Kaip manote, ar Zodiako ženklas turi įtakos priklausomybei nuo nikotino ir priežasčiai, kodėl žmogus pradeda rūkyti? Žinia, mogus pradeda rūkyti, o paskui ne vienas jų bando atsikratyti šio, be jokios abejonės, blogo įpročio. Ir, beje, būtent priežastis, kodėl žmogus yra priklausomas nuo rūkymo, dažnai padeda susidoroti su šia skausminga priklausomybe. Štai ką apie tai galvoja astrologai…

 

Avinas trokšta išsiskirti ir tam tikras snobizmas verčia juos rinktis „prestižiškiausių“ cigarečių prekių ženklus. Tačiau rūkymas šiandien visai nemadingas ir tikrai ne prestižinis.

Jautis  gali mesti rūkyti bet kada, vos tik panorėjęs, tad nedelskite.

Dvyniai iš prigimties gali rūkyti cigaretę po cigaretės beveik be pertraukos, tačiau verčiau rasti kitą būdą išlaikyti vidinę ramybę.

Vėžio ženklo atstovai mano, kad rūkymas juos skatina ir palaiko, tačiau šis jausmas apgaulingas, yra veiksmingesnių būdų nuotaikai pagerinti.

Liūtai naudoja nikotiną kovai su bėdomis ir nuovargiu, tačiau jie turi pakankamai natūralios energijos, tad galėtų rasti saugesnių kovos būdų.

Mergelėms prasminga pabandyti mesti rūkyti vien tam, jog suprastų, kiek geriau ir vaisingiau dirbsis be įprastos cigaretės.

Svarstyklėms turėtų būti suteikta galimybė išpildyti romantikos ir nuotykių troškimą, tada gyvenime tiesiog neliks noro rūkyti.

Skorpionas yra nesubalansuotas, todėl rūko,  bet pasitelkus savo valios jėgą, padės atsikratyti šio žalingo įpročio.

Šauliui užtenka sveiko proto, kad kartą ir visiems laikams nutrauktų trokštamą priklausomybę nuo tabako.

Ožiaragis vertina savo sveikatą, todėl mesti rūkyti jam nebus sunku.

Vandenis turi įgimtą vidinės savisaugos instinktą, kuris turėtų apsaugoti jį nuo priklausomybės nuo tabako.

Žuvys linkusios pasiduoti kitų žmonių įtakai, tačiau tereikia susikaupti, ir blogas įprotis praeis!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą