveikį jų reputacijai. Korta taip pat kalba apie valios išbandymą, kai teks trumpam viską sustabdyti, kad būtų išvengta bėdų.

Korta „Vyriausioji kunigaikštienė“ skatina Dvynius labiau pasitikėti savo intuicija ir išmokti kantriai laukti tinkamo momento, prieš imantis ryžtingų veiksmų. Tokia taktika padės išvengti erzinančių klaidų ir paspartins kelią į tikslą.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Korta „Taika“  pradeda savaitę, o tai reiškia, kad Vėžiai galės nesunkiai susidoroti su aplinkybėmis, trukdančiomis tobulėti ir pritraukti sėkmę į gyvenimą. Pagal šią kortą, kelias bus aiškus, o perspektyvos numatomos, vadinasi, klaidų bus išvengta.

Pagal „Mago“ kortą Vėžiams prireiks ryžtingumo ir atkaklumo, kuriems padedant jie galės pasiekti norimus rezultatus ir nelikti konkurentų šešėlyje. Pasak šio kortos, ryžtingumas ir atkaklumas leis greitai užbaigti pradėtą ​​darbą ir gauti atlygį, atitinkantį įdėtas pastangas, jėgas ir laiką.

Korta „Žvaigždė“ nurodo Vėžiams, kad jų veikla ateityje duos norimų vaisių. Pagal šią dėlionę,  nėra kliūčių, galinčių atitolinti jus nuo tikslų, o tai reiškia, kad galite ramiai užsiimti pasirinktu darbu ir neabejoti sėkme.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Korta „Atsiskyrėlis“ ragina šio ženklo atstovus pradėti savaitę apmąstymais ir pasinerti į savo vidinį pasaulį, norint rasti atsakymus į jaudinančius klausimus. Kortos patarimas: neskubėti imtis veiksmų, kol nebus pašalinti netikslumai.

Pagal „Pakabinto žmogaus“ kortą, Liūtai turi būti pasirengę tam, kad ne visas idėjas pavyks įgyvendinti. Korta taip pat nurodo, kad svarbu turėti atsarginį planą, jog nebūtų veltui gaištamas laikas ir pastangos tiems dalykams, kurie negali šiaip sau nukristi nuo žemės.

Dėlionėje esanti „Teisingumo“  korta ragina po šiuo ženklu gimusius žmones palikti praeityje viską, kas trukdo žengti į priekį ir tobulėti. Korta žada sėkmę, jei elgsitės sąžiningai ir nebandysite atsakomybės perkelti ant kitų pečių.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Korta „Teisingumas“ kalba apie atsakomybę, todėl  Mergelėms svarbu būti atsargiomis, kad nesukluptų ir nekiltų nereikalingų problemų. Pagal šią kortą, atlygio neteks ilgai laukti, suprantama, jei elgsitės sąžiningai.

Pagal „Velnio“ kortą, Mergelės turi ugdyti valią, kad nepasiduotų silpnybėms, vedančioms į aklavietę. Kortos patarimas – kovoti už savo gerovę sąžiningais metodais ir atsispirti viskam, kas traukia atgal.

Dėlionėje esanti „Mirties“  korta numato neišvengiamus pokyčius, kurie gali būti tiek teigiami, tiek neigiami. Jie bus teigiami, jei Mergelės nesipriešins ir atsisakys mėginimų prikelti pasenusią praeitį. Tai reiškia, kad atėjo laikas pokyčiams, o likimas suteikia jums galimybę žengti į laimingą ateitį be abejonių ir nuoskaudų.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

„Kvailio“ korta nurodo, kad Svarstyklės turėtų atkreipti dėmesį į anksčiau padarytas klaidas, norint išmokti vertingų pamokų ir kad ateityje nesusidurtų su panašiomis situacijomis. Pasak šios kortos,  svarbu perimti savo gyvenimo kontrolę, kad užtikrintai judėtumėte laimingos ateities link.

Korta „Mirtis“ Svarstyklėms kalba apie būtinybę pakeisti gyvenimą, peržengti per save ir mėgautis naujomis galimybėmis. Pokyčiai į gerąją pusę ilgai netruks, jei praeities įvykius visam laikui paliksite už nugaros.

„Vežimo“ korta Svarstyklėms žada naujų galimybių, bet svarbu veikti ryžtingai, apskaičiuoti savo jėgas, kad dėl pernelyg didelio pasitikėjimo savimi nepatektų į aklavietę. Šiuo atveju korta simbolizuoja greitą rezultato pasiekimą.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Pagal „Bokšto“ kortą Skorpionai turėtų būti pasirengę tam, kad akivaizdus stabilumas žlugs. Bet nenusiminkite, nes korta žada pokyčius į gerąją pusę, žinoma, jei nustosite žvelgti atgal. Kitaip tariant, jei bandysite į ateitį žvelgti per praeities įvykių prizmę, traukdami atgal ir trukdydami plėtrai.

Korta „Taika“ žada harmoniją ir ramybę po permainų savaitės pradžioje. Pagal šią kortą,  Skorpionai supras, kur šuo pakastas ir galės be didelių pastangų pakeisti situaciją norima linkme.

Savaitės pabaigoje  iškritusi „Mago“ korta nurodo, kad šio ženklo atstovams prireiks išradingumo ir ryžto. Mat korta informuoja apie puikią galimybę išreikšti save, panaudoti savo talentus, norint pasiekti laimę ir klestėjimą.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

„Vyriausiosios kunigaikštienės“ korta dėlionėje  nurodo, kad šio ženklo žmonėms turėtų pasisekti, bet tam teks išbandyti jėgas. Kortos patarimas: būkite budrūs, laukiant tinkamo momento, prieš imantis ryžtingų veiksmų.

Dėlionėje esanti „Mėnulio“  korta ragina gimusius po Šaulio ženklu žmones nepasitikėti gandais ir spekuliacijomis, kovoti su vidinėmis baimėmis, kad  netektų ilgą laiką klaidžioti tamsoje, ieškant išeities.

Korta „Teismas“  rodo proveržį. Pagal šią kortą Šaulys sugebės susidoroti su bet kokiais sunkumais. Svarbu elgtis sąžiningai, kad reputacija išliktų nepriekaištinga ir sąžinė būtų švari.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Korta „Įsimylėjėliai“ kalba apie būtinybę pasirinkti. Gali būti, kad Ožiaragiams teks ką nors paaukoti, kad būtų pasiekta sėkmė. Taip pat verta įsidėmėti, kad ši maža auka pasiteisins ateityje.

Korta „Bokštas“ simbolizuoja planų ir visko, kas atrodė stabilu, žlugimą. Ši situacija neturėtų būti bauginanti, nes pagrindinis kortos patarimas yra į ateitį žvelgti optimistiškai ir nesigailint atsisveikinti su viskuo, kas trukdo tobulėjimui ir naujų tikslų siekimui.

Dėlionėje esanti „Žvaigždės“ korta nurodo teisingo pasirinkimo ir aiškių perspektyvų kelią. Nepaisant to, kad pastangų rezultatai bus tik ateityje, Ožiaragiai  jau dabar gali užtikrintai eiti į priekį, žinodami, kad atlygio laukti ilgai neteks.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

„Taikos“ korta nurodo, kad Vandeniui  svarbu rasti harmoniją ir savo vietą gyvenime. Pagal šią kortą, nėra jokių kliūčių, o tai reiškia, kad galite daryti tai, kas jums patinka, gaudami ne tik malonumą, bet ir gerus pinigus.

Korta „Magas“ kviečia Vandenius  taip pat siekti harmonijos tarp proto ir pasąmonės, kad lemiamą akimirką nepasiduotų emocijoms ir nepadarytų klaidos per žingsnį nuo sėkmės. Pagal šią dėlionę, svarbus išradingumas, kuriam padedant bus galima rasti naujų plėtros būdų.

Vandenis neturėtų skubėti – tai nurodo „Nuosaikumo“ korta, net jei  ir labai norėtųsi pagreitinti įvykių eigą. Tokia pauzė bus naudinga, nes Vandenis galės  tuo pačiu treniruoti savo tvirtumą ir ištvermę. Už tai gausite ir likimo dovaną, kuri turėtų jus nustebinti.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Korta „Magas“ ragina Žuvis perimti iniciatyvą į savo rankas. Pagal šią kortą svarbu panaudoti anksčiau įgytus įgūdžius ir įsisavinti naujų gebėjimų, norint pasiekti didelės sėkmės ir gauti vertą atlygį.

Pagal „Pakabinto žmogaus“ kortą Žuvys bus priverstos daryti pauzę, kad dar kartą suvoktų, jog turi pirmiausiai pašalinti trūkumus ir ramia sąžine tęsti tai, ką pradėjo. Tokia taktika išgelbės juos nuo nereikalingų klaidų.

Dėlionėje esanti „Velnio“ korta įspėja apie galimą pavojų. Žuvų ženklo žmonės turi atsisakyti pagundų,  norėdami išvengti bėdų, reputacijos praradimą ir net didelę dalį savo santaupų.

Pasiekti asmeninės sėkmės ir nesuklysti nė per žingsnį nuo pergalės padės ne tik Taro kortų vyresniojo Arkano patarimai. Taip pat ir galimybę pritraukti į gyvenimą reikiamus įvykius.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą