Kartais būna sunku atsisveikinti su praeities prisiminimais, tačiau jie gali pakenkti ateičiai. Saugomos nuotraukos, kuriose įamžinti seni ir skausmingi santykiai, taip pat jūs esate įsiamžinę su savo buvusiais partneriais, gali ne tik atnešti vienatvę, bet ir kaip reikiant sugadinti gyvenimą.

 

Blokuoja naujų nuoširdžių ir abipusių jausmų atsiradimą

Žinia, kiekvienoje nuotraukoje kaupiasi žmonių energija ir gali būti pavojinga. Todėl bioenergetikai  rekomenduoja susipažinti su nuotraukų, kuriose vaizduojami buvę partneriai, pavojingumu ir kaip teisingai jų atsikratyti, kad būtų išvengta nemalonumų ir problemų.

Taigi, kokie pavojai slypi fotografijose?

Nuotraukos, vaizduojančios buvusią meilę, gali sukelti ilgalaikę vienatvę.  Mat giliai įsišaknijusi praeitis neleidžia judėti toliau ir kiekvieną kartą, kai žmogus pažvelgia į buvusių santykių nuotrauką, jis blokuoja meilės potraukį.

Kiekviena nuotrauka, kurioje yra buvęs partneris, gali būti kliūtis ne tik užmegzti naujus santykius, bet sugadinti ir esamus. Ateityje taip pat gali sukelti vienatvę ir problemas. Mat vaizdų energija blokuoja teigiamas emocijas, verčia mus vėl ir vėl prisiminti praradimo ir atsiskyrimo skausmą. Emocinis prisirišimas prie praeities kelia pavojų būsimiems santykiams. Tai reiškia, kad jūs savo valia užprogramuojate save nesėkmėms.

Tie, kurie atvirai laiko namuose buvusiųjų nuotraukas, jie rizikuoja tapti nužiūrėjimo aukomis. Pavyzdžiui, tai gali padaryti ir dabartinis partneris ar smalsi kaimynė, draugė. Mat per fotografijas nėra sunku primesti blogą akį, o nuotrauka veiks kaip puikus energijos laidininkas.

Be to, ankstesnių nuotraukų, kuriuose esate su buvusiais partneriais, saugojimas trukdo gyventi dabartyje ir pritraukti naujų teigiamų emocijų. Taip pat blokuoja naujų nuoširdžių ir abipusių jausmų atsiradimą. Ši būsena greičiausiai netaps laimės simboliu, o tai reiškia, kad norint atsikratyti sužeistos sielos ir surasti tikrą meilę, reikia atsikratyti praeities, ypač skaudžios.

Praeitis neturėtų tapti problemų priežastimi dabartyje ir ateityje, o tai reiškia, kad jums reikia sunaikinti buvusiųjų nuotraukas be gailesčio. Yra trys įrodyti būdai, kuriais kiekvienas gali įveikti atsisveikinimo kartėlį ir neprisirišti prie praeities jausmų, tuo pačiu užtveriant savo gyvenimo kelią į laimingą ir tikrai abipusę meilę.

 

Ugnis valo ir padeda išsivaduoti

Pirmiausiai patartina ištrinti visas nuotraukas kompiuteryje, planšetėje, telefone, nes jose nėra jokios prasmės. Norėdami tai užtvirtinti, pasakykite sau: „Tegul nutrūksta praeitis siūlas ir kad mūsų keliai daugiau nebesusikirstų. Viskas, kas buvo, tegul lieka praeityje. Skausmas praeis ir į mano gyvenimą ateis nauja meilė. Aš naikinu nuotraukas ir pašalinu iš savęs visus neigiamus dalykus“.

O kai naikinsite  spausdintas nuotraukas, deginant jas nepamirškite pasakyti: „Aš nedeginu savęs, skaudinu buvusįjį. Aš palieku praeitį ir siekiu laimingos ateities“.

Žinia, ugnis valo ir padeda išsivaduoti. Po to pelenus išsklaidykite vėjyje, kad būtų galima nutraukti atsiskyrimą ir daugiau nebeprogramuoti savęs skausmui, kančioms ir vienatvei.

Taip pat galite surinkti visas savo buvusiųjų nuotraukas, sudėti jas į juodą voką, pabarstyti druska ir kur nors užkasti.

Dar vienas būdas yra suplėšyti nuotraukas į mažus gabalėlius, kad pašalintumėte galimas neigiamas programas ir nepažįstamų žmonių įtaką sau. Suplėšytas nuotraukas gerai būtų sudėti į nepermatomą maišelį arba suvynioti į nereikalingą tamsios spalvos audinį ir išmesti. Šis metodas išgelbės jus nuo piktos akies ar nužiūrėjimo ir padės atsikratyti praeities.

Kiekvienas žmogus yra pajėgus pritraukti naują meilę net ir po skausmingo išsiskyrimo. Svarbu, kad jis nuolat negalvotų apie savo išsiskyrimą ir praradimą. Susitvarkyti su netekties skausmu gali padėti ne tik teigiamos mintys,  bet ir meditacija, per kurią galima ne tik atsiverti naujai, bet ir atsikratyti viskuo, kas sukėlė skausmą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą