Visata visada duoda mums ženklus, kad pasirinktume teisingus kelius. Žvaigždės mums apšviečia šiuos kelius, kad nieko nebijodami eitume toliau. Tačiau kai kurie nenori arba nemoka pastebėti Angelo sargo buvimo ženklų ir jo pagalbos.

Kiekvienas bando pakeisti save ir savo gyvenimą į gerąją pusę. Tačiau kartais mums trūksta patirties ir brandos priimti teisingą sprendimą. Ir tada visi tikimės sėkmingos lemties. Tegul likimas jums duos patarimų, kaip rasti savo gyvenimo kelią ir judėti teisinga linkme. Tai visų pirma svarbu jums patiems.

O dabar reikia nusiraminti, užsimerkti ir pasinerti į save, kad ten rastumėte tylą ir ramybę. Kai būsite pasiruošę, atmerkite akis ir intuityviai pasirinkite vieną ąsotį. Jie eina pagal skaičius.

Jūs pasirinkote…

Ąsotis Nr.1

Visada matysite, kaip kyla saulė ir apšviečia viską aplinkui. Nepasiduokite nusivylimui, laimė jau pakeliui pas jus. Tereikia pažvelgti į horizontą ir pajusite šilumą, kuri kyla iš artėjančių įvykių. Kiekviena jūsų diena bus kupina pozityvumo ir prasmės. Jūsų gyvenimas nėra lengvas, o kadangi sugebėjote viską išgyventi, vadinasi, esate iš prigimties atkaklus ir išmintingas žmogus. Jūs nusipelnėte daug laimės šiame gyvenime, todėl priimkite ją išskėstomis rankomis ir rūpinkitės ja kaip savo akies vyzdžiu.

Ąsotis Nr.2

Dėkokite Visatai, kad nusprendė padėti jums įgyvendinti visus jūsų norus. Tapsite laimingi, pokyčiai jūsų gyvenime neišvengiami. Tai taikoma tiek asmeninėms, tiek profesinėms sritims. Tiesa, ilgai laukta laimė truks tik trejetą mėnesių. Tačiau per šį laiką tapsite sėkmingi, laimingi ir pakeisite savo požiūrį į daugelį dalykų. Privalumai visada bus jūsų pusėje.

Ąsotis Nr.3

Sumaištis jūsų gyvenime tęsėsi ilgą laiką, neleidžiantis jums pasiekti tikros sėkmės. Žmonės jūsų aplinkoje užblokavo bet kokią informaciją, kad liktumėte ten, kur esate. Galbūt dar nesate užsibrėžę sau aiškaus tikslo, tačiau Visata jus dėkingai pradžiugins daugybe staigmenų. Jums paruoštas vienas tikslas – sunki užduotis, bet įgyvendinama. Būkite drąsūs ir eikite į priekį neatsisukinėdami atgal. Jūs galite daug.

Ąsotis Nr.4

Turite suprasti, kad praeitį reikia palikti praeityje, ir uždaryti duris už jos. Nesvarbu, ar tie įvykiai buvo geri, ar blogi. Svarbiausia suprasti, kad yra ateitis, ir ji atneš jums daug daugiau teigiamų įvykių. Pradėkite iš naujo ir pamatysite, kokia laimė jūsų laukia naujame šviesiame kelyje. Pirmyn ir rinkitės tik malonias gyvenimo akimirkas, mėgaukitės kiekviena šviesaus gyvenimo minute.

Ąsotis Nr.5

Nuolatinis nuovargis ilgą laiką užpildė jūsų gyvenimą ir kėlė nerimą. Nenusiminkite, juodasis gyvenimo periodas baigiasi, dabar jūsų gyvenime netrukus prasidės įvykiai, kurie teiks tik malonumą, džiaugsmą ir pilnatvės pojūtį. Priežastys kiekvienam gali būti skirtingos. Tai gali būti ilgai lauktos atostogos, nauja meilė, gaunamos dovanos ar piniginis atlygis. Visatai darant įtaką, neigiamos emocijos jus paliks, ir jūs vėl plačiai šypsositės  žmonėms  ir norėsite juos visus šiltai apkabinti.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą