Yra dalykų, kurių neturėtumėte niekam pasakyti. Tai padės išlaikyti energijos balansą. Bioenergetikos srities ekspertai pasakys, ką geriau laikyti paslaptyje. Stenkitės vadovautis ne tik šiais aštuoniais išmintingais patarimais, bet ir dvasiniais dėsniais, kurie padės pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Stenkitės visada ir visur laikytis šių taisyklių, nes tik taip sėkmę išlaikysite šalia savęs.
- Niekada nekalbėkite apie atlyginimą ir skolas
Kalbėti apie atlyginimą nereikėtų: nuolatinis kalbėjimas apie pinigus verčia galvoti, kad žmogus yra per mažai uždirbantis, todėl silpnas ir vargšas.
Skolas taip pat geriausia laikyti paslaptyje, nes kitiems gali kilti klausimas, koks iš tikrųjų šis žmogus. Jei jis turi daug skolų, žmonės gali tai suvokti kaip neatsakingumą.
- Nesigirkite savo pasiekimais
Yra dalykų, kuriuos mato visi – automobilis, namas, kokybiški drabužiai. Yra laimėjimų, kuriuos gali pajusti ir pamatyti tik tas, kuris juos pasiekė – tai psichologinės ir dvasinės pergalės.
Kiekvienas žmogus turi savo vidinį pasaulį, kur neretai vyksta ir kovo. Vieni greitai laimi, o kiti laukia metus ar dešimtmečius. Apie tokias pergales kalbėti neverta, nes kitiems jos gali neturėti didelės vertės, o dėl jų atsainumo šie pasiekimai gali nublankti pačiam žmogui.
- Nekalbėkite apie toli siekiančius planus
Daugelis girdėjo apie tai, kad negalite niekam papasakoti apie savo planus. Grandiozinių ateities planų verčiau netransliuoti išoriniam pasauliui, nes jie gali žlugti. Jus supantys žmonės visiškai neturi žinoti, ką turite omenyje.
Net bendraujant su tėvais ir artimais draugais kartais reikia būti atsargiems. Psichologai teigia, kad dalintis planais kartais pavojinga, nes žmonės pradeda reikšti savo nuomonę ir užsikrečia negatyvumu, o tai sukelia abejonių ir baimių.
- Nesigirkite labdaringumu
Ekspertai primygtinai nerekomenduoja visiems girtis, kad padėjote kokiam nors žmogui, padarėte gerą darbą. Norint išsaugoti sielos tyrumą, geri darbai turi likti asmenine žmogaus nuosavybe.
Kai kas nors giriasi, kad išgelbėjo benamį šunį ar davė išmaldos, jaučia pasididžiavimą. Tai rodo, kad žmogus nuoširdžiai neužjaučia, o bet kokį gerą poelgį gali nuvertinti kitų akyse.
- Neprimeskite savo gyvenimo būdo kitiems
Jūs neturite niekam pasakoti apie tai, ką valgote ar kaip kovojate su pagundomis. Jei kas susidomės, pats pasiteiraus. Nereikia nieko mokyti neprašant.
Jei nerūkote ir nevalgote mėsos, prieš pradėdami kam nors primesti savo gyvenimo būdą ir nuomonę, geriau gerai pagalvoti. Kitiems žmonėms to gali neprireikti.
- Nesidalinkite dvasinėmis žiniomis
Religiniai ar dvasiniai dalykai apskritai reikalauja paslapties, nes aplinkiniai gali to nesuprasti. Kiekvienas turi ateiti į tai savarankiškai. Kartais žmonės gali ko nors paklausti, todėl tik tokiu atveju galite jiems atsakyti, pasidalinti žiniomis ir galia.
Jei kalbėsite su visais aplinkiniais apie savo dvasinį augimą, tai atbaidys žmones. Atsiras rizika likti vienam. Neįmanoma ko nors išmokyti dvasinio grynumo.
- Neskleiskite nemalonių faktų apie kitus
Kai kas nors grįžęs namo sako ką nors neigiamo apie pažįstamus ir draugus, tai panašu į suteptus batus, įnešančius į namus purvą. Apkalbų ir nemalonių faktų geriausia neskleisti. Tuo pačiu turėtumėte saugotis žmonių, kurie skleidžia gandus, nes jie yra iš esmės neigiamai nusiteikę ir labai toksiški. Kalbėdami apie ką nors blogo ir už nugaros, žmonės sutelkia neigiamą energiją aplink save.
- Neatskleiskite kitų žmonių paslapčių
Yra žmonių, kurie iškloja kitiems svetimas paslaptis. Tai veda prie to, kad niekas jais nepasitiki ir jie visiems tampa atstumtaisiais. Nors tai gali atrodyti kaip puikus būdas užsitarnauti kažkieno meilę ir pagarbą, bet iš tikrųjų taip nėra.
Jeigu išsaugosite kažkieno paslaptį, tai šis žmogus taps draugu, kolega ir atsakys tik gerumu. O jei visiems pasakosite kitų paslaptis, draugų neliks visai.