partnerių nuotrauka

Žinia, kiekvienas žmogus turi tam tikrų  ne tik savo charakterio trūkumų, bet ir pranašumų. Ne išimtis ir merginos bei moterys. Supratimas, sveikas egoizmas, apdairumas, ryžtas siekiant savo tikslų – tai nuostabūs charakterio bruožai. Vienintelis klausimas, kiek procentų jų yra jumyse.

Atsakymus į šiuos klausimus galima gauti atlikus testą, kurį parengė praktikuojantys psichologai.

Pagalvokite apie savo asmenybę ir tai, kaip elgiatės įvairiose gyvenimo situacijose.

Labiau susitelkite ties savo jausmais, pasirinkite  jums labiausiai patinkantį žiedą ir perskaitykite žemiau jo aprašymą.

 

Žiedas Nr. 1

Jums nėra draudžiamų dalykų.  Esate įpratusi pasiekti savo bet kokia kaina bei naudodama bet kokias priemone. Todėl jūs galite didžiuotis išvaizdžios, skoningos, elegantiškos, sėkmingos merginos ar moters įvaizdžiu. Gudrumu, pamaloninimu, energingu, bet diplomatišku spaudimu galite gana nesunkiai pasiekti to, ko norite. Ir nesvarbu, kiek vyriškų širdžių jūs sudaužysite pakeliui. Niekas nežino, kas jūs iš tikrųjų esate ir kad visa tai galbūt yra jūsų apsauginė kaukė. O gal laikas būtų ją nusimesti?

 

Žiedas Nr.2

Jūs gana lengvai pakeliate rankas ir pasiduodate sunkumams bei nemaloniems žmonėms. Kitaip tariant, jums lengviau pasitraukti nei įsitraukti į kovą ir apginti savo interesus. Beje, kartais labai gerai būtų atsikirsti. Labiau mylėkite save ir pridėkite prie savo charakterio tokių savybių kaip tvirtumas, sveikas egoizmas, gebėjimas nusistatyti asmenines ribas ir neutralus požiūris į kitų žmonių nuomonę.

 

Žiedas Nr.3

Jūs aiškiai žinote, ko jums reikia iš gyvenimo ir kokie žmonės turėtų jus supti. Todėl labai sunkiai prisileidžiate  prie savęs žmones, tik jei santykiai yra išbandyti laiku. Be to, žinote, kaip pasiekti tai, ko norite. Bet  visada  ir viską kruopščiai atsirenkate. Ir svarbiausia, jei kas nors jums nepasiseka, jūs galite atsitraukti ir pasijuokti tiek iš situacijos, tiek iš savęs.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą