Pasitikrinkite savo dėmesingumą. Archyvo iliustracija

Pirmas dalykas, kurį pamatysite šiuose  penkiuose paveikslėliuose, parodys, kas šiuo metu vyksta jūsų gyvenime. Kitaip tariant, tai, ką esame linkę pastebėti pirmiausia, gali atspindėti mūsų dabartinę būklę. „Dvigubi vaizdai“, kuriuose vienu metu yra keli objektai, padeda geriau suprasti save ir savo požiūrį į gyvenimą.

„Bright Side“ siūlo testą, kuris padės nustatyti, kokius signalus šiuo metu jums siunčia pasąmonė. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai, ką tiksliai kiekvienoje iš toliau pateiktų paveikslėlių pamatysite pirmiausia.

 

Veidas ar žuvys?

Veidas. Esate socialiai orientuotas žmogus, domitės kitų žmonių problemomis, mėgstate bendrauti ir padėti jiems išspręsti aktualius ir labiausiai rūpimus klausimus. Be to, spręsdami kasdienes problemas esate linkę pasikliauti intelektualiniais sugebėjimais.

Žuvys. Esate patenkintas gyvenimu, taip pat linkęs tikėti sėkme būsimame versle. Net jei staiga kažkas vyksta ne pagal planą, neprarandate pasitikėjimo, kad galėsite lengvai prisitaikyti prie naujų sąlygų.

 

Rakto skylutė ar verkianti figūra?

Rakto skylutė. Su smalsumu žiūrite į tai, kas vyksta jūsų gyvenime. Galbūt jaučiate, kad netrukus turėsite susidurti su kažkuo nežinomu ir jums tai patinka.

Verkianti figūra. Šiuo metu išgyvenate emocinę būseną, kurios galbūt iki galo nežinote. Pavyzdžiui, tai gali būti liūdesys, nusivylimas, vienatvė. Be to, turėtumėte pradėti daugiau dėmesio skirti savo jausmams.

 

Praviros durys ar nata?

Praviros durys. Esate pasiruošę pokyčiams ir jau pradėjote žengti pirmuosius žingsnius šia kryptimi. Panašu, kad  jau turite idėją ir tiksliai žinote, kas nutiks artimiausiu metu.

Nata. Šiuo metu jums labai svarbi kūrybinė saviraiška. Jūs tikrai turite ką pasakyti pasauliui. Jūsų potencialas gali būti sėkmingai realizuotas, jei įdėsite visas reikiamas pastangas.

 

Kolonos ar žmonės?

Kolonos. Jums gali būti sunku išeiti iš savo komforto zonos ir pasiekti tai, ko iš tikrųjų norite. Verta pabandyti pažvelgti į pasaulį kitaip, kad prieš jus atsivertų visiškai naujos perspektyvos. Be to, stulpeliai gali reikšti, kad esate svajingas ir romantiškas žmogus.

Žmonės. Jūs nejaučiate rimtų apribojimų gyvenime. Be didelių pastangų galite padaryti daug. Esate jautrus, malonus žmogus ir linkęs padėti kitiems.

 

Vyras ar moteris?

Vyras. Merginoms tai gali reikšti, kad norite romantiškų santykių ir jau galite pradėti dairytis ir ieškoti sau tinkamo partnerio. O jei jau turite mylimą žmogų, tai gali būti simbolis to, kad jaučiate ypatingą ryšį su juo. Jei esate vyras, greičiausiai jus neramina kokia nors probleminė situacija, susijusi su kitu stipriosios lyties atstovu.

Moteris. Merginoms tai gali reikšti, kad jūs teigiamai žiūrite į gyvenimą, jaučiatės harmoningos ir pasitikinčios savimi. Jei esate vyras, tai gali reikšti, kad esate puikus dailiosios lyties žinovas. Galbūt jaučiate simpatiją konkrečiai merginai ir tikitės iš jos abipusių jausmų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą