Korta „Fortūnos ratas“ sufleruoja, kad gyvenime gali nutikti įvykių, kurie netelpa į bendrą vaizdą. Archyvo nuotrauka

Prasidėjus naujai darbo savaitei, svarbu įsijungti režimą ir nepraleisti naujų galimybių. Įgauti pasitikėjimo ir lengvai įveikti tinginystę kai kuriems Zodiako ženklams, padės kortų patarimai.

Atvertus naujųjų metų puslapį, daugelis jaučia nerimą, baiminasi, kad nepateisins savo lūkesčių ar laiku neužbaigs praėjusių metų darbų ir reikalų. Todėl tarologai rekomenduoja Zodiako žvaigždynų atstovams  atidžiai įsiklausyti į Taro kortų patarimus, kad būtų galima lengvai pradėti savaitę, iš anksto sužinoti apie įvykius ir pradėti kelią į naujų aukštumų užkariavimą. Vyriausiojo Arkano pranešimus interpretuoti bus lengviau, jei pasitelksite intuiciją ir atkreipsite dėmesį į likimo ženklus.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Savaitės pradžioje  iškritusi „Žvaigždės“ korta nurodo, kad Avinas galės sėkmingai atlikti suplanuotus darbus ir nesibaiminti, kad ko nors nepadarys ar praleis. Kortos patarimas – neatidėlioti reikalų ir nekeisti planų, norint laiku užbaigti pradėtus darbus.

„Įsimylėjėlių“ korta rodo neišvengiamus gyvenimo pokyčius asmeninėje gyvenimo sferoje. Tai reikia, kad Avinas turi būti budrus. Pagal šią kortą, Avinui teks nelengvas pasirinkimas. O kad vėliau netektų gailėtis dėl savo priimto sprendimo, labiau klausykite savo širdies.

Savaitės pabaigoje iškritusi „Mėnulio“ korta liudija, kad Avinas neturėtų pasitikėti pašaliniais žmonėmis ir abejoti savimi. Korta ragina kovoti su savo baimėmis ir kompleksais, kad jie netrukdytų eiti pirmyn ir neatitolintų nuo norimų tikslų.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Savaitės pradžioje Jaučiai turėtų labiau atkreipti dėmesį ne į aktyvią veiklą o į savo būseną. Korta „Pakabintas žmogus“ sufleruoja, kad be iš anksto susidaryto ir gerai apgalvoto plano nepavyks atidaryti norimų durų. Iššvaistyta energija neatsipirks, vadinasi, svarbu išsikelti tikslus ir apgalvoti kiekvieną žingsnį.

„Nuosaikumo“  korta skatina Jautį laikytis savo planų, neskubėti ir išlaikyti savo tikslus paslaptyje.  Ramus pasitikėjimas savimi, gebėjimas mokytis iš klaidų ir optimistiškas požiūris padės atverti bet kokias duris.

Sausio savaitės pabaigoje  iškritusi „Fortūnos rato“ korta byloja, kad Jaučio laukia įvykiai, kurių negalima bus paveikti. Kortos patarimas – nesiimkite veiksmų, kol nesate tikri, kad priimti sprendimai yra teisingi.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Antroji sausio savaitė Dvyniams bus gana sėkminga. Pirmoji korta „Vežimas“ simbolizuoja ilgai lauktą proveržį, kai likimas suteikia daug įdomių galimybių. Dvyniai gali pasirinkti norimą kryptį ir nesumažinti greičio.

„Imperatoriaus“ korta yra pagrindinė dėlionėje. Jos teigimu, Dvyniams svarbu ne tik pasiekti norimo tikslo ir sėkmės tiek darbinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime, bet ir ją išlaikyti. Tai reiškia, kad reikia protingai valdyti savo pergales, kad neprarastumėte to, ką laimėjote. Kitaip tariant, neprarastumėte to dėl neapgalvotų sprendimų.

Savaitę užbaigia korta „Velnias“, atkartodama antrąją dėlionės kortą. Tai reiškia, kad tik apgalvoti veiksmai atves Dvynius į sėkmę ir naujas pergales. Tuo tarpu atlaidumas, apgaulė ir bailumas iškrės žiaurų pokštą ir atims daugybę privilegijų.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

„Imperatorienės“ korta nurodo, kad Vėžiai gali neskubėti: likimas palankus, vadinasi, galite saugiai tvarkyti suplanuotus reikalus. Gebėjimas išmintingai valdyti savo likimą ir įsiklausyti į vidinį balsą šio ženklo atstovams suteiks naujų  laimėjimų ir pasiekimų.

Korta  „Teisingumas“ ragina Vėžius būti atsargiems. Bet koks neatsargus veiksmas ar žodis turės įtakos ateičiai, o tai reiškia, kad reikia viską gerai iš anksto apgalvoti ir tik tada imtis veiksmų. Pagal šią kortą svarbu būti sąžiningam ir stropiai kurti tvirtą pagrindą, kuris suteiks atramą po kojomis.

Savaitė baigiasi „Bokšto“ korta, kurios prasmė – iliuzijų griovimas. Tikėtina, kad Vėžio pastatytos smėlio pilys sugrius, tačiau net ir tokioje situacijoje  nereikėtų pradėti panikuoti. Laikas išsivaduoti iš iliuzijų, pažvelgti tiesai į akis ir rasti teisingą kelią.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtų likimas suteikia puikią galimybę išsivaduoti iš abejonių ir pradėti kelią į naujas sėkmes. Korta  „Imperatorienė“ kalba, kad būtina rasti harmoniją tarp emocijų ir proto, norint išvengti kankinamų ir nereikalingų išgyvenimų.

Pagal „Mėnulio“ kortą Liūtai negali ilgai gilintis į save, kad netaptų baimių ir nepagrįstų išgyvenimų įkaitais. Korta simbolizuoja vidinį balsą, į kurį svarbu įsiklausyti, norint išeiti iš užburto rato arba laiku rasti kelią į šviesą ir  išsivaduoti iš gniaužiančių abejonių.

„Jėgos“ korta skatina Liūtus labiau pasitikėti savimi ir neabejoti savo sugebėjimais. Pagal šią kortą yra galimybė susidoroti su bet kokiais sunkumais, jei nepasiduosite ir būsite atsakingi už tai, kas buvo pasakyta ir padaryta.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Puiki savaitė prasideda Mergelėms, nes korta „Pasaulis“ simbolizuoja sunkumų užbaigimą, sėkmingą konfliktinių situacijų sprendimą ir savo vietos po saule atradimą. Kortos patarimas – nesivaržyti, rasti vidinę pusiausvyrą ir ramiai atlikti suplanuotus darbus.

Pagal „Teismo“ kortą Mergelės galės sėkmingai užbaigti praėjusių metų reikalus ir tuo pačiu  išsivaduoti nuo rūpesčių ir problemų. Pagal šią kortą svarbiausia nepasiduoti panikai ir nepagrįstoms baimėms, kurios gali nutolti nuo tikslo ir atimti daug žadančių galimybių.

„Imperatorienės“ korta Mergelėms sako, kad sėkmė ne visada yra per didelis aktyvumas ir didžiulės pastangos. Pagal šią kortą, šio ženklo atstovams nebus sunku atlikti visas užduotis, jei jie neskubės ir bus nuoseklūs.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

„Vežimo“  korta Svarstyklėms žada puikų startą, tačiau maratonas pareikalaus pastangų. Neiškristi iš distancijos padės ne tik valia, bet ir viliojantis tikslas. Tai reiškia, kad prieš imantis veiksmų svarbu išsikelti sau užduotį, kuri jus motyvuotų kasdien.

„Jėga“ dėlionėje  – sėkmės ir ilgai lauktos pergalės korta. Pagal šią kortą Svarstyklės gali neabejoti, kad jos turi reikiamų įgūdžių ir žinių įveikti kliūtis kelyje į tikslą.

Korta „Fortūnos ratas“ sufleruoja, kad gyvenime gali nutikti įvykių, kurie netelpa į bendrą vaizdą. Dėl jų nereikėtų  nerimauti – svarbu suprasti, kodėl taip atsitiko, įvertinti rizikas ir savo jėgas, kad būtų galima teisingai paskirstyti krūvį.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Savaitė Skorpionams prasidės sklandžiai, su „Nuosaikumo“  korta. Pagal šią kortą, yra laiko susikaupti, planuoti ir rasti vidinę pusiausvyrą. Kortos patarimas – neskubėkite ir aiškiai vykdykite užsibrėžtas užduotis.

Korta „Vežimas“ simbolizuoja, kad netrukus prasidės jūsų kitas veiklos ar asmeninio gyvenimo etapas.  Pagal šią kortą, visų pirma, svarbu suprasti, kad likimas ne visada suteikia šansą, o tai reiškia, kad atėjo laikas įgyvendinti drąsius planus. Tačiau negalima elgtis neapgalvotai – kiekvienas žingsnis turi būti suplanuotas ir vesti į pergalę.

Savaitė baigiasi „Saulės“ korta, kuri pagrįstai laikoma viena pozityviausių kortų. Skorpionai galės pailsėti ir pasisemti jėgų, kad galėtų imtis naujų dalykų ir lengvai pasiekti ilgai lauktą pergalę.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Savaitės pradžioje  iškritusi „Teisingumo“ korta byloja, kad  Šauliams svarbu nepamiršti  atsakomybės. Bet kokie veiksmai ir net mintys atsispindės ateityje, o tai reiškia, kad neturėtumėte galvoti neigiamai ir susierzinti. Gebėjimas sąžiningai dirbti ir eiti pasirinktu keliu užtikrins naujas sėkmes.

Pagal „Imperatorienės“ kortą Šauliui nėra prasmės forsuoti įvykius – likimas yra palankus, todėl galite saugiai tvarkyti suplanuotus reikalus. Svarbiausia neignoruoti nuojautų ir atidžiai sekti likimo ženklus.

Korta „Magas“ simbolizuoja asmeninį susidomėjimą, gebėjimą panaudoti natūralius duomenis ir talentus. Šauliams ši korta – kelrodė žvaigždė, kviečianti į naujas aukštumas ir reikalaujanti ne tik aktyvumo, bet ir išradingumo bei drąsos.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

„Bokšto“ korta skatina Ožiaragius visiškai atsisveikinti su praeitimi, palikti abejones už nugaros ir pradėti viską nuo nulio. Kortos patarimas – neužsiangažuoti ties pralaimėjimais ir neskrajoti padebesiais. Tai reiškia, kad laikas išmokti vertingų pamokų ir persvarstyti prioritetus.

Savaitės vidurys Ožiaragiams atneš malonių staigmenų. Korta  „Hierofantas“ kalba ne tik apie moralę ir teisę, bet ir apie įtakingų žmonių pagalbą. Svarbu šio ženklo atstovams teisingai interpretuoti likimo ženklus ir nesipriešinti tam, kas vyksta jų gyvenime.

„Saulės“ korta žada išspręsti bet kokias problemas ir  tuo pačiu tikėtis šviesios ateities perspektyvų. Pagal šią kortą, yra galimybė pagerinti finansinę padėtį, pasiekti autoriteto visuomenėje ir rasti savo sėkmės kelią.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

„Jėga“ dėlionėje – tai korta, kviečianti labiau pasitikėti savo jėgomis ir nesustoti pusiaukelėje. Pagal šią kortą svarbu siekti sėkmės, nepervertinti savęs ir niekam nepasakoti apie savo planus.

„Atsiskyrėlio“ korta Vandeniui sako, kad veikla be planų dažniausiai būna nuostolinga. Tai reiškia, kad pirmiausia reikia apsispręsti dėl darbų apimties, tada paskirstyti jėgas ir tik po to kibti į darbą.

Korta „Vežimas“ Vandeniui primena, kad be aktyvios veiklos vargu ar pavyks pritraukti sėkmę. Ši korta taip pat atsakinga už ilgas keliones ar išvykas, o tai reiškia, kad šio ženklo atstovai turi būti pasirengę tam, kad jų gyvenimas pasikeis.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Puiki savaitės pradžia Žuvims prasideda „Saulės“ korta, kuri simbolizuoja problemų ir kliūčių nebuvimą. O tai reiškia, kad galite saugiai pasirinkti kelią ir elgtis taip, kaip liepia širdis.

Pagal „Teismo“ kortą, baigiasi laikotarpis,  per kurį teko išeikvoti daug jėgų ir energijos. Pagal šią kortą, atėjo laikas padėti tašką sunkiems sprendimams, palikti praeitį ir išmokti vertingų praėjusių metų pamokų.

Korta „Vyriausioji kunigaikštienė“ skatina Žuvis labiau pasitikėti savo intuicija. Svarbu analizuoti, kas vyksta gyvenime, kad būtų priimti teisingi sprendimai ir dėl skubėjimo nepatektumėte į nemalonias situacijas. Todėl norint sėkmingai susitvarkyti suplanuotus reikalus, būti geros nuotaikos ir nepatekti į aklavietę, patartina atsižvelgti į Taro kortų patarimus ir raginimus.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą